Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Supernatural

Aztarohadt....

Ez a rész kissé odatette magát, nagy áll-leesős volt. Huhhh... Még nem igazán tudok róla nyilatkozni, mert a hatása alatt vagyok, majd később. :)

Erre csak annyit tudok mondani Phobos, hogy csezd meg. :D Főleg mivel csak holnap tudom megnézni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Zoxigént!

A vége megint olyan volt, de olyan.....

Egyszer emiatt fogom feldobni a talpam tuti :)

 

 

Node. Elég szépen keveredett ebben a részben Walter marhulása és Olívia lelki drámája. :) Mondjuk én már sokkal jobban kibékülnék azzal, hogy hagynák az ilyen "elszeparált" eseteket, melyeknek nem tudom, hogy van köze a Mintához. Minimum valami összefüggést már összehozhatnának az elkövetőkkel és azzal amit Bellék műveltek anno, erre már volt is pár példa korábban, de most úgy tűnik erről elfeledkeznek. És ugye a Minta az kapcsolódik a párhuzamos világhoz, mintha Daniels, azzaz Broyles :D ( hiába no, Lance Reddicket mostanság több sorozatban is látom ) erről beszél volna a legelső részben Olíviának. Persze ettől függetlenül érdekes, meg olykor gyomorforgató a sok kibelezős, szörnyes dolog, csak már a koncepciót nem érzem benne akárcsak a Lost esetében. A főszál viszont roppant izgalmas, főleg ezzel a csattanóval a mostani rész végén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Aztarohadt....

Ez a rész kissé odatette magát, nagy áll-leesős volt. Huhhh... Még nem igazán tudok róla nyilatkozni, mert a hatása alatt vagyok, majd később. :)

Ilyenkor átkozom magam, hogy nem angolt tanultam 12 évig. Sokszor csak hétfő estére van felirat... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Frindzs tényleg nem volt semmi.

 

Ez a frindzsizált Frankenstein talán a sorozat legbetegebb figurája. Ezenfelül sík hülye is. A csaj agyát nem tárolták megfelelő helyen így az nem is lehetett már teljesen működőképes. Plusz kizártnak tartom hogy a látóidegeket képes lett volna megfelelően összekötni. Ettől függetlenül persze klasszra sikerált az eheti rész.

 

Persze ettől függetlenül érdekes, meg olykor gyomorforgató a sok kibelezős, szörnyes dolog, csak már a koncepciót nem érzem benne akárcsak a Lost esetében. A főszál viszont roppant izgalmas, főleg ezzel a csattanóval a mostani rész végén
Én se bánnám ha felvennék a korábban leejtett fonalat vagy annak egy részét. Főleg az a klónos dolog és Wal emlékeinek az esete érdekelne.

 

Gondolom még jobb lesz, mint az első évad.
Szerintem a második szezon valamivel gyengébb mint az első. Ha kevésbé nyögvenyelős lenne az első fele akkor talán jobb lenne mint amilyen. Ennek ellenére jobban bejött mint a harmadik. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Frindzs tényleg nem volt semmi.

 

Ez a frindzsizált Frankenstein talán a sorozat legbetegebb figurája. Ezenfelül sík hülye is. A csaj agyát nem tárolták megfelelő helyen így az nem is lehetett már teljesen működőképes. Plusz kizártnak tartom hogy a látóidegeket képes lett volna megfelelően összekötni. Ettől függetlenül persze klasszra sikerált az eheti rész.

 

Amellett most tényleg menjünk el, hogy kb ez annyira volt hiteles műtéti sorozat, mint a T4-ben a szívátültetés :D, de....de itt a hangsúly a tartósításra azon a vegyszeren volt amin "Frankenstein" is dolgozott régebben :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egyet, mivel baljós lenne egyszerre két műsort nézni :P

Node, más kérdés, hogy vajon mennyit nézzek hetente. :)

(Fringe, Drót,.....és ennyi. A Walking Deadnek vége, SGU szünetel......folyt, köv ezek jövőre. Emellett tv-ben Vészhelyzet, meg Grace klinika. Szóval nem sok, főleg úgy, hogy nem egy napon nézi ezeket az ember, ugye :P Két-három naponta negyvenegynéhány perc meg nem nagy kunszt :P:D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egyet, mivel baljós lenne egyszerre két műsort nézni :P

Node, más kérdés, hogy vajon mennyit nézzek hetente. :)

(Fringe, Drót,.....és ennyi. A Walking Deadnek vége, SGU szünetel......folyt, köv ezek jövőre. Emellett tv-ben Vészhelyzet, meg Grace klinika. Szóval nem sok, főleg úgy, hogy nem egy napon nézi ezeket az ember, ugye :P Két-három naponta negyvenegynéhány perc meg nem nagy kunszt :P:D )

 

Én is azt hittem hogy egész nap sorozatokat nézel. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 animét.

