Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha már Doctor Who hírek:

Két új színészről derült ki, hogy szerepelni fognak a 7. évadban, az egyikük a Harry Potter, a másikuk a Star Wars filmekből lehet ismerős.

(spoilerbe rakom, hátha valaki szereti az ilyenfajta meglepetéseket)

 

Mark Williams(áliász Mr Arthur Weasley ) és Garrick Hagon (áliász Biggs "vörös hármas" Darklighter).

Forrás

 

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mark Williams(áliász Mr Arthur Weasley ) és Garrick Hagon (áliász Biggs "vörös hármas" Darklighter)

 

 

Mr. Weasley fogja alakítani Rory apját ha jól emlékszek ^^

Biggs feltűnésén meglepődtem, valahogy elkerülte a figyelmemet ez a hír xD

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben megjött a hír:

 

Jenna-Louise Coleman lesz az új útitárs. Helyes pofija van. Ennél többet egyelőre nem tudni :D

Jenna-Louise-Coleman-doctor-who-companion.jpg

 

Reménykedtem benne, hogy ennél több infót kapunk. :D

 

Közbe olvastam pár érdekes hírt a 7. évadról. Van benne kömény spoiler is, szal csak óvatosan. :D

 

Az évad ketté lesz vágva. Idén 6 rész lesz, jövőre pedig a maradék 8.

 

Amy és Rory az 5. rész után fognak elmenni.

Az 5. részbe újra feltűnnek mindenki kedvenc kőszobrai, a Könnyező Angyalok.

 

Illetve a Dalekok is feltűnnek majd az évadba.

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek nagyon jó hírek!

 

Nagyon reméltem, hogy Amy-ék utolsó epizódjában egy méltó rémség fogja őket búcsúztatni. Na a Síró Angyalok ennek a kitételnek tökéletesen megfelelnek. Moffat egyébként olyat is mondott, hogy ezúttal a Síró Angyalokkal való harcot nem mindenki éli túl... ebből nagyon valószinünek tűnik hogy legalább Rory-t vagy Amy-t meg fogják ölni és a másik útitárs talán emiatt a tragédia miatt lécel le végleg a Doktortól. Azt nem gondolnám, hogy mindkettejüket megölik, legalábbis a korábbi hírek ennek az ellenkezőjét sugallták

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az 5. részre már nagyon kíváncsi vagyok. A 2005-ös sorozatba az egyik kedvenc fajom pont ők.

A halálról egyből Rory ugrott be, a férfi aki meghal újra és újra.

Szerintem az ő halála valami fix pont lesz az időben, akár a Doktoré.

Ezért tér vissza mindig, de lehet most jó nagy marhaságot mondtam. :lol:

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért itt elég sok mindent írnak a karakteréről:

companion

 

Elsőre nekem nagyon furcsa volt. Rágugliztam és egy kis cicababának tűnik, de aztán találtam kis aranyos képeket is róla szóval nem lesz itt gond. Valaki a gyorsabban beszél a dokinál? Vicces lesz. Bár én bírtam volna Craiget is! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a sajtóközlemény azután jött már ki, hogy mi beirtuk :)

 

Az különösen érdekesen hangzik, hogy az új útitárs személyének a kiléte, a hely ahol találkoznak és a módja is mind egy óriási rejtély részei, ami csak szép lassacskán fog kibomlani és végül az egész -felteszem- az 50-dik évfordulós epizódban kulminál, ami jövő ősszel jön ki.

Dei: Ha tippelnem kéne én is Rory-ra fogadnék :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na így kéne festenie egy BSG-nek!

jaja délelőtt én is néztem. Nagyon jól mutat. Kíváncsi leszek rá. Most hirtelen igazából be sem ugrik hogy mi is ez. :D :D pedig már hallottam róla, de majd megint utána olvasok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán ismerem a BSG-t, 2 részt láttam belőle összesen.

Viszont a trailert látva megjött a kedvem hozzá. :D

Nézd meg a klasszikus változatot is. :) '81-es. :D Aztán jöhet az újkori. De annak is csupán az első két évadja adja magát.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg a klasszikus változatot is. :) '81-es. :D Aztán jöhet az újkori. De annak is csupán az első két évadja adja magát.

Meglepően rövid a BSG. Stargate hosszúságú sorozatra számítottam.

 

Hát ez a Jenna-Louise Coleman egy szemet gyönyörködtető tünemény, remélem színésznőként is meg fogja állni a helyét! :)

Indeed. Sajnos elég sokat kell várnunk a feltűnésére. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kedves lány ismerősömnek ajánlottam a Doctor Who-t, képzeljétek mivé vált?! Menthetetlenül fan lett. Azt mondta, életében sorozatban így még nem csalódott.... pozitív irányban. :D :D

De durva, én is most kezdtem el az új sorozatot :) A régiből láttam pár részt, az annyira nem tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indeed. Sajnos elég sokat kell várnunk a feltűnésére. :(

Nagyon jó a BSG. Sokan itt együtt izgultuk végig a végét. :D Nekem tetszett mind a 4. évad.

 

DW: én már egy 7. évados trailerért is összetenném a két kezem! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Battlestar Galactica sorozatról valami olyasmit olvastam pár hete, hogy pénzhiány miatt kétséges, hogy elkészül. Azóta vannak fejlemények? Sajnos mostanában nincs sok időm nap mint nap figyelni az események alakulását... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kedves lány ismerősömnek ajánlottam a Doctor Who-t, képzeljétek mivé vált?! Menthetetlenül fan lett. Azt mondta, életében sorozatban így még nem csalódott.... pozitív irányban. :D :D

Én is próbáltam már pár emberrel megszerettetni a sorozatot, de eddig nem jártam sikerrel.

Valaki szerint gagyi, mások nem kezdenek bele mert hosszú és van akit teljesen hidegen hagy minden olyan sorozat, ami a valóságtól elrugaszkodik. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen földhöz ragadt emberek mindig is lesznek... oda se neki.

 

Eddig sikerült a két legjobb barátomat fanná tenni, a húgom is egyre jobban kedveli, és most ez a lány ismerősöm, aki szintén durva fan lett... nálam gyűlnek azért az emberek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Doctor Who tényleg eléggé szürreális és elvont sorozat, ami sokakat taszít, de pont ezért jó. Néha nagyon furcsa tud lenni, és van olyan, amit nem is értek meg teljesen.

 

Más: a BSG talán az eddigi legjobb sci-fi sorozat volt, amit láttam. Remélem az újabb sorozat, ha egyáltalán kijön, nem lesz olyan silány, mint a Caprica spin-off volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem bennem van a hiba, de akárhányszor próbáltam belekezdeni a BSG-be egyszerűen nem ment. A hangulata sohasem fogott meg... szóval kénytelen-kelletlen, de nálam sajnos kimaradt. Pedig próbáltam szeretni... :(

 

Dei ... :lol:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.