Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én mindjárt nekifekszem. Kíváncsi vagyok. Ráadásul az utolsó Stargate Atlantis rész is olyan volt, mintha Terminator epizódott néztem volna :lol:

Hát kb... De abban is lehetne már vmi kis változás, mert már a 3. filler epizódot adják egymás után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kb... De abban is lehetne már vmi kis változás, mert már a 3. filler epizódot adják egymás után.

A This Mortail Coil-Be All My Sins Remember'd-Spoils Of War trió után csodálod? Különösen a BAMSR után nem csoda, hogy ennyire spórolós részek jönnek, hiszen szvsz az többet vitt el, mint egy évadnyitó vagy évadzáró epizód. Ennek ellenére, még a mostani Outcastba is belefért három új vágókép a BC-304-esről, így remélhetőleg már a Föld vagy Atlantis körül keringő Odyssey-Apollo-Daedalus hármasról nem az a kettő lesz, ami SGA 2./SG-19. évad óta van. Ráadásul, nekem az Outcast még tetszett is. A Quarantine és a Harmony viszont harmatgyenge volt. És szerintem még az e heti Trio sem lesz több egy tölteléknél. Viszont az utolsó négyes, az remélhetőleg remek lesz. Különösen a Midway-t várom, de a Kindred I-II és The Last Man is ígéretesnek tűnik. Aztán jön az 5. évad, amiben újabb keverések lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különösen a Midway-t várom, de a Kindred I-II és The Last Man is ígéretesnek tűnik. Aztán jön az 5. évad, amiben újabb keverések lesznek.

Én is teljesen így látom. Sok filler, még legalább 2, aztán jönnek a jó részek, egészen a végéig. És hát tényleg nem csodálkozom mert, az "ütőstrió" tényleg az volt. Szinte már egy jó kis SW csatának is elment volna. :):lol: Akkor várjuk a végét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg most a Sopranos-ra kaptam rá. :cool:

 

Prison Break

 

Mikor Scofield halálguvadt szemekkel bejelentette, hogy ma este kell szöknünk, én már csak felröhögni tudtam. :) Hányszor hallottuk már. Na de végre a végén hátha történik valami, remélem már nem szaroznak, hanem bevállalják. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Az hogy lehet, hogy a PB -t nem szeded a netről? Nem érdekelnek az új részek?

Hozzászoktam a szinkronhoz. :D Nameg van pár sori amit így is netről töltök és helyhiányban is szenvedek.

Amúgy most az b*szta fel az agyam, hogy a TV2 levette a Jerichot. Négy rész lett volna hátra. :) Pont amikor kezdett "durvulni" minden. Csesszék meg! :cool:

Netről meg hiába néztem utána, piszok lassan jön lefelé.

 

Node remélem hamarosan a retekklub folytatja a Szökést a harmadik évaddal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prison Break

 

Jó volt ez megint! Bár inkább a vége indult be. Egyébként ki kell hogy szökjenek, a Sonában már nincs potenciál, teljesen kimerítették a lehetőségeket. Tovább kell lépniük. A karakterek sorsára vagyok nagyon kíváncsi. Persze annak a zsoldos ribancnak magam vágnám el a torkát! :cool:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt. Ma néztem meg az SGA új részét. Szóval azt mondod ezután fellendül? :( jó lenne, mert már sok a 4 hete tartó "kitöltés". :peace:

Azért Keller és Carter levetkőzhettek volna... :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg Keller... már úgy belelendült :(

Naná, hogy fellendül.

A Midway-t már azóta várom, hogy megjött róla az első hír: Midway állomást elfoglalják a lidércek, Teal'c vs Ronon, lidérc megszállás az SGC-n

Kindred I-II alap lesz, hiszen azon túl, hogy metaplot, feltámad egy halott: Beckett is back; Michael és nünükéi is back, Teyla népe is back.

The last man meg évadzáró, ennél fogva nem lehet rossz: BC-304 Phoenix immár gyárilag beépített asgard maggal; 10 000 évvel a jövőben

Dzséjt. Ma néztem meg az SGA új részét. Szóval azt mondod ezután fellendül? :D jó lenne, mert már sok a 4 hete tartó "kitöltés". :peace:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váááá mi van? :D

Becket is back? ne mááár. :D Örülök is meg nem is. Sz*r volt nagyon mikor meghalt, de azért durva lenne visszahozni. De a legírásod alapján tényleg jó kis részek lesznek. Alig várom. :peace: ^^ Remélem a Teylas-gyerekes-népes szenvedés nem lesz túl hosszú. :(

 

Naná, hogy fellendül.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostaniban Szkájni csatlósai továbbra is nagyon aktívan próbálják a főnöküket világra segíteni és a másik csapat is szépen elakciózgat plusz a Konorokat egy elég nagy meglepi éri.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SCC 5

 

Nagyon jó volt a mostani rész is. :( Ez a meglepi tényleg jó volt. Azt hittem erőltetésnek fog tűnni amikor kiderült ki az ürge, de aztán szerintem remekül passzolt a sztoriba. Minden a helyén van továbbra is a filmben. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt az új SCC. Fordulatos, mozgalmas, meglepő.

Derek Reese, eltűnt Török, Cromartie FBI ügynök, FBI ügynök robikezet talált, -1 mikrobi... alakul a sorozat, alakul.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.