Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lehetne egy pöppet részletesebben hogy hogy tetszett? Úgy ámblokk az egész. Kedvenc doki, ilyesmi... :D

Persze. :)

 

Elégedett vagyok a 7. évaddal. Voltak részek, amelyek kiváltképp megragadták a fantáziám, ezek közé tartozott:

 

"Asylum of the Daleks"; The Angels Take Manhattan; "The Bells of Saint John"; "Journey to the centre of the Tardis"; "The name of the Doctor".

 

A Hyde jó volt még, illetve az első feléből minden, tetszett a speciál is, és a "The rings of Akhaten" valamint a tengeralattjárós, szigorúan a karakterei miatt.

 

A többi szódával elment. Smith nálam most volt a legjobb...

 

Ami a történetet illeti: sajnos elég kesze-kusza, mivel darabosan néztem meg, (1,5 év szünet a 6. és 7. évad között), sajnos számomra Moffat történetei nem igazán alkottak egy teljes képet. Lehet, hogy akkor is zavarban lennék, ha egyben néztem volna meg, de így sajnos már pláne nem sok mindenre emlékszem a korábbi évadok közül. Érdemes lenne az 5. évadtól az egészet újranézni, illetve külön a River szálat, amibe teljesen belezavarodtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, azért az ember, - főleg a River szálba - bele tud gabalyodni ha nem figyel oda, de azért mégis van egy -nagy ívben, de - átívelő sztorija Matt Dokijának, aminek hamarosan kapunk egy befejezést. De örülök hogy tetszett. :)

 

Adventures in Time and Space - Hát Mark Gatiss kitett magáért. Számomra zseniálisan jó lett ez a film. Kicsit el is érzékenyültem. Egyszerűen remek volt, főleg így az 50. rész előtt megnézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze. :)

 

Elégedett vagyok a 7. évaddal. Voltak részek, amelyek kiváltképp megragadták a fantáziám, ezek közé tartozott:

 

"Asylum of the Daleks"; The Angels Take Manhattan; "The Bells of Saint John"; "Journey to the centre of the Tardis"; "The name of the Doctor".

 

A Hyde jó volt még, illetve az első feléből minden, tetszett a speciál is, és a "The rings of Akhaten" valamint a tengeralattjárós, szigorúan a karakterei miatt.

 

A többi szódával elment. Smith nálam most volt a legjobb...

 

Ami a történetet illeti: sajnos elég kesze-kusza, mivel darabosan néztem meg, (1,5 év szünet a 6. és 7. évad között), sajnos számomra Moffat történetei nem igazán alkottak egy teljes képet. Lehet, hogy akkor is zavarban lennék, ha egyben néztem volna meg, de így sajnos már pláne nem sok mindenre emlékszem a korábbi évadok közül. Érdemes lenne az 5. évadtól az egészet újranézni, illetve külön a River szálat, amibe teljesen belezavarodtam.

Asszem nagyjából én is ebben a cipőben járok. Tegnap láttam az utolsó két részt az évadból, és ugyan remek évadzáró volt a Name of the Doctor, de már nem igazán értettem mindent, ami ott előjött. Biztos akkor lenne teljes az élmény, ha ilyenkor bevillanna valami korábbról.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adventures in Time and Space - Hát Mark Gatiss kitett magáért. Számomra zseniálisan jó lett ez a film. Kicsit el is érzékenyültem. Egyszerűen remek volt, főleg így az 50. rész előtt megnézni. :)

Ma került hozzá angol felirat, de nem tudtam még megnézni, szóval majd csak a napokban valamikor.

 

Castle 6x09: ez tényleg egy baromi jó rész volt.

Ugye? :) Igazán kíváncsi vagyok a folytatásra.

 

Várhatóan csak holnap lehet majd az 50.-es Doctort leszedni?

Mostantól (nemrég ért véget) akár fél órán belül is, elég változó, hogy mikor kerül fel (pl. nmagra). Sajnos nekem kell az angol felirat is, hallás után még nem értek annyit, de általában az angol felirat is viszonylag hamar ki szokott jönni. Remélem, hogy még éjfél előtt meglesz mindkettő, mert szeretném megnézni :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nevetségesen hangzik, de szinte minden porcikámban remegek. Ilyen se nagyon volt, utoljára talán a Star Wars Episode III premierén. Elképesztő!

 

Kudar, amilyen visszaszámlálást lenyomtan FB-on is az elmúlt 2 hétben minden áldott nap, hagytam volna ki az élő stream-et? FRÁSZT! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjon valaki nekem még egy ilyen sorozatot, de tényleg! Nincs olyan, ami még csak meg is közelíthetné. Ez nem egy sorozat. Ez egy életérzés, jelenség. Egy unikum! Egy CSODA!

 

Donát, ha az évadzáró 10/10 ez 100/10! Vagy több!

 

És még jön a karácsonyi rész! Ááááá!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjon valaki nekem még egy ilyen sorozatot, de tényleg! Nincs olyan, ami még csak meg is közelíthetné. Ez nem egy sorozat. Ez egy életérzés, jelenség. Egy unikum! Egy CSODA!

Nem akarom elrontani az örömöd. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és gyerekek a rész még lent sincs de ITT A FELIRAT!!!

Köszi! Éppen írni akartam, hogy rettentő lassan jön lefelé a film, erre előbb van meg a felirat. Remélem, most már gyorsan lecsorog a maradék és nézhetem! És azt is, hogy Moffat most is jól érthető részt írt (nyelvi szempontból :para: )

 

Bár azokat is irigyeltem ma, akik Bécsben nézték moziban a részt.

