Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lost 6x11 Nakéremszépen, valahogy így kéne Lost epizódot csinálni.

Micsoda igények! :) Én mióta az ötödik szezont nézem - és nem, nem bánom hogy belekezdtem az első négy ismerete nélkül! - azóta szinte mindegyik leszögezett a székre. Borzalmasan tetszik, ahogy indul több szálból, és részenként húzzák össze, hogy valahol, valamikor találkozzanak. Közben nem kevés, de jól adagolt dráma, humor. Bővül a kedvenc szereplők listája. És mint írtam fentebb, nem bántam a "középkezdést". Egyre nagyobb a kérdés bennem, hogy hogy is jutnak el az ötödik évad eseményeihez. És persze ez hogy megy át majd a hatodikba. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda igények! :) Én mióta az ötödik szezont nézem - és nem, nem bánom hogy belekezdtem az első négy ismerete nélkül! - azóta szinte mindegyik leszögezett a székre. Borzalmasan tetszik, ahogy indul több szálból, és részenként húzzák össze, hogy valahol, valamikor találkozzanak. Közben nem kevés, de jól adagolt dráma, humor. Bővül a kedvenc szereplők listája. És mint írtam fentebb, nem bántam a "középkezdést". Egyre nagyobb a kérdés bennem, hogy hogy is jutnak el az ötödik évad eseményeihez. És persze ez hogy megy át majd a hatodikba. :D
Hát ha most kezdeném akkor az első két évadot simán kihagynám, de még a harmadik és a negyedik évadból is kivenném vagy a kilencven százalékát az epizódokból. Amúgy te nem a hatodikat nézed velem együtt? :D Csak mert most az megy az AXN-en :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt hiszem, hogy Oldi nagyon vulgáris lesz a végén! :D

Meglehet. De attól függ, hogy melyik befejezést kell kifejeznem ezekkel a szavakkal :D Ha pozitív, ha negatív érzések fognak érni, tuti nem fogom vissza magam :D Majd Dzséjt moderál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 3/9-ig

 

Mégis egy másik szigeten voltak, de közben kiderült, hogy nem csak ott szokásuk lenni Benéknek. Fura is lett volna, mert különben nagyon sűrű forgalmat kéne produkálniuk a két sziget között. Ami még szöget ütött a fejembe. Ha Alex úgy tudja, hogy Ben lánya, akkor mi a fészkes fenének segít Jackéknek? Vagy ez nála valami tinédzser lázadás? Ezt nehezen hiszem, máskülönben meg nem teljesen értem. Elvileg pici kora óta velük van, szóval az lenne a természetes, hogy egy követ fúj velük.

 

 

 

Szerintem itt a lelkiismeretről van szó. Azért Benék nem angyalok, és elég durva dolgokat tettek. Egy jó embernek ez gáz és gondolom ezért segített Jackéknek

A nős kérdésre meg szerintem az a válasz, hogy elöbb játszódik, minthogy kómába esik Claire anyja. Igazából nem emlékszem pontosan a nőre akivel Jack apja beszélt. Ezután van az hogy elviteti magát a kricsmibe és Sawyer pedig az autójuknak megy?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Desmond a legnagyobb figura akivel érdemes foglalkozni és kell is, mert érdekes.

Köszi. Légy szíves, használd már a spoiler gombot, azért van :D

 

Frenkie, Lost

Spoiler:

Azért írtam, hogy fura, mert a kómába esés előtt nem vitázhattak, mert már azelőtt kómába esett, hogy Claire terhes lenne, és az apja meg a repülőszerencsétlenség előtt vitázik vele, mert vele van Ana Lucia is, aki elkísérte Sydneybe, és utána ő is lezuhan a többiekkel. Na mindegy. Lehet, hogy csak valamiről elfeledkezek.

További részekhez: halál hülye volt ez a Nikki-Paulo páros, jól el is temették őket. Azt meg sejtettem, hogy Juliet valahol átvágja Jackéket, mikor velük ment a partra. Sayidnak már megint igaza van, hogy baromira gyanakszik. És tökre tetszett, hogy két kedvenckém ez ügyben szépen összefogott :) Szerintem ők továbbra is rossz szemmel fognak Julietre nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És persze ez hogy megy át majd a hatodikba. :)

Szerintem mire az AXN elér a hatodik végére, én is elérek oda ezzel a tempóval :D Majd akkor kidumáljuk :D Szerintem a héten a 3. végére érek, utána a 4. csak 14 rész, szóval az meglesz jövő héten, aztán már én is az 5. évadot nyúzom majd :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már biztos, hogy az RTL Klub NEM adja le a Lost 6. évadját. Állítólag azért, mert náluk nem sikersorozat és már az 5. évadot is elenyészően nézték. Ennek szerintem két oka is van: 1. a vasárnap délutáni idősáv sosem tartozott a legnézettebb kategóriába...2. mivel az AXN-en már levetítették, nem meglepő, hogy megcsappant a nézettség. Viszont most nyáron debütál az RTL Klub-on a Hetedik érzék, Vámpírnaplók, Castle és A rejtély 2. évadja. Ősszel pedig folytatódik a Vészhelyzet és Grace klinika, a 15. illetve 6. évaddal.

