Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát, az elejére SGU volt kiírva :)

Spoiler:

Képzeld, volt benne csillagkapu is! Meg idegen bolygó, sőt, idegen lény is!

Mondjuk kíváncsi leszek, mi lesz ezzel a Föld elleni támadással. Vajon szerves részét képezi majd a szériának, vagy ez egy filmben lesz majd látható?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

walking dead

 

Spoiler:

Jó volt nagyon bár kezdenek életidegen dolgok megjelenni. Olyan a világon nincs hogy egy primitív baromért visszamennek aki a közösség ellensége, úgy hogy az életüket kockáztatják. Örülniük kéne hogy megszabadulta ekgy veszélyforrástól. A második, hogy amikor a srác veri a tónál a másik barmot a felesége(akit addig megalázott, vert sőt a gyereküket is) ráborul a férjre és vigasztalja. Azt hittem rossz vicc. Hát az asszonynak meg a többi nőnek is sarokkal kellett volna rugdalnia azt az állatot. A rendőr felesége megh nagyon gusztustalanul viselkedett a szeretőjével. Mintha a srác lett volna a hibás hogy összefeküdtek. A srác teljesen jogosan mondhatta hogy nem élte túl a férj az egészet. Nameg a nő is széttette a lábát neki. A lényeg hogy egy jó nagy maflást megérdemelt volna. Arra kiváncsi vagyok hova ment Merle kéz nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rendőrfeleséget te is képen törölted volna nem? :D Írtad majdnem, te melyiken nem akadtál ki?
Nálam evidensnek tűnt, hogy vissza kell menni minden élő emberért. Hiába akkora genya az illető. :)

 

 

SGU

 

Ez most tényleg jó volt, főleg, hogy Zsebes végre középpontba került :D De azért kérdem én, mi van a bolygók változatosságával??????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon jó volt a mostani SGU IS!

Kezdenek észbe kapni, és egyre jobbak a részek.

Csak remélem tudom, hogy tudják tartani ezt a szintet, és a bemutató alapján úgy nézem a köv rész is jó lesz!

Spoiler:

Nafene, hazatérnek a legénység oszlopos tagjai? Vajon TJ kölyke is jön? :)

De legalább újra lesz siklójuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért kérdem én, mi van a bolygók változatosságával??????

Mindenbe belekötsz. Örülj inkább, hogy volt bolygó, és az nem a Föld volt, csak egy Föld v888.0 :) Különben is, eddig erdőbolygó volt, most újra sivatagbolygón voltak. Az Atlantisban sohasem volt sivatag bolygó, és az SG-1-ban is csak addig, amíg Abydos Alderaant nem játszott. Az SGU jelenleg minden minimálbolygós megoldásával már most változatosabb másfél évad alatt, mint az SG-1-SGA 15 évad alatt volt. Ami elnézve az SGU sci-fi minőségét, szégyen az első két szériára nézve. :D

Azért azt lássuk be, hogy egy alacsony költségvetésű sorozat nem fog Star Wars szintű bolygóváltozatokkal előrukkolni. Pláne, hogy még a Star Warsban is elég földiek a bolygók :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindent ki tudsz magyarázni :D:)

De elutasítom. :|

A készítők változatos bolygókat ígértek. És igenis ennél sokkal változatosabb volt az SG-1 éra, mert ugye volt ipari forradalmi Föld, középkori Föld, modern Föld, hűdemodern Föld, Jaffa bolygó, replikáns Föld. Soroljam? :D:|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindent ki tudsz magyarázni :D:)

De elutasítom. :D

A készítők változatos bolygókat ígértek. És igenis ennél sokkal változatosabb volt az SG-1 éra, mert ugye volt ipari forradalmi Föld, középkori Föld, modern Föld, hűdemodern Föld, Jaffa bolygó, replikáns Föld. Soroljam? :D:|

Oszd meg velünk milyen változatosságot szeretnél?

Nekem van egy ötletem, tiszta víz a bolygó, és a kapu egy oszlopon van, a víz felett. Ilyet sem láttunk még :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oszd meg velünk milyen változatosságot szeretnél?

Nekem van egy ötletem, tiszta víz a bolygó, és a kapu egy oszlopon van, a víz felett. Ilyet sem láttunk még :D

Lehetne pl egy olyan Csillagkapu mely rögtön egy Frászkarikába nyílik :D :D :)

 

 

Amúgy ha jól tudom az Atlantisban volt egy óceánba nyíló kapu. De majd jön OkosDzséjt és rögtön mondja a pontos évadot, epizódot és képkockaszámot is :| :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne pl egy olyan Csillagkapu mely rögtön egy Frászkarikába nyílik :D :D :)

 

 

Amúgy ha jól tudom az Atlantisban volt egy óceánba nyíló kapu. De majd jön OkosDzséjt és rögtön mondja a pontos évadot, epizódot és képkockaszámot is :| :|

Tudom melyik részre gondolsz amikor Dr. Rodney McKay megbetegedik nem?

