Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Odd Jobs (NBC). Írók: Josh Appelbaum és Andre Nemec (ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Miééééért???), executive producer: J.J. Abrams. Eredetileg poénnak indult, de valóság lehet a Terry O?Quinn és Michael Emerson köré írt komikus sorozat, melyben a duó egykori ?black ops? (magyarul?) ügynököket alakítana.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boardwalk Empire

 

Nagyon tetszett a pilot epizód, talán legjobban a hangulata fogott meg. A kor stílusát, az I. Vh "utóhatásait", és főleg a gengszter világot remekül bemutatta. Steve Buscemi hitelesen alakítja a korrupt politikust és a többi karakter is a helyén van. Összességében remek kedvcsináló volt ez a rész a sorozatnak, én már alig várom a folytatást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már várom az estét, hogy megnézhessem!

 

Steven S. DeKnight szerint két lehetőség van a Spartacus: Blood and Sand-del kapcsolatban: befejezik a sorozatot vagy új színész fogja játszani Spartacus-t. A készítő még konzultál Andy Whitfield-del, s nemsokára a csatorna meg fogja hozni a döntést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég én is befejeztem idei szezon első Dexijét. Klasszul folytatódik a sztori. Dexi végül csak megtalálja a helyét.

 

Fringe

 

Hogy ez micsoda egy király nyitás volt! :D

Nekem simán érdekes és izgis volt de amúgy nálam is bejött a szezonkezdés. :evil:

 

Tetszettek az olyan utalások mint John F. Kennedy vagy mint a Ford Taurus
A Fordnak csak sikerült bekerülnie a sorozatba. Most nem vágták ki mint a második szezon zárórészéből. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, ezt a videót már én is láttam, de eddig azt hittem, hogy majd a harmadik évadban lesz bent :D

De én abban a hitben voltam eddig, hogy ezt a modellt nálunk már nem gyártják, ezért mosolyogtam meg a jelenetet. Aztán erre föl imént nézzem a neten és tele van vele a google :evil: Látszik milyen vén csont vagyok, mert nekem a nyolcvanas évek hagyományos modellje él bennem. Volt is egy halom plakát róluk :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt olvastam, hogy nem fogják elkapkodni a döntést. Tisztában vannak azzal, hogy Whitfield nélkül ez már nem ugyanaz a Spartacus lenne. Reméljük Whitfield felgyógyul mielőbb. :D

Én azt mondom csak Andyvel mehet tovább a sori! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt mondom csak Andyvel mehet tovább a sori! :evil:
Dettó. Főleg azok után, hogy úgymond a készítők és a rajongók közti viszony szinte kitűnőre vizsgázott. Nem egyszer olvastam, hogy maguk a szereplők is mennyire készségesek, legyen szó bármilyen megkeresésről is a rajongók részéről ( persze gondolom vannak bizonyos határok :D ). Szóval igen egységes az egész gárda, bár nem azt mondom, hogy totál elképzelhetetlen lenne az, hogy végső helyzetben valaki beugorjon Whitfield helyett. De ez legyen tényleg a legvégső döntés amellett, hogy lezárják a történetet. :lol:

És még az is elképzelhető lenne, hogy egy újabb spin-offba kezdjenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, ezt a videót már én is láttam, de eddig azt hittem, hogy majd a harmadik évadban lesz bent :bumm:
Végül is lehetne ha lehetne, de Peti biztos nem akarna egykönnyen visszamenni ha már olyan nehezen tudtak elszabadulni onnan.

 

De én abban a hitben voltam eddig, hogy ezt a modellt nálunk már nem gyártják, ezért mosolyogtam meg a jelenetet. Aztán erre föl imént nézzem a neten és tele van vele a google :D Látszik milyen vén csont vagyok, mert nekem a nyolcvanas évek hagyományos modellje él bennem. Volt is egy halom plakát róluk :)
Én csak abból a videóból szereztem róla tudomást még júniusban. Azóta az autók utáni érdeklődésem híján nem is foglalkoztam vele. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper volt a Dexter :bumm: Nálam nagyon rezgett a léc, mert a negyedik évad vége úgy volt tökéletes az egésznek ahogy van. És én nem szeretném ha lenne sorozatgyilkos szál. Onnantól nagyon ellaposodna a dolog. Immár ki kell élezni Dexter sorsát, mese nincs. Nagy fába vágták a fejszét a készítők annyi szent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal rosszabb Supnat évadnyitóra számítottam, egyáltalán nem volt ez rossz. :bumm:

Spoiler:

Sam és Samuel visszatérésének inkább a "miért" része foglalkoztat, a "hogyan"-ra amúgy sincs túl sok lehetőség. Nekem nem hiányzott a "Carry On My...", mivel azok az évadfináléban hallhatók, egy AC/DC meg nem illett volna Dean idilli életéhez. Megijedtem, hogy Azazel is visszajön, ami azért elég klisés húzás lett volna. Lassan visszajön Mary és John is, ha így folytatják. :D

Dean kiakadása érthető volt, bár az az érzésem, hogy ez az "applepie life" nem tart sokáig. :D

Az új főcím is fasza lett, bár a 4., 5. évados jobban tetszik. Ha legalább ilyen részek várnak ránk a továbbiakban és vigyáznak, hogy ne legyen elcsépelt a sztori (új lények, klisé-mentes sztori, jó karakterek, stb.), akkor nem lesz rossz ez a 6. évad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elvégre ha januárban leadni akarják már a hatrészes előzmény vége felé tarthatnak a forgatással :bumm: Egy plakát dukált is már, igaz, nincs pontos hír róla, hogy egy 100%-osan hivatalos plakát, de ha netalán Batiatust sikerült így fiatalítani mint ahogy a plakáton is szerepelt akkor nagyon pöpec lesz. Mert ugye itt még az apja is él. :) Sparta meg talán majd a végén egy rövid ídőre azért fel fog tűnni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rosszak ezek a Dexi videók :bumm: Astorral még bajok lesznek, Harrison meg jó kis esti mesét kap :)

House 7/2

Spoiler:

A végére egészen megnyugodtam, hogy House-ék a melóban visszatérnek a szokásos modorhoz :D Mert ahogy kezdték, azt nem sokáig lehetne idegekkel bírni. Jó kis rész volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elvégre ha januárban leadni akarják már a hatrészes előzmény vége felé tarthatnak a forgatással :bumm: Egy plakát dukált is már, igaz, nincs pontos hír róla, hogy egy 100%-osan hivatalos plakát, de ha netalán Batiatust sikerült így fiatalítani mint ahogy a plakáton is szerepelt akkor nagyon pöpec lesz. Mert ugye itt még az apja is él. :) Sparta meg talán majd a végén egy rövid ídőre azért fel fog tűnni. :D

 

Gondolom itt még Crixus is kopter lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.