Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Karrde nézd meg minél előbb a mostani 24 részt mert valami überkirály volt. JAck egy vadállat, ahogy azt a bemutatóból is várni lehetett. Az évad első pár gyenge része után talán az egyik legjobbjává nőtte ki magát szerintem. És még 3 rész visszavan a végéig, amire rohadtul kíváncsi vagyok!

 

Ezt pedig a köv rész áááááá

U better find him and stop him!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, ez már hivatalos: Júliustól leforgatnak egy hat részes előzmény szériát a Spartacushoz, melynek központi helyszíne a Batiatus ház lesz az előtt, hogy Spartacus odaérkezett volna. Visszatér tehát Batiatus, Lucretia, Crixus, Doctore, illetve új gladiátorokat is láthatunk majd. Ha minden igaz, egy rövid szerepre még Spartacus is fel fog tűnni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, ez már hivatalos: Júliustól leforgatnak egy hat részes előzmény szériát a Spartacushoz, melynek központi helyszíne a Batiatus ház lesz az előtt, hogy Spartacus odaérkezett volna. Visszatér tehát Batiatus, Lucretia, Crixus, Doctore, illetve új gladiátorokat is láthatunk majd. Ha minden igaz, egy rövid szerepre még Spartacus is fel fog tűnni. :D

Jaaa hogy ilyen előzmény?? :? Ez sokkal jobban tetszik mint az ifjú Spartacus hihetetlen kalandjai. :?

Viszont így kicsit vicces a Sparta cím... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaaa hogy ilyen előzmény?? :? Ez sokkal jobban tetszik mint az ifjú Spartacus hihetetlen kalandjai. :D

Viszont így kicsit vicces a Sparta cím... :?

Én ilyen "ifjú...." dologról nem is hallottam :D Tudtommal mindig is arról akartak előzményt csinálni, hogy bemutassák a többi gladiátor múltját. :? A Spartacus, mint cím szerintem nem biztos, szerintem nem fognak ragaszkodni hozzá.

Amúgy volt némi hír a DVD megjelenéséről is, ez úgy július-augusztus környékére fog esni. Gondolom bevárják azért a HBO-s vetítések nagy részét vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakis a postkép miatt, magyarul is a hír:

AZt hiszem ez volt az a pillanat amikor letettük a voksunkat a sori mellett. :D

 

Obi: érdekes? :? az a baj ha Te ezt mondod róla, aki az egyik legnagyobb rajongó itt, akkor már baj lehet. :?:D

Én azért nagyon várom az esti szuper sorit. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi: érdekes? :D az a baj ha Te ezt mondod róla, aki az egyik legnagyobb rajongó itt, akkor már baj lehet. :? :?

Én azért nagyon várom az esti szuper sorit. :D

A többségnek nagyon nem teszett, illetve csalódtak a részben. Bár csalódásnak tényleg az, de azért még mindig egy baromi jó rész. Csak sok dolog benne igen fantáziátlan..

De az számomra érthetetlen hogy az évad legrosszabbjai között tartják már most számon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem ezt a közfelháborodást és egyes fórumokon uralkodó lincshangulatot ezzel a résszel kapcsolatban. 2 fórumon igyekeztem védeni, ahogy tőlem telt kultúrált formában.. de semmi haszna nem volt.

 

Nekem kegyetlenül bejött... és azt hiszem ez a lényeg... sz@rok én arra nagy ívbe, hogy Jóska Pistának meg Kis Böbikének hogy tetszett... meg szerintük a "többségnek" Egészségükre!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon bejött a mostani LOST. Jó kis informatív rész. Olyan infó is akad ami újabb kérdést vet fel.

Spoiler:

Például megtudtuk hogy Anonymus a barlang fényétől füstölt el de az nem derül ki hogy az a fény miért volt képes azt tenni az ipsével. Gondolom az is kiderül valamikor.

 

AZt hiszem ez volt az a pillanat amikor letettük a voksunkat a sori mellett. :D
Én akkor tettem le amikor megnéztem az első teve szpotot. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ahogy olvastam a junkien a spartas hírt arra gondoltam hogy lehet hogy az lesz a végén, hogy ennek a 0. évadnak köszönhetően sokkal többen fogják mondjuk bírni Crixcraxust mint Spartát. :?

 

Riddick: Talán mivel itt jobb a társaság! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: Nem volt rossz a Lost rész, de sokkal többet vártam tőle... és mások is, ezért a csalódottság.
Valóban nem volt rossz, sőt azért lenne egy sarkalatos kérdésem.

