Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kudarmubat Heroes

A 10.rész egész jó volt. Legalább láthattuk a kezdet egy részét :clap: Na vajon dns vagy szabad akarat? A film azt sugallja, hogy előbbi (főleg, mivel genetika meg minden a téma), és szerintem Suresh meglátott valamit Gabrielben, ami miatt szabadulni akart tőle, látta a sorsát a dns-ében, vagy mit is mondjak rá (mert nem volt normális, ahogy elküldte). Ellenben ha látta, hogy gonosz lesz, akkor mi a fenének akart szabadulni tőle? Ha meg van írva, akkor meg van írva, nincs mit tenni. Vagy esetleg nem volt biztos benne? Ettől függetlenül részemről, mint általában, a szabad akaratot pártolnám. Szegény Nathannal talán először fordult elő a repülés, még jó, hogy nem ment első osztályúan. Hú, szegény, milyen lelkiismeretfurdalása lehet közben, hogy ha vezet tovább, talán nem sérül úgy meg a felesége. Hát elég sok drámát láthattunk szegény szereplőink életében. Na és Hiro. Őt nagyon sajnálom, meg az egész esetet. Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy a múltat nem lehet megváltoztatni, ellenben a jövőn tudunk alakítani. Bár számára, ha a jövőbe megy, az múlttá válik, de ha a most történteket vesszük jelennek, és mondjuk a robbanás a jövőben lesz, akkor azon lehet változtatni. Ajaj, kezdek belekavarodni :) Ellenben azon lestem, hogy Jessica létezett, és Niki tesója volt. Elvileg ez amolyan skizofrén pszichiátriai eset is lehetne simán, nem éppen rendkívüli dolog. Ellenben közben piszok erős is lesz, stb. Vagy még lenne valami vele?

Hát a téli szünetnek nem örülök, de hát ez van :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexter című sorozatot ki nézi rajtam kívűl? Ez egy átkozott jó sorozat. :) Az alapsztori, hogy egy vér iránti rajongó helyszínelő szabadidejében sorozatgyilkos, és az áldozatai olyan sorozatgyilkosok, akiket nem tudtak elkapni. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde Heroes

Amint tudod nézd meg. :) Csak ennyit mondok :peace:

Január 22. Hogy fogom addig kibírni? ezt nem hiszem el. Jesszusom hogy lehet így vége egy résznek. Beszarás. Most néztem meg amnit tudtam. De hát szerintem megérted hogy miért. Marha jó rész volt. Parkmant egyre jobban bírom meg Petert is. A Haiti csávó is durva de felmerült benne hogy esetleg ő magasabb pozicíóban van mint Benett. Meg most mi is az ő képessége? emléktörlés? képességek blokkálása? Nem vágom. Ha meg szegényEden. Hogy lehet egy ien szép borjúszemű csaj kinyírni??? vááá. Jó tudom feláldozta magát hogy Sylar ne kaphassa meg a képességét, de ez meg felvet egy kérdést hogy Sylar hogy hogy nem ölte meg magát mint ahogy mondta. Múltkor meg simán elkapta. Lehet hogy csak tettette? lehetséges. De ez bebizonyítja hogy Sylar RLZ!! a legállatabb. Az elején azt gondoltam hogy Benett és Ő egy szinten vannak, hatalmileg,de hát Benett papa sehol sincs Sylarhoz képest.

És akkor még nem is beszéltem a látomásról ami a végén volt. Alig kaptam levegőt. Még most is alig kapok. Szóval akkor nem is atom hanem Peter. De hát hogy és miért? Ezt egyszer meg már lefestett Isaac is, amint felrobban. Ja és valszeg Isaac akkor em fog meghalni ha ottvan a látomásban és ezt a képet találtam egy honlapon szóval ezek a mutánsok lesznek ott a robbanáskor mint a képen. Lehet h Nathan kirepíti az Űrbe. V mittomén. De ez azért elég durva. Meg lehet h csak azért kellett megmenteni Clairet hogy összehozza a muntásokat. Hát most elég sok minden kering a fejemben. És most várhatunk a válaszra több mint egy hónapot...

 

 

17552.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg megsassantottam a LOST 3/1 részét. Háááát érdekesen indul, kicsit időhúzás szaga van a dolgoknak (már megint :D ). Totál nemtom mit akarnka ezek a kik*rt othersek. :)

 

Nagy köszönet Karrde kisasszonynak a segítségért. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy köszönet Karrde kisasszonynak a segítségért.  :D

Nagyon szívesen :P

Ha még bármi hasznos tanács eszembe jut, akkor szólok. Vagy ha kérdésed van, ki vele :D

Bocs, szórakozik a net :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:

Nem tudom, minek kellett előhozni ezt a Lee-Kara dolgot :D Na meg nekem abszolút nem illett bele az admirális nagymonológja. Inkább lett volna egy szimplán bunyós rész, talán még az is jobb lett volna.

