Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hihetetlen, de megtörtént. Az RTL Klub leadja a Supernatural (Odaát) 3. évadját. :D

Úristen, csoda történt! :D

Bár nekem megvan szinkronosan a 3. évad, de jó tudni, hogy rászánta magát arra, hogy végre leadja :)

Még nagyobb csoda lenne, ha kiadná a ProVideo DVD-n a második évadot, de mivel lenyilatkozta tavaly, hogy b*szik kiadni, mert nincs benne LOVE, így sajnos az tényleg csoda lenne :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Aréna Istenei

 

Na bazz, nem találok szavakat. :o Ebbe az első részbe majdhogynem belesűrítették a Vér és Homok összes brutalitását, kéjtől átitatott erotikáját, a sz*rkavarásokat, a piszkosul kidolgozott karaktereket......és még sorolhatnám.

Érzem, kevés lesz ez a hat rész az idén. Nagyon kevés.

 

 

Már a nyitás k*rvára hatásos volt. Hihetetlen, hogy mekkora feelinget adott az egészhez, hogy a Vér és Homok utolsó részénél kezdték a sztorit, aztán egyenesen az életét kilehelő Batiatus szemén keresztül láttuk szó szerint a múltját. És itt rögtön egy olyan viadalba csöppentünk, hogy örömkönnyeket hullattam :D Az a koponyalékelés mekkora volt már! Piszok jól megcsinálták. :) Aztán feltűnt Capua bajnoka, akitől én tartottam, már mint a színésztől, hogy túl ripacs lesz, egy bájgunárt, és csak azért bízták erre a színészre a megformálását, hogy mint valami szépfiú még több hölgy nézőt vonzon a képernyők elé. Namármost majdhogynem az összes ilyen sejtelem bejött, de nekem z epizód felére igen rokonszenves lett :D Piszok jól eltalálták az egyensúlyt, hogy úgymond hiteles legyen. Mintha csak az ókor akkori sztár rockzenésze lenne, aki löki a showt ezerrel :D

Node akadtak itt még remek karakterek. Rögtön itt van Doctore, alias "Jango Fett" akit nagyon brutálra maszkíroztak :) Elnéztem volna még őt amint edzi a gladiátorokat de persze nem kétséges, hogy ő nem fog végig szerepleni a hat részen. Jó volt továbbá viszontlátni Oenomaust, Barcát, Naeviát és persze Batiatust meg Soloniust amint még nagy haverként lófrálnak Capua utcáin :) A nyilvános latrinás jelenet nagyon bejött, tény és való, abban az időben bezony az egy közösségi hely volt :) Aztán itt volt még ugye Crixus is. Na nála érzem úgy, hogy a hat rész kevés lesz, hogy kiteljesedjen és igazi bajnokká váljon, de fene tudja, hogy ez az előzménysorozat időrendileg hol fog végződni :)

Egy szó mint száz, nagyon odatették magukat a készítők, látszik a fejlődés minden szinten. Aki meg ezen felül kötözködni akar az tehet egy szívességet :D

 

 

"Na ilyen egy k*rva gladiátor(film)" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus: valami eszméletlen jó lett, vetekszik az előző évad legjobbjaival.

 

Gannicus nagyon bejött, olyan igazi... nem is találok szavakat, talán csak Kimi Raikonnen-hez tudnám hasonlítani-tehetséges és szeret élni. A bekötött szemes csata pedig szerintem az egész sorozat legjobb harca volt. Csak azt sajnálom hogy Doctorét nem láthattuk harcolni az arénában, de remélem majd az az idő is eljön. Furcsa volt Soloniust és Batiatust barátokként látni, kíváncsi vagyok hogy hogyan romlott meg a kapcsolat kettejük között, az új lanista meg tipikusan az a karakter akit imádsz utálni. Az is tetszett hogy Crixus mg egy nevenincs senki és Ashurral "haverkodik".

