Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megmondtam hogy ez a rész üt a legjobban KisKósa!

Talán még most is az a kedvencem, pedig ezek a mostani Whitebeard saga részek, akkorát ütnek, hogy minden héten majdnem leesek a székről. Nem tudom ha ennek vége, ezek után hova lehet majd fokozni, bár azért van sejtésem. :)

 

Supnat, kicsit langyibb rész volt, számomra egy 7,5/10, de azért jó volt, így is tetszett. Most nézem a köv rész bemutatóját! :)

 

Edit: hajjajj, tündérpor? :) mi lesz itt még? :D Kíváncsi vagyok erre a részre. A promo érdekes, a sneak pedig marha jó. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat - 6x08

 

Szerintem bőven ez volt idén a legnormálisabb Monster of the Week epizód, úgyhogy bejött. Tetszett ez az új faj, bár kicsit csalódott voltam, mert a vérfarkasokat vártam.

Spoiler:

Sam vallomása a végén kemény, remélem mihamarabb vissza szerzik a lelkét, mert ez így nem lesz jó. Kíváncsi vagyok a további Alfákra, valamint hogy mit hoznak ki az évadból a végére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondtam hogy ez a rész üt a legjobban KisKósa!

Talán még most is az a kedvencem, pedig ezek a mostani Whitebeard saga részek, akkorát ütnek, hogy minden héten majdnem leesek a székről. Nem tudom ha ennek vége, ezek után hova lehet majd fokozni, bár azért van sejtésem. :)

Tényleg szétszakadt a szalmakalapos csapat? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már alig várom, hogy felirat legyen hozzá :D

A héten megy az AXN-en a Lost utolsó pár része 4-től, anyám nézi. Belenéztem, de teljesen ledöbbentem a szinkrontól (eddig még nem hallottam). Mintha ugyanaz a fickó egyforma hangon eldarálná mindenki szövegét. Borzasztó volt hallani :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom, szuper volt a Dexter :) Kár volt tartani ettől az évadtól.

 

Spoiler:

Szerintem a robotzsaru is az asztalon végzi. :D

 

Egyébként Deyter kapcsolata Lumennel, csodálatos! Igaza volt Karrdénak, ő lesz a lelki társa. :D Ütött, ahogy megmutatta az igazi énjét a lánynak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért van benne olykor orbitális sületlenség is. Mint most a betört oldalsó ajtó esete ( az szerintem nagyon de nagyon feltűnőnek kell lennie Jordannek a végén) de legalább robotcop most már teszi a dolgát :D
A betört ajtó nem utal Dexterékre és ez a fő. :D Robotcop meg.... :) Hatalmas arc. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A betört ajtó nem utal Dexterékre és ez a fő. :D Robotcop meg.... :) Hatalmas arc. :D
De a szoba bérlője után még nyomozhatnak. Aztán ugye jönnek a szemtanúk, hogy hogy is nézett ki a bérlő ésatöbbi, ésatöbbi.......Jordan meg tudta, hogy Dexter is ott vett ki szobát, innentől meg a kijelentkezettekkel össze lehet vetni az adatokat :D Szóval ez egy bibi a készítőktől.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a szoba bérlője után még nyomozhatnak. Aztán ugye jönnek a szemtanúk, hogy hogy is nézett ki a bérlő ésatöbbi, ésatöbbi.......Jordan meg tudta, hogy Dexter is ott vett ki szobát, innentől meg a kijelentkezettekkel össze lehet vetni az adatokat :) Szóval ez egy bibi a készítőktől.
Majd akkor bibizzünk ha tényleg az lesz. :D Még az is lehet, hogy meg fogja tudni, hogy ő a felelős a dologért.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát hatalmas volt a dexi, tényleg. Kíváncsi vagyok nagyon hogy mi lesz ebből. :)

Spoiler:

Bár obocop nem tudhat semmit hogy mi van a zsákokban. És ha jól rémlik dex egy ideje már a golf áramlatba dobja a hullákat hogy azokat meg se lehessen találni. :D szóval ezzel még nem sokra mennek, bár elég gyanús...

 

nagyo jó volt a walking dead is, imádom ezt a hétfőt így ezzel a 2 sorival, és hát a köv rész azt hiszem nagyon ütni fog legalább is a vége láttán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, van most Facebookon ez az izé, hogy mindenki tegye ki szerdáig gyermekkora kedvenc mesehősét profilképnek... Mivel 11 évesen láttam először a One Piece-t, igaz németül... Bátran kitettem Monkey D. Luffyt. :D

 

Amúgy így utólag jutott eszembe, hatalmas volt az jelenet, amikor Sogeking elutánozza a két óriás röhögését a Little Gardenből, és meggyőzi az ottaniakat az Enies Lobbyban,hogy még élnek. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Piszok jó volt a Sétáló Halott. :) Egyáltalán nem hiányoztak a zombiek ebből a részből, bőven érdekesek voltak a karakterek nélkülük is.

 

Spoiler:

Ednek én a torkán dugtam volna le a shotit annyi szent. De Lori is kis szemét ribanc lett amikor nekirontott Shanenek. Mondjuk tény és való nem sokat tudunk arról, hogy hogyan mondta meg a nőnek, hogy a férje tuti meghalt. A vége meg szerintem értelmetlenül brutális lett. Nem hinném, hogy az a rozsdás vacak túl nagy kihívás lett volna a fűrésznek amihez hozzá volt bilincselve a gyerek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.