Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szép munka RaptorZ-től :D

Csak pár gond van vele, lesz még egy 6. évad, valamint ebbe csak az írott DVD-ket lehet bele tenni, az meg lerontja a díszdobozt :)

Ezért került rá a díszdoboz elejére, hogy "The Road So Far", vagyis még nem teljes a sorozat. Viszont ha RaptorZ a 6. évad után is készít egy ilyen digipack-ot, tutira beszerzek egyet, mert a hazai kiadókra várni értelmetlen.

Egyébként az írott DVD-kre is rá lehet "vasalni" ezt-azt, úgyhogy emiatt nem aggódom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost S2-höz

Spoiler:

Amikor a futás után bemutatkozott Desmond Jacknek, simán megsejtettem, hogy az a fickó van a bunkerben :D Ezek a fickók Ana Luciával meg nem mind a szárnyban voltak? Ha igaz, akkor eléggé elvadultak rövid időn belül, vagy mi. Vagy egyszerűen ők is frászban vannak valamiért, és csak úgymond védekeznek, bár elég fura, hogy el akartak bánni Jinnel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost s2 eleje

Spoiler:

A bunkeros arcot én is megsejtettem, elég kiszámítható volt.

A farokban voltak, nem a szárnyban, oda üzemanyagot szokás tenni, nem utasokat :D Majd lesz egy rész, amiből kiderül, miért olyan gorombák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááááááááá.... nem hiszem el, hogy ennyire félregépelek!!! :D A farokra gondoltam, és nem azt írtam :D Dzséjt, köszi, hogy szóltál :D

 

Nálam Sawyer a Nr1 a Lostban. A tahóból eljutunk a......

Volt egy ilyen sejtésem, mert azért vannak jelei, hogy nem az a teljesen marha, aki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, egész jóra sikeredett Crixus szinkronja. :D Viszont Ashuré nem tetszik, még úgy se, hogy sokat fog számítani majd a megszokás. Cseke Péternek amúgy minden tisztelet, kezdi magát beleélni Batiatus bőrébe, de valahogy John Hannah fennkölt stílusa nagyon hiányzik. Barcának sikerült kiosztani Bobby Ewing hangját és hát ez elég furcsa neki. Mondjuk neki alapból is jellegtelen a hangja, akárcsak Varronak. Szóval őket könnyebb lesz majd megszokni. Továbbra is remek Spartacusé, Glaberé és Ilithyáé :D Ja és ott van Doctore is, mondjuk Kályd Artúr még dolgozhat vele, hogy tökéletesebb legyen a hangja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és ott van Doctore is, mondjuk Kályd Artúr még dolgozhat vele, hogy tökéletesebb legyen a hangja.
Érdekes lehet Artu hangjával. Szerintem ha lett volna rá mód akkor Vass Gabit kellett volna beszervezni helyette. Eddig ugyan csak egy filmben hallottam az ő hangjával Petit de abban elég jól passzol hozzá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lehet Artu hangjával. Szerintem ha lett volna rá mód akkor Vass Gabit kellett volna beszervezni helyette. Eddig ugyan csak egy filmben hallottam az ő hangjával Petit de abban elég jól passzol hozzá.
Érdekes, hogy a mellékszereplőknek viszont piszkosul eltalálták a hangjait. :) Albinius, Solonius ésatöbbi. Csupa jól ismert szinkronhang.

De ellentételezésként marha jól hangzanak a trágár beszólások az ízes magyar nyelven. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a mellékszereplőknek viszont piszkosul eltalálták a hangjait. :) Albinius, Solonius ésatöbbi. Csupa jól ismert szinkronhang.

De ellentételezésként marha jól hangzanak a trágár beszólások az ízes magyar nyelven. :D

A beszámolóid hatására asszem mégis elkezdem nézni szinkronosan. Majd utánanézek hogy meg lehet-e találni rapiden vagy más nem torrentes fájlmegosztón. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A beszámolóid hatására asszem mégis elkezdem nézni szinkronosan. Majd utánanézek hogy meg lehet-e találni rapiden vagy más nem torrentes fájlmegosztón. :D
Jaja, nyugodtan próbát tehetsz vele :D

Amúgy nekem elégé megdöbbentő, hogy mára több csaj rajongója van a sorozatnak mint férfi :) Csak úgy dobálják a szívecskéket a Facebookon a szereplőknek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, nyugodtan próbát tehetsz vele :D
Rajta leszek az ügyön. :D

 

Amúgy nekem elégé megdöbbentő, hogy mára több csaj rajongója van a sorozatnak mint férfi :) Csak úgy dobálják a szívecskéket a Facebookon a szereplőknek. :D
A soriban levő pasik számát tekintve szerintem ez nem olyan meglepő. Belevaló csajok lehetnek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost s02e9 elejéig..

Spoiler:

.. mert hogy a temetésig néztem meg. Hogy az az...Ezt gondoltam, mikor Ana Lucia lelövi Shannont, és utána a következő rész a farokbeliekkel foglalkozik. Mivel annak a résznek marha izgalmas vége lett, erre mással folytatták. Utána még este néztem tovább, ami miatt most későn feküdtem, mindegy, kíváncsi voltam :D Sajnálom szegény Shannont :D Reménykedtem egy rész erejéig, hátha csak elájult a sokktól meg súlyosan megsérült, és nem halt meg :D Fene bele. A mostohamamája kiérdemelte Frenkie shotiját :) Egyébként Ana Lucia egész jó karakter, bár most kissé dilisnek is tűnik. Majd itt kinövi :D Jó pár lennének Jackkel :D Eko is remek karakter, kezdem megkedvelni. Egyébként az egész bandát csípem, szóval nagyon szívesen nézem a kalandjaikat :P Hamar a végére fogok így érni, de meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg most nem volt más, a melegben úgyis csak filmet nézni, olvasni vagy netezni lehet többnyire, ha éppen nincs meló, ezek meg szabadon választható programok. Most sorozatnézés van :)

Egyébként most már el is hiszem, hogy sokan megsiratták a végét, majdnem így jártam most én is,

Spoiler:

mikor eltemették Shannont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.