Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen, tudtam.

 

Ellenben a Dexter über-durva volt megint. Főleg a hangulat ami egyre psychobb!!

 

Doakes-ot nagyon felhúzta Dexter! Ebből gyilok lesz. Az tetszett ahogy szétfejelte. :)

 

Ody, Te tudtad, hogy a mostani PB résszel erre az évre véget ért a Prison Break 3. évada?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből gyilok lesz.

Nem lenne rossz. Én Dóxot és azt a csajt már egy ragasztószalagos asztalra kívánom. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szerda esti Gyilkos elmékben sorozatgyilkost az a színész fogja alakítani, aki a Dex második évadának Lundy speciális ügynökét alakítja. :) Nem láttam még egy részét se, csak a reklámjánál felfigyeltem, mikor láttam az RTL-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy lestem össze-vissza amikor a 2/8-as Dexet néztem! :)

Ez még überdurvább mint az előző és mi lesz még?!

 

Dex gyanaxik, Lundy +szorongatja Dexet, Deb és Batista pedig nagyon-nagyot néz mikor egy ütős dolgot derít ki a mészárosról de nem ők az egyetlenek mert az a rohadék Dóx tovább kutakodik és a szemét olyan forró nyomra bukkan mint a pokol.

Dex újra kinyír vkit és az vmi hatalmas, az a lila nőci meg most nagyon messzire megy.

Ezek után Dóxot és azt a csajt most már még inkább egy ragasztószalagos asztalra kívánom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem én nem idegesítek senkit se vele.

Mondjuk én csak azért spoilerezgetek be ezt-azt mert végre van már miről.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a fene majd megesz, hogy elolvassam a spoilert, de meglepit akarok nézés közben, szóval jövő hétfőig tűkön ülhetek, már ami a filmet illeti :)

A 7. rész nagyon jó volt :D

Akkor mi egy húron pendülünk Karrde. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Hát sztem marha jó rész volt. Most ngyon beindult. Na de megölni Benettet. Azért csúnya lett volna. Nekem is eszembe jutott h Claire vérével fel lehetne éleszteni de nemhittem h meg is teszik. SZóval ez a Claires rész ngyon gagyin indult, de a végére nagyon ott volt. Hiro is állati. Az Ő szála tényleg az egyik legjobb. Igazi Manga stíl. Még a kamerafelvételek is. Különbözik valahogy a többitől. Petert hiányoltam, de úgy érzem a köv 2 részben ők lesznek a főszereplők. Ja és PArkman. Nagyon állat az új képessége csak nehogy tényleg arra a sorsra jussonmint az apja. Már jó úton halad afelé. És végezetül még annyi, hogy lassan csattan az ostor Adamen. Mindenki őt akarja már elkapni. :) Szegény. Azért én sajnálom. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap ment az AXN-en a Sci-fi mesterei című négyrészes sori első epizódja. Az epizódok különálló filmeket alkotnak és tényleg a legjobbak közül való. Az első rész fantasztikus volt :) Elgondolkodtató, csavaros. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még angolul láttam, és sztem iszonyat gyenge volt. Teljesen kiszámítható az egész. Pedig a meglepire lett alapozva az egész rész. A többit ha jól emlékszem már nem is néztem.

Engemet a régi Arthur C. Clark novellák alapján készült sorozatra emlékeztetett. Nekem minden esetre tetszett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó volt, főleg a vége fele.

Most akkor valaki beadta Noah-nak Claire vérét hogy felébredjen?Gondolom abból az adagból amiből Bob szerzett Claire-től.

 

Jó volt a mai Heroes :D De vajon lesz-e folytatás? :) Remélem, bár a 11. rész után tuti szünet jön, tavaly is akkor volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Hát igen ha Claire vére képes a halálból visszahozni embereket, akkor az sok távlatot nyit. :)

 

és itt van a köv ep 2 bemutatója

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.