Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem is tudom hogy Ashur mit keresett az arénában. Crix is megmondta hogy a zsír (vagyis szír) nem volt gladiátor. :D
Crixus szerintem nagyon lenézte őt, de az is lehet, hogy Barcán kívül mindenkit. Ugyan testvéreinek tekintette őket, de amint azt érzékeli, hogy az ő pozíciója veszélybe kerül miattuk, máris kimutatja a foga fehérét nekik. :lol: Gondolom a páros viadalban Ashur feltarthatta őt ( és ez tényleg remek párhuzamot mutatna a későbbi, Spartacus-al alkotott párosukhoz) és egész egyszerűen harcképtelenné tette Ashur, hogy egymaga ölje meg az ellenségüket.

Továbbá azért remélem, hogy "Jango Fett" szereplése nem az első részben fog kimerülni, mert mintha az egyik előzetesben már a bőrmellvértet Oenamous (tuti hogy rosszul írom) viselné amikor Batiatus felemeli a karját. De azért jópofa ahogy "Jango" csattogtatja az ostort :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Crixus szerintem nagyon lenézte őt, de az is lehet, hogy Barcán kívül mindenkit.
Bizony eléggé fenn hordta az orrát. Aztán pedig nagyot koppant. "Twice the pride, double the fall." :lol:

 

Továbbá azért remélem, hogy "Jango Fett" szereplése nem az első részben fog kimerülni, mert mintha az egyik előzetesben már a bőrmellvértet Oenamous (tuti hogy rosszul írom) viselné amikor Batiatus felemeli a karját. De azért jópofa ahogy "Jango" csattogtatja az ostort :D
Az tényleg jó lenne ha több részben is feltűnne. Mondjuk érdekes lenne ha a halála fővesztéssel járna. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami ütős dolog lehet a végén mert Julis Stiles besokkolt amikor elolvasta hogy mi fog Luminollal történni. :D

Egek, már alig várom a végét, mindig sikerül valami jót kitalálni. Na de, hogy be is sokkolt tőle?

Rog, a 4 mód közül szerintem az első ki van zárva, a második azért, mert Dexi nem nyír ki olyat, aki nem gyilkos (mondjuk nem egy angyal a fazon, de attól még nem szolgált rá a Dexi-féle büntetésre), szóval a másik kettő inkább, vagy a készítőknek van egy remek ötletük rá :D

 

Dextret ha végleg vége elkezdem majd nézni. Apropó ez amit most néztek az utolsó évad?

Fene tudja, minden évad jó volt eddig, a színvonal nem csökken, mindig előrukkolnak valami teljesen jó és a sorozatba passzoló ötlettel, ha még tudják így folytatni, akkor lesz folytatás :lol: Mindenesetre én szeretném, hogy legyen :D

 

Ma nem lesz Castle? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egek, már alig várom a végét, mindig sikerül valami jót kitalálni. Na de, hogy be is sokkolt tőle?
Ő imigyen fogalmazott: "All I can say is that I was shocked when I read where Lumen ends up. And I think it is very different from anything that's ever happened to Dexter before."

Valami szokatlan van kilátásban.

Viszont az is lehet hogy simán csak gyengék az idegei a csajnak. :lol:

 

a második azért, mert Dexi nem nyír ki olyat, aki nem gyilkos (mondjuk nem egy angyal a fazon, de attól még nem szolgált rá a Dexi-féle büntetésre)
Sose lehet tudni. Szükség törvényt bont. Amúgy tényleg ez a legvalószínűtlenebb a négy közül. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szenzációs volt a Dexter! Nem lehet csalódni ebben a sorozatban. :D

 

Spoiler:

Irgalmatlan dolgok várhatók még itt. Szerintem ebben az évadban kiderülnek a dolgok! Bár Lumen is olyan lesz mint Dexter? Vagy csak Jordant akarja kinyírni? Sajnos egyre kevesebb az esély rá, hogy megmaradjon a hatodik évadban is, Dexter mellett. :D Főleg annak fényében amit Julie mondott. :D Ja igen. szegény Robotzsarukám nem tudja, hogy a sírját ássa. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Sajnos egyre kevesebb az esély rá, hogy megmaradjon a hatodik évadban is, Dexter mellett. :D Főleg annak fényében amit Julie mondott. :D

 

 

 

Reméljük hogy az írókák kitalálnak valami mást mert ez a verzió az előző szezon vége után egy kicsit már uncsi lenne. Nem gondolhatják azt hogy a nézők szívesen látnák ahogy Dexi megint elveszít egy nőcit aki közel került hozzá.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen sorozat ez a Dexter? A tartalmát már elolvastam, de jó, érdemes elkezdeni? :D

Mivel bőven benne van a TOP10 sorozatban, sokaknál előkelőbb helyen, ezért azt kell mondanom, igen, érdemes elkezdeni. :D

Az egyik legjobban kitalált sorozat, bár könyvadaptáció persze. Azt hiszem ha megnézed a pilotot, onnan nincs megállás, szóval hajrá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel bőven benne van a TOP10 sorozatban, sokaknál előkelőbb helyen, ezért azt kell mondanom, igen, érdemes elkezdeni. :D

Az egyik legjobban kitalált sorozat, bár könyvadaptáció persze. Azt hiszem ha megnézed a pilotot, onnan nincs megállás, szóval hajrá.

Akkor asszem a héten belekezdek. Most, hogy szinte minden sorozat pihenőn van, még időm is lesz rá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen sorozat ez a Dexter? A tartalmát már elolvastam, de jó, érdemes elkezdeni? :D

Nagyon is érdemes, remek sorozat :D Szerintem ha hozzákezdesz, nézd végig az első évadot, az első pár résztől nem voltam elájulva, de aztán a közepétől nagyon beindult, és utána faltam a többi részt. Persze ehhez hozzá kell tenni, hogy akkor néztem meg az első évadot, amikor már lement, így szerencsére egyhuzamban végig tudtam nézni az évad második felét :D

 

Hát igen, nem is tudom, hogy a humoron kívül miért nézem ezt a sorozatot :D A kedvenc Castle promom jól össze is hozza a sorozat két nagy erényét:

El tudnám képzelni, ha egyszer Nathan Fillion produkálná hasonló módon magát :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy voltam a Dexivel hogy miután a Viasat3 először leadta az első részét másnap már kezdtem is beszerezni a többit és kábé egy hét alatt végeztem ki az első szezont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a heti House is

Spoiler:

Sajnáltam Cuddyt is, hogy várta a bocsánatot, és House nem tudja megtenni érte, aztán meg House-t, hogy ilyen rossz szájíze lett, miután a kedvéért hazudott. Na meg persze Wilsont is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.