 

Kihagytam valamit?...Ja igen- a "cicis nénik" szebbek mint valaha

Áááá....a ciciket majdnem kihagytam! :cry:

Sokkal jobb nők voltak a háttérben. :) Főleg amikből Gannicus is kapott :D Mellitta is nagyon szép :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bagwell-papa megjavult? Amit most tette az nagyon szimpi volt. A kislány meg a nő elengedése. Most esett le neki hogy Cole-ként aranyélete lehetett volna. Most már úgy gondolom hogy alapvetően nem rossz ember, a gyerekkora pokol volt. Persze azért a gonosztetteit nem menti semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bagwell-papa megjavult? Amit most tette az nagyon szimpi volt. A kislány meg a nő elengedése. Most esett le neki hogy Cole-ként aranyélete lehetett volna. Most már úgy gondolom hogy alapvetően nem rossz ember, a gyerekkora pokol volt. Persze azért a gonosztetteit nem menti semmi.

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bagwell-papa megjavult? Amit most tette az nagyon szimpi volt. A kislány meg a nő elengedése. Most esett le neki hogy Cole-ként aranyélete lehetett volna. Most már úgy gondolom hogy alapvetően nem rossz ember, a gyerekkora pokol volt. Persze azért a gonosztetteit nem menti semmi.

Inkább arról van szó, hogy neki is van egy nagyon halvány jó oldala, ami nagyon mélyen lapul benne. :D

Az, hogy elengedte a csajt, meg a kislányt, még nem menti fel azok alól, amiket elkövetett. Ahogy a gyerekkora sem lehet mentség a későbbi tetteire. Mások is nőnek fel hasonló körülmények között, mégsem lesz mindenki pedo gyilkos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bagwell-papa megjavult? Amit most tette az nagyon szimpi volt. A kislány meg a nő elengedése. Most esett le neki hogy Cole-ként aranyélete lehetett volna. Most már úgy gondolom hogy alapvetően nem rossz ember, a gyerekkora pokol volt. Persze azért a gonosztetteit nem menti semmi.

Szerintem inkább arról van szó, hogy nem mindenki egyformán csak jó vagy rossz, és nincs egy rosszabb/jobb énje. Neki is van egy kevéske jobb énje, ami ilyen tettekre ösztönzi, de alapvetően rossz ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább arról van szó, hogy neki is van egy nagyon halvány jó oldala, ami nagyon mélyen lapul benne. :D

Az, hogy elengedte a csajt, meg a kislányt, még nem menti fel azok alól, amiket elkövetett. Ahogy a gyerekkora sem lehet mentség a későbbi tetteire. Mások is nőnek fel hasonló körülmények között, mégsem lesz mindenki pedo gyilkos. :)

 

Csakhogy Bagwell a családot is elengedte a második évadban. Gratchen életéért is lobbizott pedig az a nő sokkkal rosszabb nála. Nem fogadnám havaromnak az első évadban nagyon patkány volt, de a negyedikre egy szerencsétlen balek lett. Mert nyílván hogy kinyirják.

 

Sawyer is a Lost elején milyen egy sötét paraszt volt a végére meg tök normális lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sawyer is a Lost elején milyen egy sötét paraszt volt a végére meg tök normális lett.

Azért Sawyer és Bagwell életútját ne hasonlítsuk össze. :D

Majd ha a 4. évad végére érsz, rájössz, hogy azért Bagwell sem lett szentlélek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Ó! Máris megépítették a gépet? :o

Nagyon várós a rész :)

Volt idejük rá, bár mintha a múltkor azt mondták volna, hogy nincs meg minden alkatrész :hmm: Valamelyik részbe meg asszem át is vittek egy darabot másik dimenzióba.

Egyszer majd újra kéne néznem, mert nagyon sok apró részlet mellett szerintem átsiklok. Nem éppen lineáris a történetek egymás utánisága. :) Sok volt a töltelékrész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt idejük rá, bár mintha a múltkor azt mondták volna, hogy nincs meg minden alkatrész :hmm: Valamelyik részbe meg asszem át is vittek egy darabot másik dimenzióba.