 

BSG: hű de lapos és sablonos rész volt ez. A szememben a legrosszabb BSG rész, átlagon aluli :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is. Tök fölösleges és sablonos mutatvány most szétválasztani Lee-t Dee-től (ez aztán az összeillő páros, a nevük is egyforma :)) Karat meg a nem tom hogyan hívjáktól, főleg miután Kara az életét és a karrierjét is kockára tette érte, így az egész capricai hercehurcája értelmetlen. Ráadásul ez a boxolósdi meg átkozott uncsi volt. Az még tetszett, hogy Adama is beszállt, de hogy utánna monológott nyomott, az nem. Nem is értettem, ő engedte el a Főnököt, akkor meg miért akarta ripityára verni? Ő engedett el mindenkit, sőt, Tigh-t személyesen ő kérte meg, hogy költözzön le a bolygóra. Akkor meg mire fel ez a düh másokra? És ne mondja, hogy nem érzelmi alapon dönt és ez hiba, mert a legjobb döntéseit érzelmi alapon hozta meg. Tigh meg mintha mi sem történt volna, már bíró a boxmeccsen. Király. Szóval ez a rész nagyon szar volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Minél jobban filózok ezen a részen, annál inkább nem tetszik. Annyira nem illik bele az egészbe.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az X-Men Evolution-nal jártam így mert a CN-esek a negyedik szezont már nem bírták volna szuflával.

Aztán felmentem a Youtube-ra, ott megnéztem, ami tetszett azt meg letöltöttem. Sajna normálisan ezt a szezont máshol még nem találtam meg, de azért valahogy három FLV videóból sikerült egy AVI-t csinálni.

A kedvenc részemhez meg véletlenül találtam forgatókönyvet, az alapján még feliratot is kapott. Csak magyar feliratot nem csináltam még hozzá mert az angolból már teljesen értem.

Attól előbb-utóbb még elkezdem.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudarmubat Heroes

So-so, nem volt rossz rész :clap: Szegény Claire, végre volt egy igazi jóbarátja, erre annak is törlik az emlékeit. Hiába, a jókat is érik negatív élmények, ilyen az élet. Attól még nagyon sajnálom szegényt. Vajon a haitii fickó miért akarja, hogy mégis emlékezzen mindenre, és megjátssza a hülyét? Tuti, hogy ő tud valamit. Meg különben, ha törlik az emlékeit, akkor is rájönne újra, hogy valami nem stimmol vele. Szegény Peter. Nem lehet könnyű megemészteni majd, amit most látott. De még mindig van rá lehetőség, hogy megakadályozzák, akár még ő maga is. És mi van, ha Claire azért is kell, mert ő fog Peteren segíteni, mint ahogy őt megmentette Peter Sylartól? Szegény Eden csak jót akart, erre ő járt pórul. Isaac meg szépen meglógott Eden segítségével. Ez szép volt a lánytól, de nagyon. Úgy látszik, ő tényleg jót akart, ezért is melózott Bennettnek. Na de kezdenek hőseink egymásra találni :clap:

Azt (is) bírom ebben a sorozatban, hogy annyit lehet agyalni rajta.

De sokat kell várni, mire megtudunk újabb dolgokat. És még csak a felénél járunk, vajon mi lesz még itt a végéig? :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg megsassantottam a LOST 3/1 részét. Háááát érdekesen indul, kicsit időhúzás szaga van a dolgoknak (már megint :clap: ). Totál nemtom mit akarnka ezek a kik*rt othersek. :clap:

Meg az valahogy nem tetszett, hogy ugyanaz volt a legelején, mint a 2. évad legelején. Mikor már kicsit ódivatúbb sütőből vette ki a muffinokat, vágtam hogy biztos megint ez lesz. De vizuálisan tetszett a megoldása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert Desmond megmondta a rész elején Hurley-nek, hogy Locke a beszédében megmondta hogy el fog menni megkeresni a barátaikat.De ez még a beszéde elött volt, szóval emiatt nézett hülyén Hurley.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Kösz, tényleg emiatt lehetett... DEsmond is jól megkavarodott. Vagy csak a jövőben járt. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST spoiler

 

Legutolsó rész: Végre eljutott a bagázs a szigetről, a nagydarabot megették mert nem volt több kaja.

:D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudarmubat, újabb ötlet Heroes-hoz

Mi van, ha azért nem hatott Eden Sylarra, mert Sylar abban a cellában volt? Nem csak kifelé nem működött a képesség, elvégre azért volt oda zárva, hanem befelé sem.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz. :D

Valahogy sejtettem, hogy nem haltak meg a bunker lakók, ámbár kicsit érdekes, hogy ha az objektum befelé robbant, ők hogy kerültek ki?

 

És az újabb két rész hogy tetszett, Ody? (2. - 3.)

 

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde - válasz

NA jó jó de akkor hogy tudta Sylar használni a képességét hogy odaszívja Edent? ÉN azokra gonodltam hogy amikor ott volt a haitii csávó akkor annak olyan mezője van hogy nem tudják a mutnások használni az erejüket. De mivel nem volt ott, tudta használni. De arra is gondoltam hogy Sylar direkt hagyta elkapni magát. Mondjuk ez kicsit valószinütlenebb, de lehetséges.

Az különben nem lehet h Peter azért robban fel mert túl sok mutánsal érintkezett és ez túlterheli a testét? és levezetésképp felrobban? :D Mindenesetre ha mondanom kell kedvenc szereplőt akk Sylar lesz az, márcsak azért is mert Voldira emlékeztet. Aztán Peter és Hiro. :D Neked?

 

Kudarmubat, újabb ötlet Heroes-hoz
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.