Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A LOST harmadik szériából eddig hét rész ment le?

 

Egyébként módosítok, nagyon jó lett. Nekem bejön ez a feeling, sztem van olyan jó mint a második szezon.

 

Az a szőke csaj, az nem Rousseau lánya :para:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, csak hat rész.

 

Nem, Rousseau lánya az, amelyik parittyával támad neki a Többieknek.

 

 

Örülök,hogy tetszik! Sokaknak nem tetszett amit eddig láttak a 3. évadból, örülök, hogy a fórumon már hárman vagyunk, akiknek bejön.

 

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hét? :D

 

Egyébként a hetedik részhez keresek feliratot. Ahonnan edig szedtem, csak az első hathoz volt.

Mert csak 6 rész van.A hetedik majd Február 7-én.

 

Egyébként szerintem sokkal jobb és izgalmasabb ez a 6 rész mint a két előző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG, a múltkori lagymatag rész után végre újra visszatértek az átlaghoz.

A rész nézése közben komolyan az az érzésem volt, mintha a múltkori rész meg sem történt volna. Tigh most lépett a vezérlőbe először elpártolása óta, de akkor mit csinált bíróként a boxon múltkor? Lee és Kara között meg mintha le sem játszódott volna az, ami a múltkor. A vége után meg megfordult a fejemben, hogy ennek a résznek a boxos előtt kellett volna lennie. Kara mögé odaállt csendbe Adama, és ebből már viszonylag logikusan kéne jönnie, hogy akkor hűdejóban vannak. Csak kár, hogy a múltkor Kat még élt. Apropó Kat, jól kivonták a forgalomból, pedig ő is elég régen jelen van. A flotta is vesztett néhány hajót. És a cylonokról is megtudhattunk néhány újat. De szerintem Baltar valamit elnézet. Kijukadtak olyan dolgokra, hogy Jupiter, és valami ÖT, ami valami műkincs lehet, vagy mi. Meglepő véletlen, hogy a Jupiter az ötödik bolygó a Naprendszerben, és kis híján (pár millió év híján) a második napunk, ennek árnyékában lapul a Föld. Bár lehet kicsit erőltetett, de a Jupiter és az ötös szám emlegetésével nekem ez jött ki. Na meg, hogy Number 6 szerint, aki Baltar fejében van, ő fogja megtalálni a Földet. Szóval ezen a téren is halad a dolog. És újfent megjegyezném, ennek a Baltarnak marha jó élete van a cylonok között. Két bombázóval csicsikálni, úgy sajnálom a hülye fejét.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, jó az avatarod :D

 

BSG SPOILER

Huh, majdnem elfelejtettem, hogy írni akartam pár mondatot. Átlagos rész volt, nem túl kiemelkedő, de a múltkori után már sokkal jobb. Én sem igazán értem ezt a dolgot az elmúlt résszel. Most úgy tűnik, mintha meg sem történt volna, ami ott volt. Dzséjt, legalább néhány általad eddig hiányolt személyi kérdésre fény derült, pl. Lee a CAG. Kate halála egy picikét erőltetett, szerintem nem tudtak mit kitalálni, hogy jöjjön egy kis dráma újra. Így akárkiről kiderülhet, hogy rejtegetnivaló múltja van :) Ezt nem szeretném, remélem, többet nem hoznak fel ilyesmit. De legalább cylon részről jó volt ez a 10-es. Kissé mazochista ez a D'anna :D Na de igazad van abban, hogy Baltarnak jó dolga van. Ezen a Jupiteres dolgon még el sem gondolkodtam, köszi, hogy beírtad :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, és majd elhozod nekem? :)

Persze, majd megbeszéljük, hogy mikor lesz jó :D Ja, és összehoztuk ma tesómmal a tévét a géppel :D Csak nekem picit máskébb működik, nálam a tévé a monitor "meghosszabításaként" működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Visszanézve az első rész elejét, a szöszi csasj vajon miért sírhat, és miért van ki idegileg?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Van olyan teória, amivel neked Spoilereznék Ody, szóval azt nem mondom el. Amúgy ki kéne deríteni, hogy melyik regény a kedvence, mert a tartalmából is lehet valamire következtetni. :) Sztem a Setét torony lehet amúgy, de most azután meg nincs kedvem kutakodni. Emlékszem mikor még Desmond lakásába jutottak le és ott az ágyon volt a Harmadi rendőr című regény talán, na azt rá egy hétre be is zsereztem és elolvastam. Rohadt nehezen emészthető könyv volt, és voltak benne érdekes párhuzamok, de már ne kérdezzétek. Akkor még nagyobb Lost őrült voltam, mint most...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy emlékszek hogy a Stephen King: Carrie-t olvasta Juliett.A könyv arról szól, hogy van egy lány aki rendelkezik különleges képességekkel(tiszta Sith), meg tud semmisíteni tárgyakat, vagy megmozdítani őket az akaratával.Ez a lány egy gimnazista, akit az iskolában nagyon csúfolnak, és tréfát űznek belőle.Megelégelte ezeket a sértéseket, és elszabadult ezután a pokol.Szerepel benne a Claire-t alakító színésznő is, ő az egy cukkolója a lánynak.
Donát, Ody: Sajnos nemtudom...Lehet hogy Ben miatt volt ideges, nagyon elhúzták elöttük a mézes madzagot a részeken át.Aminek nem örülök hogy 2 főszereplőt még ki akarnak nyírni az évad végére.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zsíír! Köszi hogy leírtad, ez újabb info. :) És akárhogy is nézzük, azért van párhuzam a regény főszereplője és újdonsült szöszi barátnőnk között. Vagyis megelégelnek mindketten dolgokat... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coce

Ismered azt a Setét torony című sorozatot? Fantasy, de ha még mindig tipped a Losttal kapcsolatban, akkor azt már kicsit hosszabb idő lenne elolvasni, mert eddig 6 jó vastag könyvből áll (jobban mondva az első része vékonykásabb), így lehet, hogy Obi1 ötlete jön be, és a Carrie lesz az a könyv Kingtől.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coce, ha érdekel a könyv sztorija, írhatok róla :lol:

(Bocs, hogy nem javítom az előző hsz-t, de ha rákattintok a gombra, az írásom össze-vissza van írva, és mindenféle jelekkel telerakva :clap: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek ez a Prison Break első évad hihetetlen nagy! Még soha nem izgultam eddig egy sorozaton se ennyire. A végén már nem bírtam ülve maradni! :)

 

És itt nincsenek bebetonozott főszereplők, a vége felé úgy hullanak mint a legyek. Totál kész vagyok.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.