Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hogy mit akarhattak azzal hogy visszament? Pl hogy a Kensei Hiro apja. Ki tudja. Meglehet. Voltak rá utaló jelek és beszólások. Vagy itt tanulja ki Hiro a kardforgatás csínját, bínját. :)
Edit: ja és még vmi.Most olvastam ezt: Az 1671es napfogyatkozás, ami okt 11.ére esett, 43 mp-es volt, ezzel a legrövidebb teljes napfogyatkozás az elmúlt 1280 évben. - NASA. :clap:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Én ezt értem, de ez mint Cliffhanger, hát... 3/10 és akkor jószívű voltam. Nekem legalábbis nincs az az érzésem, hogy hű basszus, mikor folytatódik. Egyébként szerintem is az apja Kensei, nézd meg az arcát a végén a lovasnak. Szóval érdekes. De ezzel a napfogyatkozással nem tudom, mit akarnak. Na mindegy, majd lesz valahogy :clap:

 

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Jó kis rész volt, sok jó akcióval. A végére mindenki összejött, akiről ez a széria szólt. Persze itt már voltak túlzások, de ennyi belefér egy fantasy-ba. Sylar nagyon érdekes volt! Amikor 'meghalt' akkor mintha kiment volna belőle az összes képessége. Legalábbis a szemében peregtek a képek...nem tudom. A vége pedig érdekes volt. Nem tudom mit akartak ezzel a nemzedékekkel. Ugye arról volt szó, hogy az új széria másról fog szólni mint az első. Lehet, hogy Hiro lesz a központban, és majd ugrálni fog az időben ide-oda? Meglátjuk. A legjobb viszont az volt, amikor Ando sorolta Hiro-nak, hogy majd mit mesél róla. :P És igen, a STAR WARS volt az első helyen. :D Várjuk szeretettel 09.24.-ét.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Marhára befejezetlennek érzem így a sztorit, hiányérzetem van. Sylarral és Peterrel mit lett? Vajon egy robbanás képes volt megölni a srácot? Na és a végén mi lett Sylar "holttestével"? Nagyon úgy tűnt, hogy lemászott a csatornába, különben meg nem először hitték azt róla, hogy halott. A képeket a szemében megnézem még egyszer este, mert gyanús a dolog. Hehe, és mi lesz, ha Sylar a jók oldalára áll, hogy elintézzék ezt az új szuperakárkit? :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért érzed befejezetlennek a sztorit mert nem derült ki hogy mi lett velük? :P Hát erre való a 2. évad. Akkor lenne befejezett ha nem lenne 2. évad. Amúgy Peter tuti túlélte. Sylar-ben azért nem vagyok biztos. Bírnám ha túlélte volna, és tényleg összefognának a nagyobb gonosz ellen.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Ennyire a szívünkhez nőtt a fickó? :P Kudarmubat, igen, talán azért érzem ezt. De jó néhány háttér dolog homályban maradt, és nem vagyok benne biztos, hogy a következő évadban lerendezik.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen, ez a LOOOOOSTTTTT. Nekem nagyon tetszett!

Hány megás végülis? Mert van egy 700 megás és egy 350-es.

 

EDIT: közben már megfejtettem a dolgot. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom hogy nem hiszitek el, de

 

Lost

 

Mikor megláttam Sheppard volt nejét terhesen, bennem egyből felcsapodótt hogy Na bazz ez már a jövő...

 

De ettől függetlenül ZSENIÁLIS volt, nekem ez az évadzáró tetszett eddig a legjobban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett a lost befejező részei!

Nagyon nagy volt!

 

Egyébként a zenéjére lenne egy észrevételem. Michael Giacchino kölcsönvett egy picit John Williams Amistadjából. Dry your tears, Afrika (ez Cinque témája is a filmben)első hat hangja a lost utolsó 3 részében is többször feltűnik.

 

Konkrétan akkor is hallhaló, mikor Russeau a lánya arcát simogatja.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát ez a LOST évadzáró mindent ütött!

Bennem egy pillanatra, akaratlanul felötlött, hogy ez a jövő. Aztán a végén már tudtam, amikor a sötétségbe érkezett meg az autó. Nem hittem volna, hogy lesz még benne spiritusz. De az, hogy Jack ennyira gallyra ment, oka kell legyen. Oriási az ugrás a telefonhívás és a látott jövőkép között. Charlie-nál majdnem elsírtam magam :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még a 10. évadot sem kezdik el az SG-1-ból (vagy a harmadikat az SGA-ból), majd csak azután, hogy befejezték az ismétlést.

Neee az egy örökkévalóság még...

 

Obi1: ki tudja lehet h megnézem az első évadot, és ha bejön, akk a többit is. Arányrontást érzek... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: ki tudja lehet h megnézem az első évadot, és ha bejön, akk a többit is. Arányrontást érzek... :)

Nekem megvan az első évad dvd-n(és remélhetőleg ősszel a 2. is), ha kell kölcsön adom.A 3. évad pedig a gépen csücsül.

Egyébként csak a harmadik évadra fog igazán kibontakozni a sorozat, az első évad még csak a túlélésről, és magukról a túlélőkről szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, talán megvan az utolsó infó a BSG negyedik évadjáról. Azt ugyebár tudtuk, hogy januártól indul, de eddig csak 14 részről volt szó. Mostanra ez a szám 22-re változott és mint kiderült az utolsó évad lesz, tehát lezárásra kerül a sorozat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó döntést hoztak a sci-finél. Már eddig is kár volt húzni. De remélem, az írók összeszedik magukat és kihoznak valami értelmeset. Ráadásul, így örülhetek, mert ha a BSG kiszáll, a sci-finek egy franchise marad meg, a Stargate Atlantis, így annak nő az esélye az 5. évadra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.