De ott eleve szárazföld volt nem?Csak kiöntött a tenger :|

Frászkarika? Jól hangik :D

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ha jól tudom az Atlantisban volt egy óceánba nyíló kapu. De majd jön OkosDzséjt és rögtön mondja a pontos évadot, epizódot és képkockaszámot is :D :D

Ahogy tanult kollégám előttem szólott, az SGA-ban csak olyan rész volt, amiben elolvadt a gleccser és víz alá került a kapu. Amúgy az 5x06 The Shrine (A szentély) című rész volt. Ellenben az SG-1-ban volt egy rész, amiben a kapu egy vízalatti világban volt, a víz alatt (ki hinné :)). Az epizód a 4x07 Watergate (Víz alatt), melyben először jelentek meg a ruszkik, akik megfújták az eredeti gízai kaput, ami a 3x22 Nemesis (Nemezis) című epizódban pottyant bele az óceánba. Képkocka számmal nem szolgálhatok, mert ahhoz már elő kéne vennem a DVD-t, és ahhoz nincs kedvem. Ehhez meg elég volt csak feltárcsázni az Abydos Gate honlapot, szóval örülök, hogy ennyivel is okosabb lehetek nálad :|

 

A készítők változatos bolygókat ígértek. És igenis ennél sokkal változatosabb volt az SG-1 éra, mert ugye volt ipari forradalmi Föld, középkori Föld, modern Föld, hűdemodern Föld, Jaffa bolygó, replikáns Föld. Soroljam? :P:D

Aha, és hányszor is lett eladva másik bolygónak ugyanaz a díszlet? :| Kedvencem az a világ, ahol Daniel ragad és atomháború dúl. Ott olyan változatosak voltak már a készítők, hogy a már jól bevált - és igen változatos - fenyőerdő mellett fogták, és kicsit átalakították a CsKP díszletet és ráírták, hogy idegen bázis. Természetesen a változatosság jegyében (ennél már tényleg csak a másik CsKP vagy másik Atlantisz részek voltak költséghatékonyabbak :|).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 - 3. évad után

 

Na ez már határozottan jobb évad lett, mint az előző, minden téren. Sokkal gyorsabban felvezetik a sztorit, a finálé izgalmasabb és a fordulatok is jobban ütnek.

Spoiler:

Aminek nagyon örültem, az természetesen Nina halála, de Sherry is jó, hogy végre eltűnt a képből, nagyon gusztustalan jelleme volt. Chase szimpatikus volt, durva, hogy mennyire hasonlít Jack-re, mégis milyen más. Nem semmi, hogy Jack-nek mennyire "érzelem nélkülinek" kell lennie bizonyos helyzetekben; pl.: Chase "megölése" Mexikóban vagy Chappelle kinyírása. Remélem Tony valahogy megússza a dolgot és nem kap 20 év börtönt, szerintem érthető, amit tett. Szerencsére már Kim-ből sem akartak főszereplőt erőltetni, úgyhogy nem voltak kelletlen szálak. Voltak kicsit nyugisabb részek is, de mindent egybe vetve jó évad volt, remélem a folytatásokban sem kell csalódnom. :)

Egyébként arról már tudni valamit, hogy a Redemption-höz és a 7-8. évadhoz mikor lesz magyar szinkron?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez de jó festene egy óriásplakáton :D Legközelebb már mozgóképet látnék.

 

 

Más. Megnéztem a Drót első évadát és egész jónak tűnik. :D Mint korábban írtam, inkább egy régimódi nyomozgatós bűnügyi sorozat benyomását kelti, mintsem egy akciódús, mai hagyományoknak megfelelő sorozatét. :D A karakterek is egész jók. Gondolom eme első évad csak olyan bevezető sztoriszál volt, ás lesz itt ennél komolyabb durvulás is ha már annyi évadot megélt a sorozat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb már mozgóképet látnék.
Szerintem ilyen lehet amikor valaki nem bírja már cérnával a várakozást. :D

 

demonstratormcclane.jpg

 

Szerencsére mi nem jutunk el odáig. :D

 

Reméljük akad majd más is ami miatt tetszeni fog. :D

 

Igen azt hiszem mind itt szerettünk bele a...sorozatba. :D
Tévedés mert nekem az a csaj sose jött be igazán. Nyaktól lefelé még azt mondom hogy rendben van de a pofázmánya nagyon nem fekszik. Ha teljesen bejönne akkor már rá tudnám fogni hogy miatta kezdett el jobban érdekelni Sparta kalandja. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D :D :D

 

Mondjuk a teaser nem sokat ér, de a camp-os dolog hatalmas. Neaviaból micsoda gladiátorharcost csináltak! :D Crixus mint egy hippi, Batiatus szinte "kamasz" még, Gannicus szokni kell de nem hinném, hogy gond lenne vele, "Jango Fett" meg szinte eltörpül a többiek között :D De azért az a brother-os pacsizás adja a feelinget. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.