Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Vörös Livi lesz a legdurvább. :D

szezoinnyitós részletek

Az az utolsó videó nagyon ott van :P

 

Spoiler:

Vajon mi játszódhat le Lívben amikor látja Charilet? :P És szerintem ennek az altercharlinek kár volt kinövesztenie a haját. Elég brutálon festett kopaszon a második évad végén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Vajon mi játszódhat le Lívben amikor látja Charilet? :D És szerintem ennek az altercharlinek kár volt kinövesztenie a haját. Elég brutálon festett kopaszon a második évad végén :P

 

 

Gondolom Livi nem szívesen nyírta volna ki és nehezére is esett volna direkt rálőni mert úgy néz ki mint a másik Csárli.

Csárli2 elég durva volt kopaszon de hajas fejjel nekem valamivel bizalomgerjesztőbb a fazon. Livi jó ideig Wal2-éknél dekkolhatott. Néhány hét biztos volt mire kinőtt annyira Csárli2 haja.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy az a... ezek után hogy fogom szombatig kibírni :D

Ez most ütött kudar, Sky! Csak akkor nézzétek meg, ha a következő napokban szenvedni akartok :P

 

 

Fordítás a SNfan.hu-ról:

Spoiler:

Azazel: Mizuka, Dean? Nézd, mit hozott még az apokalipszis! Szépen elpiszmogtál eddig? Mert én élveztem, hogy itt keringek.

Dean: Ez nem lehet?

Azazel: Dehogynem!

Dean: Nem?

Azazel: De igen, kölyök. A nagypapi visszahozta Castiel barátunkat, igaz? Szóval engem miért ne? Keserítsük meg egy kicsit azt a sok cukrot. *Dean lelövi* Most komoly? Mindazok után, amit átéltünk, együtt? *elkapja Deant a torkánál* Szép kis életet hoztál magadnak össze. Csini asszony, igazi megértés, ez nem semmi, gyerek! És hogy tartod ilyen szép zölden a füvet? Mármint Dean, ugyan már, soha nem voltál olyan, akit én agyasnak nevezek, de komoly azt hitted, hogy ez mind a tiéd lehet? Tudhattad volna, hogy egyszer eljövünk érted, öcsi. Nem menekülhetsz a múltad elől.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, sajnos nem tudok ebben segíteni :D

 

Felirat már van kb. 2 óta :P

Tudom már vagy két órája, és már láttam is :D Köszi a feliratot, berakták az ncore-ra is.

Spoiler:

Azt hittem, kinyírom House-t, ha megint elcseszi a dolgokat, de nem. Ehh...lesz még alkalma bőven. Egyébként meg marha jó kis rész volt, és kíváncsi vagyok, vajon 13 hova is tűnt (azon kívül, hogy valójában forgatni).

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most ütött rendesen, Phobos! :D

Spoiler:

Azt eddig is tudtam, a spoilerek alapján, hogy Azazel visszatér a 6. évadban, de én valami látomás-szerűségre gondoltam. Ezek szerint tényleg visszatér... kemény.

Lehet, hogy mégsem lesz olyan rossz ez a 6. évad. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már csak a részhez kéne valami nem torrentes, nem megauploados link... :D
Hotfilés megfelel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Elvileg jó lenne, gyakorlatban nem tudom, mert most is azt írja ki, hogy elértem a max letöltési korlátot, várjak 21 percet, mivel koliban vagyok, és szerintem egy kalap alá veszi az itteni gépeket :D

 

 

Az IP-címet figyeli. Azaz ha tudod állítsd le a netet a gépen várj pár percet, majd csatlakozz újra. ha dinamikus IP-t kap a gép akkor megoldva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: én nem tudom, mit figyel, de kihúztam a netet, benyomtam újra, firefoxot újraindítottam, de ugyanúgy nem enged semmit.

 

Akkor van egy proxy amiről a net megy a te géped meg rá van csatlakozva azaz neked más ip-d van mint annak a gépnek ami kimegy a netre. Akkor sajna várni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Nagyon erős évadkezdés volt. A 6. évad végénél féltem, hogy House megint csak hallucinálja Cuddyt, de a nyáron kijött infók úgy néz ki igazat szóltak és a Huddy kapcsolat nagyon jó irányba megy :D

Lisa gyönyörű volt ebben a részben és House-on is érezni lehetett, hogy boldog, de meg van még a szarkazmusa.

A beteg is vicces volt, ahogy kijött a műtőből :P

13-as rejtélye szerintem egyhamar nem fog megoldódni. 13-asról jut eszembe, megváltozott az intro :D

Mondjuk már ideje volt :D

 

Donát, nézegess itt letöltési címek felé, hátha az egyiknél nem ír várakozási időt:

http://www.rlslog.net/house-s07e01-hdtv-xvid-lol/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural 6x01 - 2. Sneak

Spoiler:

Dean: Sammy.

Sam: Igen, én vagyok az.

*ölelés*

Dean: Várj csak egy percet. Várj egy percet. Te elmentél...azt hittük, hogy...hogy a Pokolba?

Sam: Nem tudom.

Dean: Hogy érted azt, hogy nem tudod?

Sam: Úgy, hogy nem tudom, csak úgy visszajöttem.

Dean: Isten volt? Vagy Cas? Cas egyáltalán tud róla?

Sam: Mond meg te. Próbáltam hívni, de Cas nem válaszol az imáimra. Azt sem tudom, hogy hol van. Az egyik pillanatban még odalenn voltam, a következőben meg már esett az eső...én meg egy mezőn feküdtem...egyedül. Elég nehéz megtalálni, legyen bármi is az, aki megmentett, ha nem hagy maga után nyomot. Pedig kerestem, higgy nekem. Kerestem. Hetekig.

Dean: Várj. Hetekig?! Mikor jöttél vissza? Mikor jöttél vissza, Sam?

Sam: Körülbelül egy éve.

Dean: Egy éve?!

Sam: Dean...

Dean: Gyakorlatilag egész végig itt voltál?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.