Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

+lestem a második szezonos hatodik Dexet és eddig ez jött be a legjobban ebből szezonból.

 

A szponzorcsaj kétszer is bekavar Dexnek és a második valami hatalmasat szól és elég nagy zűrt okoz.

Dóx szokásához híven Dexet basztatja és ezúttal nagyon-nagyon kihúzza a gyufát.

Dex eljárása a videó-ügyben részben egy kicsit gyerekes de azért izgisre sikerált.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

De a copfost azért nyírták ki, mert megölte az amerikait nem? :clap: Legalábbis Lechero erre lyukadt ki, ezért nem Whistlert szúrta meg.

 

Hát a copfost, akit Lechero szúrt le, az is meghalt. Az amerikait meg szerintem 100 hogy Mahone tette el láb alól, abból az okból, hogy még a sírásót, jelen esetben Sucrét még mozgósítsák egyszer, de erről szó is volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB
De a copfost azért nyírták ki, mert megölte az amerikait nem? :clap: Legalábbis Lechero erre lyukadt ki, ezért nem Whistlert szúrta meg.

 

Nem megy a spoilerezés kirakása..

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha egyszerűen nem működött a gomb..10x egymás után is megpróbáltam.

 

Még mindig nem teszi spoiler mögé..

Nálam működik a gomb, szóval a hiba nálad van. De ha beírod kézzel, úgy is jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem a múltkori Hősök epizódját és megint iszonyú gyenge volt :clap: Van egy olyan érzésem, hogy nem egy kerettörténettel dolgoznak, hanem részenként írták a sztorit. Hiro az egyedüli aki miatt érdemes néznem a sorozatot. A többi szálat már annyira húzzák-vonják, de még a készítők se tudják szerintem, hogy hová is akarnak kilyukadni. Nagy kár érte. :D

A Szökésben bezzeg fent tudják állandóan tartani a feszültséget :P Ott minden szál a helyén van. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB S3

 

Whistler gyanusított volt. Egy bűnbakot kellett találni, hogy a "szabályokhoz-hű" nép szomját kielégítsék ezzel a meghurcoltatással. Scofield Lechero közötti párbeszédből ki is derült. És hogy akkor Scofield meghozta a kést, ami Mahone sározta volna be egyértelműen, de ő meg ugyanabban a pillanatban kisétált a börtönből, Lecheronak el kellett gondolkoznia, hogy most tényleg akkor egy ártatlant büntessen-e meg. Kellemest a hasznossal összekötötte, és inkább azt büntette meg, aki őt elárulta. A szivarból egyértelműen arra következtetett, hogy az árulóját szúrt le. A "népnek" meg már nem kellett tudnia róla, mik zajlottak a színfalak mögött, csak ők hitték azt, hogy a copfos az amerikai meggyilkolásáért bünhődött meg...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az írósztrájk egyre több sorozatnak tesz keresztbe:

* Terminator: The Sarah Connor Chronicles: Jön a 24 tervezett premierje helyére, január 13-ára, vasárnap 20.00-ra, majd hétfőn 21.00-kor, az állandónak szánt időpontban jön a második rész - előtte pedig a jövő hét után lepihenő Prison Break visszatérése, hogy legyen felvezetése a sorozatnak. A leforgatott 13 rész zavartalanul adásba fog kerülni.

* House: Január 22-től tér vissza új részekkel a keddi American Idol mögé. (Emellett január 4-től, 21.00-tól pénteken és március 10-től 21.00-tól hétfőn ismétlődik.) Február 3-án, a Super Bowl után, vasárnap este is jön a tevezett új epizód, szóval lesz itt jókora szakítás.

* Bones: Január 4-től átugrik péntek 20.00-ra.

* American Idol: Január 15-16-án, kedd-szerdán két duplarésszel indul.

* New Amsterdam: Premier: 2008.02.22. péntek 21.00. 7 rész.

* The Return of Jezebel James: Premier: 2008.03.07. péntek 20.30. 7 rész.

* Canterbury?s Law: Premier: 2008.04.11. péntek 21.00.

* Unhitched: Premier: 2008.03.02. vasárnap 21.30. 6 rész.

* Til Death: Március 7-től jön péntek 20.00-ra.

* Back to You: Március 12-től ismétlésekkel és új részekkel jön a szerdai American Idol felvezetésével.

* Simpsons, Family Guy, American Dad!, King of The Hill: Minden a szokásos marad, vasárnaponként friss részek és ismétlések lesznek, ahogy eddig is.

* Hell?s Kitchen: A nyárra tervezett Gordon Ramsay-reality április 1-től jön, kedd 21.00-tól, American Idol-os felvezetéssel.

* The Moment of Truth: Január 23-án, szerdán 21.00-tól indul az új vetélkedő. Március 12-től 20.00-tól lesz.

* When Women Rule The World: A reality március 3-án premierel, hétfőn 20.00-tól.

* Are You Smarter Than a Fifth Grader: A csütörtöki vetélkedő marad a helyén.

