Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk a trailer vágásban mindig jók voltak... :)

Hát ez az. Mondjuk ez elég spoileresre sikerült.

Spoiler:

Már most tudni, mi lesz a második Destiny sorsa, mit találnak a kaputelepítő hajón, hogy Rush megtalálja a hidat, hogy kiderül a hajó igazi célja, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ngyon jó volt, már hiányzott a cívódásuk. :D

Bár azért már itt lenne az ideje, hogy történjen is valami.

Spoiler:

Nekem is hiányzott a civódásuk, bár ha jól sejtem, mit értesz a történjen valami címszó alatt, akkor ez lehet, hogy megszűnne. Az működteti a sziporkát közöttük, hogy civódnak, célozgatnak, majdnem történik valami, de aztán mégsem. Ha pl. összejönnének, akkor nem lenne könnyű fenntartani, akkor valami más lehetne a sziporkatenger oka :D Valószínűleg megoldható lenne, de a készítők el fogják így húzni, amíg csak lehet.

 

Meghalt Hetty néni... :) RIP

Nyugodjon békében :)

 

Abrams leszerződtette a Terry 'O Quinn-Michael Emerson sorozatot az NBC-nél.

Áááá... ez várós, akármi is lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Hogy ez micsoda egy király nyitás volt! :) Nagyon odatették magukat hál Isten. Ez a rész most nálam egy szinten van a második évad legdrámaibb momentumával amit majd pont most mutatnak be hétfőn a retekklubon. :) És ami még tetszett az az hogy mennyit foglalkoznak egy bizonyos mellékszereplő kidolgozottságával. A második évadban ugye ott volt az a vidéki rendőrnő aki nagyon jól hozta az évad legkiválóbb mellékszerepét, itt meg most a taxis :) De maga a világ is jó volt. Tetszettek az olyan utalások mint John F. Kennedy vagy mint a Ford Taurus :D És itt is ismerik a Csillagok háborúját :D

Amúgy az elején nagyon Sarah Connoros volt Olívia :D

Szóval csak így tovább, maximálisan nyomassák most már a fő szálat :)

 

A kövi rész promója :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, belefutottam egy újabb jelenetbe, amit vagy nyolcszor visszatekertem. :) Amikor Sogeking először mutatta meg magát a vonat tetején. :) Elképesztően jó ez a zene, ami alatta megy.

És ott van még Franky is... Egyszerűen imádom. :) Igaz, hogy egy perverz állat, de nagyon jó karakter. :)

Apropó, láttad az Enies Lobby trailerét a naruto-kunon? :) Már azt hittem, hogy sosem folytatják. Alig pár rész van nekem hátra a Water 7-ből. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom Phobos, azért ez a rész még annyira nem volt ütős.

Spoiler:

Rohadtul unszimpik az új karakterek, remélem hamar kiderül róluk hogy rosszak és akkor lehet írtani őket, de hogy SAm összeálljon egy ilyen csapattal...hát nem is tudom. Kíváncsi vagyok hogy hozzák őket újra össze, mindenesetre valszeg akkor a nőnek meg a gyereknek meg kell halnia. Meg nekem még nagyon sántít hogy csak így hopp SAm és Samuel is visszatér a halálból, remélem lesz rá valami kis magyarázat.

Viszont jó volt az eleje, bár onnan is hiányoltam a Carry on my wayt..., hát úgy látszik más a vezetés, mások a szabályok. :)

 

köv rész promo

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Carry on! mondanám, ha benne lenne :D

Egy hatalmas ürességet éreztem az elején ennek hiánya miatt :)

A Carry on olyan, mintha a Star Wars filmek elejéről lemaradna a sárga felirat... :)

 

De valamelyest kárpótolt azért az epizód többi része.

Az elején lévő párhuzamos bevágások Dean régi és mostani életéről marha jól meg lett csinálva.

Viszont kár, hogy Azazel csak a dzsinek látomása volt, jobb lett volna úgy, ha mint Sam nagypapa hozza vissza Azazelt, úgy, hogy benne volt mikor feléledt. Valamint nekem se tetszenek az új arcok, remélem hamar kiszállnak vagy történik velük valami, nem szeretném az egész évadban őket nézni.

Ha nem tudnám, hogy a küszöbnél van egy démoncsapda még démonoknak is gondolhatnám őket és itt bejöhetne Sam nagyapa-Azazel vonal.

 

Viszont még mindig nem értem, Sam fölött hogy pislákolhatott a lámpa az évadzáróban, ha teljesen normálisan jött vissza.

 

Nem néz ki rosszul a következő rész sem, de az előzetesek alapján a 3. és 4. már ütősebb lesz :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.