Apropó... Te komolyan gondoltad, hogy én majd képes levek szavakba önteni, hogy mi a véleményem az Enies Lobby Arcról? :D Képtelenség, annyira jó. Én is csak azt tudom mondani, mint a külföldi kommentelők nagy része: EPIC. :P Már csak Lucci van talpon a CP9-ből. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó... Te komolyan gondoltad, hogy én majd képes levek szavakba önteni, hogy mi a véleményem az Enies Lobby Arcról? :P Képtelenség, annyira jó. Én is csak azt tudom mondani, mint a külföldi kommentelők nagy része: EPIC. :P Már csak Lucci van talpon a CP9-ből. :)

NAjó most esik le akkor hogy 3 anime... :P Jujj de ciki hogy elfelejtettem. :P Pedig reggel az volt az első hogy leszedtem a legújabb részt.

Hát igen, a CP9 arc még most is a kedvencem. És Rob Lucci meg szó szerint egy állat. A legjobb harc lesz vele arra készülj!!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

Tegnap este újra megnéztem a részt és most már letisztult minden.

Az előző évadi kedvenc mellékszereplőm Halál visszatért :P Dean személyében. :)

Jó volt, hogy megmutatta, hogy nem lehet ellenkezni a természettel, akinek meg kell halnia, annak meg kell halnia, mert akkor felborul az egyensúly.

Így visszanézve, Sam és Dean jó sokszor felboríthatták ezt :P De ezt Halál is mondta :P

Viszont ez a rész nagyon alkalmas lett volna a nagypapit kicsinálni :D Odaugrottak volna, Dean megérinti, aztán nézett volna nagypapi, hogy WTF, az unoka a halál :D

 

A Sam-es szál is áll-leesős, feláldozta volna Bobby-t, hogy ne kapja vissza a lelkét? :o nagyon durva, ez már valóban egy másik Sam. Jó-jó, nincs lelke, de akkor is ilyet csinálni....

A vége meg :o Halál nagy volt, visszakapta Sam a lelkét :D

Viszont így ez a főszál is kihúzva, így csak marad egy sejtelmes mondat Haláltól, hogy a lelkekkel kapcsolatos lesz a főszál. Érdekes :P

 

 

Kár, hogy a következő rész több, mint 1 hónap kimaradással jön :P

http://www.youtube.com/watch?v=F-K1sdyzBKk&feature=player_embedded

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amellett most tényleg menjünk el, hogy kb ez annyira volt hiteles műtéti sorozat, mint a T4-ben a szívátültetés :D, de....de itt a hangsúly a tartósításra azon a vegyszeren volt amin "Frankenstein" is dolgozott régebben :)

Meg az is lehet hogy a csaj esetében egy kevésbé hatékonyabb prototipust használt. :P

Az viszont biztos hogy totál idióta a manusz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NAjó most esik le akkor hogy 3 anime... :) Jujj de ciki hogy elfelejtettem. :D Pedig reggel az volt az első hogy leszedtem a legújabb részt.

Hát igen, a CP9 arc még most is a kedvencem. És Rob Lucci meg szó szerint egy állat. A legjobb harc lesz vele arra készülj!!!! :oops:

Már eddig is elég kemény harcot vívtak. Luffy aktiválta a Gear Third-t, és már kint harcolnak a hajón. Most volt a Luccinak az a visszaemlékezős része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már eddig is elég kemény harcot vívtak. Luffy aktiválta a Gear Third-t, és már kint harcolnak a hajón. Most volt a Luccinak az a visszaemlékezős része.

Tényleg azok a legjobb részek. A kedvenc részem az összes közül a Feelings put into Fists. Azt már elég sokszor megnéztem vagy csak bele-bele. az a 309es rész. Te most hol tartasz pontosan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh basszus Dexter függöségem lett, nem tudtam rád Frenkie várni, ne haragudj. Plusz én most csak ezt az egy sorozatot nézem, nem tudom lekötni magam valami másikkal :|:para:

 

Szóval eddig a 2. évad elején járok és wááá...

Ez a Lila West egy angyal. Ha nekem is ilyen szponzorom lenne, mint Dexternek.... :|:D

Igazi kedves tüneményes és írtó szexi lány. Kiváncsi vagyok a fejleményekre. Eddig nagyon aranyos ;):yes: :yes:

 

 

2477058262_small_1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.