Jó hír viszont, (számomra legalábbis) hogy 2011. áprilisában (nem 100%, de valószínű) végre leadják az Odaát 3. évadját - gondolom miután végeztek az 1-2. ismétlésével - így nem reménytelen, hogy a 4-5. szezont is hamarosan láthatjuk szinkronosan.

 

Forrás: SorozatWiki

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2011. áprilisában (nem 100%, de valószínű) végre leadják az Odaát 3. évadját - gondolom miután végeztek az 1-2. ismétlésével - így nem reménytelen, hogy a 4-5. szezont is hamarosan láthatjuk szinkronosan.
Jó soká, de legalább leadják :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick, Lost s4 eddig

Spoiler:

Mert nem látom, hova akarnak kilyukadni, és ez most kicsit zavar :D Furcsák ezek a sztorik, melyek a szigetről való (azt sem tudjuk még milyen és mikor) szabadulás után történik a szereplőkkel. De biztos lesz mindenre majd valamilyen magyarázat, csak győzzem kivárni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde (LOST)

 

Spoiler:

Én többek között ezért is imádtam ezt a sorozatot... halvány lila gőzöm nem volt mit akarnak ebből kihozni, de borzasztóan élveztem.... aztán LOST.HU-n teorizálgattunk, elméleteket állítottunk fel (vagy éppen magányosabb perceimben agyaltam ezen magamban) és aztán vagy bejött amire számítottunk (ez nagyon ritka volt) vagy nem és olyat toltak az arcunka, amire végképp nem is gondoltunk volna. Ezért is szenzációs ez a sorozat többek között, hogy végig érzed miközben nézed, hogy EZ MOST MÉGIS MIA FRANC AKAR LENNI? ... Fantasztikus! :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdenek kiszivárogni a kövi hónapban rajtoló ( ekkor kezdődik a forgatás) Spartacus előzménysorozatról az infók. Állítólag a sorozat címe: Spartacus - Gods of the Arena lesz és epikusabb lesz mint a Blood and sand. Fontos szerep jut majd az ismerős arcok mellett egy Ganncius nevű gladiátornak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick, Lost

Spoiler:

Igaz, valóban jó egy kicsit, hogy nem tudjuk, mi és hogyan lesz/történik, eddig ez teljesen oké volt, csak itt érzek némi zavart, és nem is tudom igazából megmagyarázni, miért. Lehet, hogy ez a furcsa érzés pár rész múlva elmúlik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persons Unknown 1x2

 

 

Nnnagyooon komoly. Mikor szidnám a béna dialógusáért, akkor a rá következő pillanatban az állam keresem. :D Jó kis pszicho-thriller. :)

 

Spoiler:

Már én kiabáltam a monitor felé, hogy bazz, üssétek má' szét a kamerákat erre föl kiderül, hogy nem is olyan könnyű azt. Kíváncsi vagyok piszkosul, hogy ki űz velük ilyen durva dolgot, nomeg a nagyvárosban is miért vannak ilyen kamerák. Meglehet, hogy nem minden az aminek látszik? :) No majd kiderül :)

 

És Bosco nagyon jól nyomja. Róla még nem derült ki, hogy ki is valójában, pedig valami katona gyerek lehet. Persze vannak így még páran. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, nyaralás közben elkezdtem a breaking badet és nagyon kemény sorozat. a 2. évad közepénél vagyok kb. de hát vannak olyan részek hogy csak nézek. Walt egy állat, nagyon bírom, de Jesse sem rossz arc. Vannak részek ahol Prison Breakes, de annál jobb, valahol meg kőkemény dráma az egész rész. Kíváncsi vagyok mi lesz itt még a 3. évadban, mert ebből még sok mindent ki lehet hozni, de hát ugye mint tudjuk nem lehet túl sokáig húzni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég ment a The Package című LOST epizód az AXN-en. Az évad leggyengébb részének tartom, de ez most mellékes.

Spoiler:

Charles Widmore hangjával továbbra sem vagyok megelégedve, de már kezdek vele megbékélni. Viszont... Azt valaki magyarázza meg, hogy Dzsinből miért lett Jin? Ennyi erővel a többiek lehetnének Jekk, John, Jémsz... :D ...Jekob. :hmm:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.