Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ma meglestem az eddigi hármat és egyelőre bejön.

Jókat röhögök azon ahogy a termicsajjal bánnak. Minden qrvának elmondják ő meg csak néz mint mozi a Roziban (vagy fordítva :D) dehát mást amúgy se tudna azzal kezdeni. :)

Szegény Bratac mester miatt lehet hogy meg is érdemli. Az öregnek a Dexterben azért valamivel több szerep jutott. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De amúgy tényleg itt nem olyan kitartó. Lehet, hogy megfáradt a sok Csillagkapuzástól :P

Hát ezen szakadtam a röhögéstől. :):D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NA ez azért már túlzás.Hogy dögöljön meg az összes..

Nálam ezek is simán beletartoznak a "tarkólövés" fogalmába! :D

 

Így utólag én is beOFFolom -de most már ON! :D

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Péntek reggel.Szól az ébresztő.Még hajnali 4 óra sincs.Felkelek.Bekapcsolom a gépet.Letöltöm a Lost évadnyitóját.Megnézem.Megnézem mégegyszer.És mégegyszer.És mégegyszer.Péntek reggel.Szól az ébresztő.Még hajnali 4 óra sincs.Felkelek.Bekapcsolom a gépet.Letöltöm a Lost negyedik évadának második részét.Megnézem.Megnézem mégegyszer.....És ez így fog folytatódni egy darabig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De rossz volt ez a PB évadzáró. Hát ezt eredményezi az ha valaki már csak a nézettség miatt csinálja a dolgát...

Pedig a harmadik évadban vannak a legdurvább arcok. :) A sztori kifulladni látszik, de azért még így is élvezhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a választ. :D

Nagyon várom a kövi epizódot. :P

Én is. Most nagyon rákattantam a Terminatorra, éppen olvasok egy könyvet, amit évekkel ezelőtt kaptam, de csak most álltam neki, meg a héten végignéztem mindhárom részt. Azért valamire már jó volt ez az SCC :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az igazat megvallva nem is lehetett sokkal többet kihozni a sztoriból.Ha egy sorozatnak az a címe hogy Prison Break akkor nyílván nem szólhat másról, de az egy évad börtönben - egy évad szökésben nem fog működni sokáig.Kár hogy a készítők hat évadról beszélnek, már előre félek hogy miket tesznek a következő évadokba.

Már így is sajnos az egyszer nézős kategóriában van a sorozat, az első évad részeit akár többször is meglehet nézni, nem úgy mint egy mostani epizódokat.Egy Lostot megnéz az ember 20x, épp az benne a jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik a PB. Izgalmas. Obi én megértem ha isteníted a LOST-ot, dehát ugye nem mindenkinek az a csúcs...ott is van ködösítés, meg időhúzás ezerrel. Nekem sok helyen uncsi már.

Persze hogy van, de ott megtehetik.Annak a sorozatnak nem kell minden második percben akciót tartalmaznia, mert nem azt ígér.A Lost az inkább dráma-kaland-scifi.

 

És egy szökést nem húzhatnak 6 évig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindent lehet húzni, csak az a kérdés, hogy mennyi értelme van.

 

A LOST sci-fi is? Régebben azt mondták a készítők, hogy mindenre van racionális magyarázat. Tipikusan olyan sorozat, aminek ha tudod a titkát, elveszti az érdekességét. Erre épül. Persze ezt jól csinálták eddig, kíváncsi leszek merre lépnek tovább. A legutóbbi évadzáró számomra nem sok jót ígér...no de majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Énn belesorolom a scifi kategóriába, mivel vannak olyan dolgok amiket nem lehet megmagyarázni.

Pontosan mi a gondod az évadzáróval?

Nem lehet megmagyarázni....még. Csak visszautalni tudok az előző írásomra, amikor is azt mondta Abrams, hogy mindenre meg lesz a válasz.

 

Ami nem tetszik

Az, hogy valszeg arról fog szólni ez az évad, hogy miként jöttek el a szigetről, tehát olyan történeti szálat nézünk, aminek már tudjuk a végét. Persze van titok...kit temettek, amire Jack is elment. De ez nekem így nem tetszik. De remélem tévedek, és másként oldják meg.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

De az hogy páran kijutnak a szigetről az még nem a sorozat vége, mondták is a készítők hogy a 3x23 végső jelenete nem a Lost befejezése.Hasonló a helyzet mint a prequel trilógia esetében, hiába tudtuk már 30 éve hogy mi a sztori kimenetele, mégis nagy izgalommal néztük végig a részeket, mert nem tudtuk a mikénteket.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem hasonlítanám az SW-hez, még a várakozás terén sem. :) Engem nem villanyoz fel túlzottan ez a felállás, hisz az volt a lényeg, hogy elmenjenek onnan, és ez sikerült. De majd megmondom hogy tetszett, ha megnéztem az újabb részt. Mondjuk sose voltam nagy LOST fan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát öregem, szerintem is a legtutibb sorozat. :D A feszültségkeltésben k*rva nagyok.

 

Mahone és Scofield egy börtönben. :P Várom a folytatást. :)

 

Pedig a harmadik évadban vannak a legdurvább arcok. :D A sztori kifulladni látszik, de azért még így is élvezhető.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.