Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó volt, jó volt....de most nem várom annyira a negyedik évadot, mint a többit vártam anno.

 

azért remélem majd, hogy a jó Teodorot kinyírja Sucre! Nagyon rühellem azt a pasit már.

 

Megint nagyon jó volt a Prison Break, bár a vége azzal a bárgyú zenével.. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez a mostani Losthoz nem védőruha hanem egy nagy kancsó kávé kellett volna márha egyáltalán kávéznék.

A szigeti dolgok közül egyedül kopri komi aljas kis húzását tudtam egy kicsikét érdekesnek találni de annyi ahhoz hasonlót láttam már a Fűríszekben hogy csak egy kis vigyort tudott kiváltani belőlem.

A szigeten kívüli dolgokhoz meg tényleg elkélt volna a kávé hogy el ne aludjak rajtuk.

A váratlan hírre kapott válaszra talán majd felkapom a fejemet.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó rész volt, hiába foglalkozott az egész rész Kate-el és az érzelmeivel.A külvilági történések pedig nagyon érdekesek voltak, főleg a mini csattanó.

Miles és a gránát klasszikus. :D

Locke papa tényleg nagy Fűrész rajongó lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én meg sorra azt olvasom mindenhol, hogy mennyire tetszett sok embernek. :lol: Amúgy nekem megvan, majd a jövőhéten én is megnézzem.

Én is azt olvastam, hogy az eredeti sorozat gyalázása (bár nem tudom mit lehet egy olyan sorozaton gyalázni, ami alapjáraton is azért jó, mert annyira szar). Már nekem is megvan, de egyelőre nem néztem meg. Várom a megfelelő hangulatot (no meg a feliratot) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az első 45 percet, és bröááf..

Menő zene, menő vágás, mégmenőbb beszólások, ja és majdnem kihagytam a r*banc női főszereplőt.Egyetértek a Junkie-n való kritikával, azt akarom hogy szenvedjen az a nő.Ha nem ölik meg akkor jön a cancel.Az új Knight pali borzalmas, nagyon próbálja hozni a jóképű vicces professzionális gyilkológép szerepet, de az összhatása szánalmas.A főcímzenéből pedig csináltak egy gagyi techno számot, bröááf 2.0.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van már magyar felirat hozzá.

Hol? Nekem mostanában csak a hosszúpuska jön be a feliratoldalak közül, de ott nincsen.

 

Szerk: sztornó. Végre bejött a supersubtitles. Nálam két napja kapcsolódási hibát jelzett (mármint az oldal, nem a firefox).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, megnézted az SGA Kindred I-et? Fergeteges rész. Azt hiszem, az uccsó négy epizód az évadban nagyon kemény (Midway és Kindred I már bizonyított, a Kindred II pedig tuti még jobb lesz).

Már leszedtem, és a felirat is megvan, szóval még ma sort ferítek rá. Ha máskor nem, este film helyett megnézem. :lol: Már várom nagyon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA Kindred I

Naná h jó volt! Nagyon jól megírt kis rész volt ez! Marha jó h visszahozták Toddot, Michaelt és...Becket??? Mit keresett ott? mindenesetre elég kemény kis cliffhanger volt. És a következő rész sem lesz semmi. Szépen építik fel az évadzáróra a részeket. Sztem a utóbbi pár fillert leszámítva, eddig ez a legjobb évad. Az eleje nagyon ütős volt, aztán most a közepe kicsit lassú, és a vége is nagyon durva! alig várom az utsó 2 részt! Aztán jöhet az 5! :lol:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a Szökés harmadik évadával. :D

Hát ember, asszem pár szívinfarktust túléltem a nézése közben. :D Marha jól adagolták a feszültséget, viszont.....viszont olykor igen bagatellül sültek el a fordulatok. Párszor olyan érzésem volt, hogy egy brazil szappanoperát nézek. :cry: De mindent összevetve, illetve elfelejtvén ezeket a negatív fennhangokat, szuper izgalmas sorozat, és bár véleményem szerint már véget vetnék neki, de tuti, hogy a negyedik évad is ide fog szögezni a monitor elé. :D

 

Érdekes mód amennyire unszimpatikus volt Zsebes karaktere az első évadban, most a legjobbak közé tartozik. :D De majd valamennyi karakter szuperül ki van találva. :D

No, majd meglátjuk mi sül ki a negyedik évadból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megsasoltam a Knigth Rider pilotját.

Háááát semmi rendkívüli nincs benne, de szerintem elégé nézhető kategoriába tartozik. Kedvenc tuti nem lesz belőle, asszem annyira nem okozz retrofeelinget.....nem is láttam az összes KITT epizódot annak idején.

A trükkök azonban megérnek egy misét. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.