Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tényleg vihar előtti csend a Heroes 21. És már csak 2 rész. Szerencsére az utolsó dupla!!!

 

Heroes 21

Hát érdekes volt mindenesetre látni, hogy Slyar hogy megijedt és hogy úgymond ki akart lépni ebből a körből, de az anyja visszarángatta, mondhatni Ő beszélte bele ezt az egész elnökösdit. Bár azért örültem, hogy Hiro még nem ölte meg. Peter meg tényleg durva lesz a végén. Csak nem robban fel. Tényleg Mohinder vetne véget ennek az egésznek? most már tényleg nem tudom hogy ki fog robbani és miért.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a furcsa, hogy Mohinder kezében ott lehetne a megoldás, amellyel az emberek számára gyógyírt tudna a képességeire. Hiszen ez a vírus gátolja a képességeket, tehát ezt alkalmazni is lehetne, már ha Mohinder erre rájönne.

Szerintem Sylar anyját azért kellett behozni, mert a főhős letért a "helyes" útról :)



Donát Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes trailer ep 22

Hát nem is tudom, de mikor Sylar azt mondja hogy Boom, akkor úgy csillog a szeme, mint Peternek a robbanás előtt. Tehát meg kell ölnie a köv részben Tedet... :)

 

Ja és itt van a köv rész bemutatója. :) Heroes 22
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Donát, csak hogy Mohinder tesója meg is halt. Szóval nem lenne az olyan egyszerű, jöhetne a vírus génmódosítása, stb.

Jaj, szegény Ted, ha tényleg így lesz :) És vajon Peter miért látta, hogy ő fog robbanni? Erre kéne némi magyarázat. Már ha nem ő lesz. Egyébként a 19 rész végi állapot szerint Peter robban, mert a 20-ban az mondta Nikkinek, hogy ő robbant. Valaminek történnie kellett azóta vagy történni fog, amitől ez megváltozik. Már ha nem ő lesz.

Ó, még egy. Jó a bemutató :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most még biztos, mivel nincs meg neki Claire képessége. Bár ha átveszi Ted képességét, akkor sztem Ő is immunis lesz a robbanás ellen. Vagy nem tudom: hiszem mikor Ted nem tudta uralni a képességét Bennettéknél, akkor végülis neki nem lett baja. Bár a robbanás azért már tészta. Meglátjuk.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mezei manusoknak nem sokat számít a szinkron szerintem. Más baj lehet, pl. hogy t*ketlen a TV2.

Hát, a szinkron elszúrásában benne van a TV2 ivartalansága.

De sajnos a fő ok valóban a szinkronban van. Egyrészt, anno én is "mezei manusként" ültem le nézni, de már a címtől hidegrázást kaptam. Másrészt, volt alkalmam beszélgetni olyanokkal is (osztálytársak, haverok, szülők), akik csak szeretik a sci-fit, de szerintük is iszonyúan elbaxták a szinkront (pedig a Stargate szinkronját simán jónak titulálták, pedig abban is vannak félrefordítások és elszúrások rendesen) és a legtöbb támadás pont a hajó elnevezésénél érte. Csillagközi Csillaghajó, egyszerűen nem lehet komolyan venni. Meg azt kifogásolták még, hogy össze-vissza fordítgatnak, mintha öt-hat különböző ember csinálná. Ráadásul még a cím is B kategóriás dologra utal, azon túl, hogy elcsépelt és béna.

 

Tényleg, miért kell mindennek csillagközinek lennie?

Farscape -> Csillagközi szökevények

Starship Troopers -> Csillagközi invázió

Battlestar Galactica -> Csillagközi romboló

Cowboy Bebop -> Csillagközi fejvadászok

 

Szerintem, ha manapság mutatnák be az első Star Wras filmet, az is "Csillagközi háborúk" lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, ha már BSG végzet a TV2-n, akkor legyen egy kis BSG végzet a Sci-fi Chanellen. Bánatra vagy örömre, de úgy látszik, a 4. évad egyben az utolsó évad is lesz, legalábbis Edward James Olmos (ki a fenét játszott ő a Szárnyas fejvadászban?) és Katee Sackoff nyilatkozata alapján:

 

BSG End?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmet kb. tíz éve láttam, szóval már magára a filmre se nagyon emlékszem  :love:

Hát ez az, hogy én is kb tíz éve láttam utoljára, Olmos akkor még semmit sem jelentett nekem, így valszeg nem is figyeltem fel rá annyira, hogy megmaradjon, ráadásul több, mint húsz évvel fiatalabb is volt.

Az IMdb-n utána sasoltam, valami Gaff nevű fickót játszott, de így sem lettem okosabb.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De durva volt a LOST! :o

 

Most már semmi kétség, Ben egy sz*arrágó. Remélem kinyírja valaki. Viszont a segítői nem öregednek? És egyáltalán honnan jöttek? De legalább már tudjuk, hogy a Dharmásokat kinyírták. Ők voltak a jó emberek. :rock:

 

LOOOOOOST... ezt látni kell...

 

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, úgy fest, hogy Mr. Alpert nem nagyon öregszik, ami persze felveti azt a kérdést, hogy Ben miképpen lehet a vezetőjük? És vajon mennyien maradtak a valódi Őslakosok közül? Szerinted Jacob létezik?



Donát Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mert ez nme egyértelmű. Az viszont érdekes, hogy sötétben voltunk, alig lehetett látni valamit. :rock: Egyébként az elején beszél a szigetről a japán Dharmás muksó. Különleges hely, egyedi a földön.

Nincs még előzetes a következő részből? :o Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.