* Don?t Forget The Lyrics: A csütörtöki vetélkedő marad a helyén.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem az új Heroest, hátha lesz valami eredeti benne... Hát....nem nagyon akarom szidni, de egy fárasztó, hatásvadász nulla lett ebből az egészből. Ugyanaz a 'mentsük meg a világot' alap, mint ezelőtt csak más köntösben. Nem is tudok izgulni rajta már... No de nem bántom többet, mert sokan szeretik itt. :D Szóval további jó Heroes nézést. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most pontosan mi is a helyzet ezekkel a torrent oldalakkal? Melyikeket kapták el? És kiket csuknak le?

Mindegyiket, amelyik nem működik. Lecsukni meg valószínűleg senkit, vagy csak pár warez oldalt futtató suhancot, akik nem tudták elég jól elpalástolni kilétüket.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

Coce! Nem látom át, miért is csalódtál a PB-ben? Szerintem rohadt nagy volt! :lol:

Tyeg megölése elég furcsa. Whistlerrel vitatkozik, Mahone-nál a kés, de igazán Whistlernek volt indítéka a megölésére. Mahone miért ölt volna meg valakit, aki nem is ártott neki? Ellenben Whistlert leleplezhette volna a férfi, már egyszer így is felismerte, csak a gond volt vele. Az utolsó percek történésének (Whistler a Cég embere azaz jól hazudik...) tükrében számomra egyértelmű hogy Whistler ölte meg a férfit, s rejtette el a kést Mahone-nál. Meg akart szabadulni mindkettőjüktől, és ezzel a húzással sikerült is. Más kérdés, hogy a végén egy harmadik személy bűnhödött, ráadásul egy negyedik férfi bűne miatt (szivar).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes de időutazásban jól kiigazodók segítsége is jól jönne! :lol:

A hősökkel kapcsolatban felmerült egy kérdés, a másik fórumon is, amit most ide beírnék. Szóval volt egy srác, (a fordító :D) aki szerint az a jövő, amit Peter lát, úgy alakult ki, hogy ő egy évig távol volt a jelentől.

 

Igen ám, de szerintem ha valaki egy "retouros" időutazó (tehát nemcsak előremegy a jövőbe, de vissza is tér a jelenbe), akkor az adott jövőt nem külső szemlélőként fogja látni, hanem az ő jelenvisszatérés utáni cselekedeti is bele fognak számolódni a jövőbe.

 

Mondanékrá példát, hogy jobban érthető legyen.

 

Először is a Vissza a Jövőbében. Amikor a második részben Marty a Doki meg a csaj előre ugranak a jövőbe, ott már egy olyan Marty-t látnak, akinek el van törve a karja, és nem tud gitározni, pedig a kéztörést okozó baleset a jelenbe való visszatérésük után történik, és már ezt is belekalkulálja az "idő" a jövőbe.

 

Aztán amikor a Harry Potter 3-ban Harryék a dementorok miatt halálos veszélybe kerülnek, és a tóparton elterülnek, akkor úgy menti meg Harryt saját maga, hogy akkor Harrynek még meg sem fordul a fejében, hogy vissza fog menni a múltba.

 

Szóval szerintem ha én most előreugranék az időben 1 évvel, akkor nem egy olyan jövőt látnék, amelyben én eltűntem, hanem egy olyan jövőt, amit a visszatérésem után alakítok ki. Nem?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát!

 

PB

 

Nekem a kinti LJ szállal vannak problémáim, meg az is rohadtul felcseszte az agyam, hogy lemásznak már végleg az ablakból, erre meg jön a pánik, hogy JAJJ jön a felhő! Amíg visszaszenvedték magukat, bőven átmehettek volna a senkiföldjén. A krimi-gyilkosság szál rendben volt, de sztem Mahone ölte meg az ipsét, gyilkolás nem áll messze tőle gyógyszer hiányában. És mikor Scofield meggyanusította, annyira nem jött zavarba annak tudatában, hogy technikai háttér nem áll a gyilkos megtalálásának segítségére. De igazad van, Whistler sincs egyáltalán kizárva, főleg úgy, hogy alig tudunk valami biztosat róla.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Nem vagyok szakértő, de szerintem az időutazással kapcsolatban mindig is lesznek logikai bukfencek, ezért is lehetetlenség a jövőbe utazni.A Heroesba azt se értem hogy miért párhuzamosan futott a régi japán és a jelen szálai, hogy ha például Hiro 5 napot töltött el a 17. században akkor ha visszatér nem az ötödik napon érkezne vissza, mivel ez már megtörtént.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a 2/7-es Dex nagyon kúl.

 

Dex kétszer is jól +döngeti a szponzorcsajt akit Debi rajtakap amint a hűtő ajtaja mögött pucéran álldigál. :para:

Dex vmi állati módon tünteti el Dóxot az útból és Rituci muterja is lelép a színről.

Masukáról tudtam hogy agyilag zokni de ebből a részből megtudtam hogy még inkább az. :D

A szponzorcsaj keze alatt meg csak úgy ég a munka. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.