Jaja, Livi mama valamit átvitt :)

De úgy látszik, hogy ez nem zavarta a Dinamicosokat :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Msot néztem meg a Szökés 4. évadjának utolsó részét és mindenre számítottam csak erre nem.

 

 

Meghalt Michael. Ez nem semmi. Ez sokkolt. De akkor mi lesz a Final Break-ben?

 

 

A The Final Break a 4 éves ugrást megelőzően fog játszódni, Michael halála előtt. Tehát onnan folytatódik, hogy aláírogatták a papírokat és szabadok lettek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látod Frenkie, ennek a sorozatnak a vége egy b-romság. Konkrétan

Ezzel semmissé tették Michael összes szenvedését amit azóta élt át, hogy bement a tesójáért a börtönbe. Azért küzdöttek hogy együtt legyenek, esetleg M megszerezze a csajt, sőt az utolsó évadban egyszer már legyőzte a betegséget, de nem...mégis kinyírják...ekkora b-romságot még nem láttam...A legnagyobb csalódás számomra.

 

 

Sawyert meg tényleg ne hasonlítsuk zsebeshez, mert a Lostnál azt hiszem 3és fél év van Jamesnek a változásra, ráadásul ő csak egy bunkó, és nem tömeggyilkos/erőszakoló. :D És láthattad hova jutott végülis Bagwell. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Tudom, kicsit megkéstem vele, de jó rész volt :)

Jó volt újra House-t nézni, meg jókat derülni rajta.

Egyetértek, hiányzott már Ház doktor :) Tanulás ellenére megnéztem a múlt heti részt :D

 

Egyszerűen zseniális a LOST zenéje... lassan már egy éve vége nincs új rész, de még mindig ezt hallgatom...

Én a nyár óta hallgatom (mert akkor néztem meg a sorozatot is), de csak részleteket, vagy a legjobban tetsző dallamokat, nem minden héten, de előveszem, ami manapság nagy szó nálam. Van a mobilomon kedvenc számokból összeállított egy órás mappa a vonatútra és egy félórás a legtutibbakból hazaútra a melóból :D Gyakran hallgatom meg melóba/-ból menet vagy jövet :)

 

Frenkie, Szökés

 

Ez az, amit én is h*lyeségnek tartok a Szökés végén: Michael halála. Értelmetlen volt ezzel befejezni, bár más tekintetben meg teljesen nézhető volt a 4. évad vége. De ezt nem kellett volna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látod Frenkie, ennek a sorozatnak a vége egy b-romság. Konkrétan

Ezzel semmissé tették Michael összes szenvedését amit azóta élt át, hogy bement a tesójáért a börtönbe. Azért küzdöttek hogy együtt legyenek, esetleg M megszerezze a csajt, sőt az utolsó évadban egyszer már legyőzte a betegséget, de nem...mégis kinyírják...ekkora b-romságot még nem láttam...A legnagyobb csalódás számomra.

 

 

 

Lehet így is nézni, de úgy is, hogy ezzel a befejezéssel elkerülték a kliséket, a szappanoperás happy ending zárásokat és egyebeket. Meg az életben sem mindig jó a dolgok alakulásának vége. Michael mindig is előbbre tartotta mások boldogságát, mint a sajátját. Az egy dolog, hogy belehalt volna a tumorba, de ha nem áldozza fel magát Saráért, akkor a csaj visszakerül a sittre, amíg ki nem nyírják a rabok, ő meg megy a villamosszékbe. Az utolsó cselekedetével is segített a szerettein. Ezt leszámítva, mindenki maximálisan azt a sorsot kapta, amit megérdemelt. Másrészt, amíg Michael él, lehet folytatni a sorozatot, amivel éltek volna is a készítők (ha más kisebb csatorna megveszi az 5. évadot) és valljuk be, arra már tényleg nem lett volna semmi szükség. Szép, kerek, korrekt befejezés. Legalábbis szerintem. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.