Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt az Annás sorit én is néztem valamikor de nem emlékszem sokra belőle. Azt biztosan tudom hogy tetszett meg hogy a csaj tanár volt és akadt egy csaj akivel először nehezen jött ki. ;)

 

Jango nagyon kemény. Solonius is jól elvan a középsőn a háttérben. :)

 

Én teljesen megértem Quinnt.

Spoiler:

Hisz minden jel arra mutat az ő szemszögéből hogy Dexter ölte meg Ritát. És ne felejtsük el hogy ez nem "spicliskedés", Quinn nyomozó, Dexter pedig vélhetően megölte a saját feleségét, és veszélyt jelenthet a gyerekekre is(és mint rendőr, neki KÖTELESSÉGE ennek utánajárni).

Ezekkel magamtól is tisztában tudtam lenni és annak ellenére mégse jön be amit csinált.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz pont, hogy léptek egy merészet a készítők és egy Csillagkapus sorozatban újra használták a Csillagkaput :D

Ugyan már, az utolsó előtti epizódban is használták :( Mondjuk a sorozatnak nem csak Stargate, de Destiny is a címe, így azért örülök, ha azt is látjuk. Remélem idén hanyagolják a földi epizódok túlzásba vitelét. Azt nem szerettem se az SG-1-ban, se az Atlantisban, bár ott nem is vitték túlzásba, hála az égnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rogers 2x02 :(

Spoiler:

Tehát akkor nem is Richard Edgar Castle, hanem Richard Alexander Rogers. :D Mindig is érdekelt, honnan jött a Castle név, ha egyszer az anyja Rogers, az apját pedig - elvben - még az anyja sem igazán ismeri. Bár ezek után már várom azt a részt, amikor felbukkan Castle papa (tuti lesz egy ilyen rész) :D

Amúgy nagyon tetszett ez a rész, főleg azért, mert pl. a CSI: Miami egy hasonló részével ellentétben itt nem foglaltak állást és lett a túlvilág vs valóvilág dologból egy nyakatekert marhaság. Simán elképzelhető az is, hogy a család (és a lánya) csaló volt, és az is, hogy tényleg médiumok. A poénok újfent ültek, különösen mikor Castle Scully-nak hívta Beckettet. De az a sikkantás sem volt semmi :D

Azt meg különösen remélem, hogy az Alexanderes "jóslat" (melynek végül is minden pontja teljesült már, hiszen ismerik egymást és Castle több ízben is megmentette már Beckett életét, az meg elég egyértelmű, hogy már fontosak egymásnak) már arra célzás, hogy az évad alatt végre összejönnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt az Annás sorit én is néztem valamikor de nem emlékszem sokra belőle. Azt biztosan tudom hogy tetszett meg hogy a csaj tanár volt és akadt egy csaj akivel először nehezen jött ki. :D
Nagyon jó kis sorozat volt az Anna, és tényleg volt benne ilyesmi is, sok más mellett. :D Biztos vétel lesz. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Hál Isten, úgy tűnik a készítők rájöttek, hogy érdemes a fő szál mellett kitartani :D Nagyon jó volt végig és nagyon tűnik, hogy eme epizód nagyjából beelőzi az első rész alternatívos jeleneteit.

Amúgy kaja közben nem érdemes nézni az epizódot. :D

 

Spoiler:

No, Walter cégtulajdonos lett :D Most már érdekelne, hogy vajon Nina mit kapott? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Ez már jobb volt az előzőnél. Jókat nevettem ahogy Dean bánt a kicsivel :D

Viszont az plusz pont, hogy egy rossz arcú családtaggal kevesebb, reméltem, hogy egy füst alatt megöli őket a Király :D

 

Na mindegy, a következő résztől már Dean is visszatér a vadászmezőre :) a történet és a szereplők pedig a régi kerékvágásba :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Hál Isten, úgy tűnik a készítők rájöttek, hogy érdemes a fő szál mellett kitartani :D Nagyon jó volt végig és nagyon tűnik, hogy eme epizód nagyjából beelőzi az első rész alternatívos jeleneteit.

Amúgy kaja közben nem érdemes nézni az epizódot. :D

Az az agyas jelenet szerintem nem annyira vészes. Épp kekszet ettem közben és nem éreztem úgy hogy elmenne az étvágyam. :)

Amúgy ez is klassz rész lett. Az Aszpirinen nagyot nevettem. Ja és megtudtuk hogy a Miami Vice zenéje megbolygatja az idegeket. :D

 

Spoiler:

Azzal is előjöhetnének majd hogy Bill Bell mi miatt vagdosta fel Wal agyát. Most hogy a cég az öregé lett akár rá is találhatna a válaszra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

 

Tuti lesz összefüggés azzal az eltüntetős gép és az alteres szál léghajóeltűnése között. :D

 

 

Lehet hogy van de azt is tudnom kéne hogy milyen eltüntetős gépről és léghajóeltűnésről van szó mert úgy tűnik azok kiestek már.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Lehet hogy van de azt is tudnom kéne hogy milyen eltüntetős gépről és léghajóeltűnésről van szó mert úgy tűnik azok kiestek már.

 

 

Az első részben az alteros szál utolsó jelenetében mutattak egy léghajót mely hirtelen eltűnt az egyik felhőkarcoló fölött.