Egy kicsit én is! Milyen lehetett ott a hangulat, vagy akárhol máshol a világ sok pontján, ahol így nézték meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjon valaki nekem még egy ilyen sorozatot, de tényleg! Nincs olyan, ami még csak meg is közelíthetné. Ez nem egy sorozat. Ez egy életérzés, jelenség. Egy unikum! Egy CSODA!

 

Donát, ha az évadzáró 10/10 ez 100/10! Vagy több!

 

És még jön a karácsonyi rész! Ááááá!

Úgy van! Ez az érzés csak a rajongóké és ezt senki nem veheti el tőlünk! :rock: A Facebook és a külföldi oldalak szabályosan lángra kaptak! :yes:

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Facebook és a külföldi oldalak szabályosan lángra kaptak! :yes:

 

Na vajon miért? Tán csak nem azért, mert abszolút megérdemeli ezt a felhajtást ez a csoda? Már hogy a viharba ne! 50 évről beszélünk bakker, és ma népszerűbb, mint bármikor korábban. Egy európai sorozat meghódítja az egész világot!

 

Nem neked címeztem ... csak erre reagáltam, de általánosságban! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na vajon miért? Tán csak nem azért, mert abszolút megérdemeli ezt a felhajtást ez a csoda? Már hogy a viharba ne! 50 évről beszélünk bakker, és ma népszerűbb, mint bármikor korábban. Egy európai sorozat meghódítja az egész világot!

 

Nem neked címeztem ... csak erre reagáltam, de általánosságban! ;)

Persze, ez érthető. :D Az angol Google meg is változott.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megpróbálok összekaparni ide egy véleményt. Úgy tűnik én vagyok az egyetlen rajongó, aki ilyen jól visszafogta magát. :P (Pedig már 2006 óta ismerem a Dokit.) Na szóval...

 

 

 

A rész... hát hogy is mondjam? Eszméletlen volt? Fantasztikus? Brilliáns? Molto bene? Szerintem világszerte már több százan ráaggatták ezeket a jelzőket, szóval én most ezt kihagynám... :) De amúgy rohadtul tetszett, enyhén szólva... ;)

David Tennant visszatérésére már jó ideje vártam, de épphogy le akartam tenni róla, mikor egyszer csak visszajött. :yeah: Úgy tűnik a Waters of Mars és End of Time közti futókalandjából ragadták ki, I. Elizabet királynővel. Úgy tűnik ezúttal nem volt annyira kedvére a smárolás, mint régen. :D

Rose vagy más néven a Gonosz Farkas "visszatérése" elég furcsa volt először - a személyisége/hangvétele miatt - , de minden helyre került, miután megtudtuk, hogy ő csak a Pillanat(Moment) interfésze.

John Hurt valami zseniális volt! Nagyon ajánlom, hogy az új Doki legalább olyan vagány legyen, mint ő! - Egyébként remélem mindenki észrevette azt az öreg szempárt a vége fele. ;)

Nade most had beszéljek a három Doktorról együtt, elvégre ez mégiscsak a Doktor Napja. A Tizes és Tizenegyes duó zseniális volt. Már az interjúk alatt tudtam, hogy Tennant és Smith olyan lesz, mint két testvér s az epizód során sem csalódtam bennük. Igaz, volt egy kis rivalizálás köztük... Kinek nagyobb a csavarhúzója? ;) Meg a Tizes meg akarta tudni a jövőjét, de Tizenegyes jól ráförmedt. Spoilers... :D A Háborús Doktor rendesen gatyába rázta mindkettőt. :P

A rengeteg utalás miatt azt se tudtam hova kapjam a fejem. Volt itt Jack Harknesstől kezdve a Negyedik Doktoron át(!!!) Barbaráig, a Doktor unokájáig, minden...

Az Időháborúba való bepillantás is csodálatos s egyben megrázó lett, különösen a végén, mikor mind a három Doktor jelen volt...

Na és hát igen... Gallifrey. Úgy tűnik az új Doktor feladata az lesz, hogy felkutassa szülőbolygóját egy párhuzamos világban, megfagyva az időben - ha jól értettem... Szóval, bizony ám! Felfedezzük még majd a narancssárga égbolt alatt nyugvó városokat, amelyekről a Tizes mesélt még! :rock:

A rész vége zseniális volt, ahogy minden Doktor összegyűlt megmenteni Gallifrey-t és még Christopher Ecclestonnak is helyet szorítottak! :D A végére jobban megismertem a Doktort, mint eddig valaha. 8.5-ös a harcos, aki nehéz döntést hozott, Tizes a hős, aki bánkódott múltja miatt és Tizenegyes a Doktor, aki felejtett. Szóval, Matt Smith rajongók, örülhettek, most már hivatalosan is ő A Doktor! :) Azért a Tizes "I don't want to go." szövegének is jól odaszóltak a végén: "He always says that." :P Tom Baker cameoja meg hát... Legendás volt!

 

Ha pontozni kéne, én 10/10-ből adnék az részre, természetesen. :D Csakis szigorúan a keményebb fajtából való rajongóknak ajánlom, legyen az New Who vagy Classic Who, de inkább Whole. ;)

 

 

 

Erről jut eszembe, teljesen lemaradtam az An Adventure in Space and Time-ról, ami jól jött, mert most megyek is megnézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.