 

Spoiler:

Ki a búbánat az a fekete füst? :D Jacob tesójának szelleme? Mi lett vele abban a barlangban és egyáltalán mi az?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ahogy olvastam a junkien a spartas hírt arra gondoltam hogy lehet hogy az lesz a végén, hogy ennek a 0. évadnak köszönhetően sokkal többen fogják mondjuk bírni Crixcraxust mint Spartát. :?
Eddig is nagyon sokan bírják a gallt. :D Szerintem több ilyen jó karakter is simán megfér egymás mellett. Egyáltalán nincs olyan érzése az embernek, hogy ezek elnyomnák egymást. :D Doctore, Ashur, Barca ( hű róla nem is beszél a hír).....Mindegyik története megérne egy külön sztorit :?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy dolgot felejt el mindenki a LOST-al kapcsolatban, hogy hátra van még a 6x16 és a 108 perces évadzáró... mégis sokan már a sorozatot temetik... elég csak 1-2 fórumra felnézni... döbbenet!

 

Azt hiszem filmekkel kapcsolatban bebizonyosodott már, hogy a gigantikus elvárások megléte rossz ómen. Miért van az, hogy én hihetetlen módon tudtam élvezni a részt?

 

Spoiler:

MIB füssté válása meg nálam egyenesen katartikus élmény volt és még most is bizsergek a hatása miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy dolgot felejt el mindenki a LOST-al kapcsolatban, hogy hátra van még a 6x16 és a 108 perces évadzáró... mégis sokan már a sorozatot temetik... elég csak 1-2 fórumra felnézni... döbbenet!

 

Azt hiszem filmekkel kapcsolatban bebizonyosodott már, hogy a gigantikus elvárások megléte rossz ómen. Miért van az, hogy én hihetetlen módon tudtam élvezni a részt?

 

 

MIB füssté válása meg nálam egyenesen katartikus élmény volt és még most is bizsergek a hatása miatt.

 

LOST

 

 

Ráadásul nem is volt gonosz karakter. Kicsit Thruman -ra emlékeztet a Thruman show -ból. Ő is el akarta hagyni a szigetét, kíváncsi volt mi van a külvilágban. :D MiB legalább ezer éve vár erre.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is nagyon jó rész volt, de persze inkább az érdekes rá a legjobb szó, ahogy azt már előttem említették. Nekem az egyik kedvenc karakterem J szóval jó volt látni, hogy mi is történt vele. De tényleg felvet még egy két kérdést a rész, de azért párat meg is válaszolt.

 

Spoiler:

A pótanya iszonyú volt, mármint marhára félelmetes. De tetszett ahogy nevelte őket és látszott hogy honnan is jöttek és miért lett Jacob jó MIB pedig gonosz. Marhára bejövős volt hogy MIB az emberekkel élt és megutálta őket, J pedig csak messziről figyelte őket, de hitt a jóságukban. A barlang azt hiszem, nekem legalábbis úgy jött le hogy maga a sziget misztikus ereje, hogy embereket gyógyít, meg minden ilyen. Igazából ezen nem lesz érdemes többet filózni, mert nem fog kiderülni. EZ a misztikum része. Na de most akkor a kérdések, amik felmerültek most így hirtelen bennem:

 

- Mikor játszódhatott a rész kb?

- Ki MIB? LEhet tényleg csak egy szellem lenne? Vagy esetleg J testvérének a gonoszsága kelt életre benne? Nyílván valaki más és nem a testvére kelt életre, hiszen a testét megtaláltál Jackék.

- Hogy hívják J testvérét. EGész rész alatt nagyon ügyeltek rá, hogy senki se szólítsa meg.

 

Mindenesetre nekem így is nagyon bejött és alig várom már a maradék részeket!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így látom kudar.

 

Spoiler:

Bár Jacob a tesójával később is ugyanabban az alakban beszélgetett. Emlékszel amikor nézték a vitorlás hajót a távolban és beszélgettek? Az jóval Jacob tesójának a halála után történt. Amúgy tök jó, hogy lényegében Jacob és a testvére is meghalt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen és mindketten a

Spoiler:

túlvilágról operálnak. :D

 

Amúgy ezt hozzá akartam írni a kérdésekhez, de hát az hozzá tartozik egy másiknak a válaszához, hogy Jacob mikor jött rá, hogy kicsoda MIB? Pont ezmiatt a jelenet miatt. Persze hogy emlékszem rá, egyik kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

- Hogy hívják J testvérét. EGész rész alatt nagyon ügyeltek rá, hogy senki se szólítsa meg.

 

Nekem erre van egy frissiben felállított elméletem.

 

 

 

A bibliai Jákobnak is van egy ikertesója akit Ézsaunak hívnak és én lehetségesnek tartom hogy Esau-nak hívják a füstöst.

Még a neveik jelentése is passzolna.

A Jacob egyik jelentése "aki pótol/helyettesít", az Esau egyik jelentése pedig tevő (doer) és az angolok a gonosztevőt "evil doer"-nek is szokták mondani.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.