Az eltüntetős gép pedig a második részben szerepelt amikor éppen Walter a Massive Dynamic folyosójáról pillantott be egy laborba. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az első részben az alteros szál utolsó jelenetében mutattak egy léghajót mely hirtelen eltűnt az egyik felhőkarcoló fölött.

Az eltüntetős gép pedig a második részben szerepelt amikor éppen Walter a Massive Dynamic folyosójáról pillantott be egy laborba. :D

 

 

Ja hogy az a léghajó. Szerintem az csak azért kellhetett hogy azzal érzékeltessék a két világ közötti váltást. A léghajó nélküli égbolt már az alap világhoz tartozott.

Azt honnan lehet tudni hogy az a gép eltüntetéshez kell?

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ja hogy az a léghajó. Szerintem az csak azért kellhetett hogy azzal érzékeltessék a két világ közötti váltást. A léghajó nélküli égbolt már az alap világhoz tartozott.

Azt honnan lehet tudni hogy az a gép eltüntetéshez kell?

 

 

 

Onnan lehet tudni, hogy valami éppen nagyon dematerializálódott amikor Walter éppen benézett. :D Tiszta Star Trekkes feeling volt :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt honnan lehet tudni hogy az a gép eltüntetéshez kell?
Közbe megnéztem. Először nem láttam hogy eltűnt belőle a kütyü.

 

Francba lemaradtam. Még a válasz előtt be akartam írni. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat - 6x02

Spoiler:

Jó kis rész volt ez is. Dean és a baba párosa nem volt semmi, főleg a bevásárlós jelenetre gondolok. :D Az alakváltó király behozása érdekes volt, kíváncsi vagyok, hány lénynél találják még ki a legelső egyedet.

Samuel nagypapa tuti sáros, legalábbis valamit nagyon sunyiskodik. :D Az előző részben a dzsinnel kavart valamit, most a rész végi telefonhívás... remélem nem húzzák a végtelenségig, hogy miért és hogyan jött vissza ő és Sam.

Az epizóüd végi Impala eyecandie, a Smoke On The Water alatt, nagyon állat lett. :D Remélem a későbbiekben visszatér a jó öreg rock, a "sima" vadászgatás, a poénok és persze nem ártana valami főszál sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Dexin egy csomószor fülig ért a szám. Főleg azon ahogy Masuka szív. Meg akad hébe-hóba még néhány jó beszólás. Machete rulez! :clap:

Végre van a Dexiben egy csajszi aki bejön. Helyes az a kis rendőrcsaj. Ezért kap a rész tőlem egy piros pontot. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, Rog, Fringe

Spoiler:

Egész nap azon gondolkodtam, hogy hogyan tudtak Peterék visszamenni a saját világukba az igazi Olivia nélkül, mivel Belly azt mondta, hogy Oliviának a(z egyik) képessége, hogy ki tudja nyitni a kaput, a hadron ütköztető pedog elég energiát ad arra, hogy át is tudjanak menni. Csak simán az ütközető nem nyithatná meg a kaput, ahhoz képesség is kell.

 

A 3. évadi részek nem igazán jönnek be, remélem Liv nem felejti el igazi énjét, Wolivia pedig hamar lelepleződik és Livet vissza tudják hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, Rog, Fringe

 

 

 

Egész nap azon gondolkodtam, hogy hogyan tudtak Peterék visszamenni a saját világukba az igazi Olivia nélkül, mivel Belly azt mondta, hogy Oliviának a(z egyik) képessége, hogy ki tudja nyitni a kaput, a hadron ütköztető pedog elég energiát ad arra, hogy át is tudjanak menni. Csak simán az ütközető nem nyithatná meg a kaput, ahhoz képesség is kell.

 

A 3. évadi részek nem igazán jönnek be, remélem Liv nem felejti el igazi énjét, Wolivia pedig hamar lelepleződik és Livet vissza tudják hozni.

Fringe

 

 

Bell nyitotta meg az átjárót, nem kellett hozzá mégsem Olivía. Ebbe aztán bele is halt(?) Bell.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na csak röviden:

 

Supnat: sokkal jobb rész volt mint a nyitó, már majdnem szokásos monster of the week jó, de úgy érzem csak most indul be újra. SZóval nagyon várós a köv rész.

 

Dexter: végre itt is rendeződtek a dolgok, lesz szépen nyírás, a visszatartó tényezők is kikerültek a képből, szóval úgy nézem ez is egy jó kis évad lesz.

 

ÉS hát a keddi nap a sorozatjunkiek mennyországa! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha találnak, akkor annak nagyon oda kell tennie magát. Nem sok sorozat élte túl a főszereplője leváltását (pláne, ha a karakter maradt, és csak a színész változott, de az esetek többségében a karakterváltás is kifingatta a szériát). Bár egy évad után talán még nem olyan reménytelen a helyzet, mint mondjuk öt után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt megint a Dexter. :clap: A Machete dolgot megvigyorogtam, de a kis házassági perpatvar se semmi. ;) Arról meg nem is beszélve, hogy a hirtelen felindulásból elkövetett szex is micsoda galibákat tud okozni Quinn számára :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.