Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na és a rész amit írtam? Rob Lucci vs Luffy? Azokban a részekben is annyi érzelem volt, plusz rögtön utána jött Merry, hogy azon konkrétan besírtam.

Ez az arc annyira el lett találva, hogy még most is a kedvencem, pedig mint mondtam, a mostani részekben akkora karakterek vannak és olyan dolgok történnek, hogy konkrétan megrengetik a sorozat világát! ;) Abban viszont biztos vagyok, hogy amint ennek az arcnak vége, lesz egy iszonyúúú hosszú filler, mert nagyon megközelítette a mangát. :(

Hát, elég vegyesre sikeredett. :D Eleinte, amíg még Lucci nem alakult át, nagyon ütős volt, és nagyon tetszett. Aztán amikor Luffy előhozakodott a Gear Thirddel az már egy kicsit kevésbé jött be, aztán megint beindult a végére. :) De érdekes módon úgy volt beállítva a dolog, mintha Luffy élete legnagyobb küzdelmét vívta meg volna Luccival. (Nem tudom miért, én folyton lenézem a zoanosokat, pedig ez után az arc után már tényleg nem nagyon kéne) De a logiásokkal szemben továbbra sincs sok esélye. Crocodile és Enel esetében mákja volt. Aokiji viszont simán elintézte, ahogy Smoker is. Ez a baj Luffy-val, hogy elég korlátoltak a képességei, de a szíve a helyén van. :) Azért egy kicsit megmosolyogtató volt a Merry temetésénél, hogy "Zoro és Sanji idióták, és egy csomó mindent összetörtek." :) Nem bírtam ki, és belenéztem pár részbe a Post-Enies Lobby Arcban... Coby keményen tolja a Sorut. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt ez a keresd a szeszt Castle-epizód, főleg a záró jelenetsor, igazán hangulatosra sikeredett :D

Egen, a zárás az nagyszerűen sikerült :)

 

Bár először azt hittem, hogy Castle elejti a palackot, de végül csak sikerült eredetibb húzással előállni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs ha berakom ezt a trailert...

 

Nem tudom érdekel e valakit Steven Spielberg alien inváziós katonai családi akciós drámás sorozata , ami nem sokára indul.

Nos, akit kicsit is izgat, annak itt az előzetes...

http://www.youtube.com/watch?v=CILkO-NCL8c

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon rákattantak megint az "idegenek megszállják a Földet" témára arra nyugaton. Csak nem tudnak valamit? :D

Akkor kell félnünk ha kijön a "Mit tegyünk ha az ajtódon kopogtatnak az idegenek" című sorozat. Na az már lehet hogy célzás lesz. :D

 

Junkie elkezdődöt a Jaws szavazás, jelenleg a legjobb férfi mellékszereplőre. Tessék szavazni. Én persze Lost-ra szavaztam, de Oldie biztos örül, hogy a Fringe vezet eddig...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Lostra szavaztam, vagyis Emersonra (nincs sokkal lemaradva) :rock: Kb. milyen időközönként kerülnek fel a kategóriák? Azért kérdezem, hogy le ne maradjak valamelyikről, mert nem nézem az oldalt folyamatosan :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

# Joseph Mallozzi azt írja a blogján, hogy van még minimális esély arra, hogy a Stargate Universe valahogy folytatódik. Nyilván produkciós partner kellene.

# A másik infó, hogy épp e hónapban készen állt volna a gyártó stúdió előre lépni a Stargate Atlantis: Extinction projekttel (a tévéfilm, amit Jospeh Mallozzi írt), de az SGU-kasza minden ilyen irányú folyamatot megakasztott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

# Joseph Mallozzi azt írja a blogján, hogy van még minimális esély arra, hogy a Stargate Universe valahogy folytatódik. Nyilván produkciós partner kellene.

Bullshit 1 -> ezt írta az SG-1 és az SGA cancelje után is.

 

# A másik infó, hogy épp e hónapban készen állt volna a gyártó stúdió előre lépni a Stargate Atlantis: Extinction projekttel (a tévéfilm, amit Jospeh Mallozzi írt), de az SGU-kasza minden ilyen irányú folyamatot megakasztott.

Bullshit 2 -> az SGA leállása óta azt szajkózza, hogy nincs rá pénz, ezért nem is tudnak vele foglalkozni.

 

Egyik nap azt nyilatkozta, hogy az SGU-nak teljesen jók voltak a nézettségi adatai, így nem érti, miért nem rendelték meg a harmadik évadot. Ez a Mallozzi nagyon meghülyült, mióta átvette a Stargate stafétabotját. Néhány sorozat még ebben az országban is nézettebb, mint a hangyányit nagyobb lélekszámú USA-ban, annak ellenére, hogy az SGU kábeles sorozat volt (nagyjából annyian fogják a SyFy-t, mint magyar földön az M1-et :)).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.