Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

House

 

Nekem is nagyon tetszett. Fennhangon röhögtem, amikor House kifejtette, hogy azért ismerik sokan a nevét, mert egyúttal főnév is! Az a beszélgetés nagyon nagy volt édes mártással együtt, mindenestől :roll:

 

Wilsont én nagyon szeretem, szóval nem bánom, hogy többet foglalkoznak vele... Cameronra pedig kíváncsi leszek, hogy visszajön-e.

 

13-asnak sosem tudjuk már meg a nevét? Bízom benne, hogy nem a Huntigton vet véget a karrierjének...

 

House: kiváló rész!
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Bennem még az is felmerült, hogy éppen Cameronnal fog valami történni a duplarészben.

13 nevét egyszer olvastam valahol, valamelyik rész után.

 

Szerk: megtaláltam, ha gondolod, megsúgom, micsoda :roll:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Therteen neve Remy Hadley. A 4x05 Mirror Mirror című epizódból derült ki. Mikor Chase köti a fogadásokat, átad egy cetlit egy nővérnek, amin rajta van az összes még játékban lévő szereplő neve, és egyedül 13 neve ismeretlen, és csak egy ismeretlen név van a cetlin.

 

www.watchinghouse.com/wp-content/uploads/2007/11/remy.jpg

 

Jaja, a most keddi már a duplarész első fele lesz. És nagy bumm lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nagyon sasszemű volt, úgy látom :clap: Én azt hittem úgy lesz duplarész, hogy egyszerre adják le... ezek szerint tévedtem, de nem is baj, legalább tovább tart.

Cameronnal remélem semmit sem csinálnak...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Érdekes volt a hibrid jóslata(?) Ezek szerint a cylonok már anno megtalálták a Földet, hiszen az útcsó öt ismeretlen onnan fog felbukkanni. Ugyebár a Föld a 13. törzs tartózkodási helye. :P Több helyen legalábbis ugyanígy érvelnek.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Nekem elég zagyvának tűnt a szöveg. Viszont azt jól hallottam, hogy a BSG-n kévő cylon csaj felismeri az ötöket? Mert akkor Saul már lebukott. :P Azt nagyon várom hogy Karaék a cylon hajóval beállítaqnak Adamáékhoz. :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG nagyon jó volt

Az a csaj ismeri fel őket, aki a 3 évad közepén látta az öt cylont a templomban, még Baltarral mentek le oda, és utána bedobozolták az egész szériáját, D'anna. Mind az ötöt látta akkor, így mindent fel tudja ismerni, csak ki kell őt csomagolni, legalább is az adatait tutira. Na kíváncsi leszek én erre. Az Opera meg ugye az elnöknő látomásaiban vagy álmaiban szerepelt leginkább. Ami számomra azért érdekes ennyi rész után, hogy a négy dugicylon hogy viszonyul ahhoz, hogy ők nem emberek. Tigh mondta még anno, hogy ő az akar lenni, aki mindig is volt, érdekes, hogy ezt leginkább Samben lehet látni. Még totál megőrizte azt az embert magában, aki volt. A többiek rendesen vergődnek, bár Tory jól elvan így is. Az elnöknős szál kicsit nyomasztó volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Jaja, kisszívem jól mondja, mármint a mindent tudó cylon kilétét, de szerintem nem Tighék a cylonok, hiszen azok majd a 13. törzs ( Föld) helyéről fognak felbukkanni.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Attól még egy-egy példányul itt lehet. Hé, arról nem is volt szó, hogy mikor bukkannak fel a Földről :P Ők még nem tudják, de valószínűleg eleve onnan valók :P Vagy ilyesmi. Ami még szöget ütött a fejembe, csak tegnap elfelejtettem írni, hogy Karát miért nevezte a hibrid a halál angyalának?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Nézd. Túl sok mindent kéne megmagyarázniuk a filmben immár, hogy Tighték valóban cylonok legyenek. Így is rengeteg kérdés van ugyebár, mert azt tudjuk, hogy Tigh végigcsinálta az Öreggel a negyven évvel ezelőtti háborút. Akkor meg még csak kísérleteztek az ember-cylon keverékkel a kenyérpirítók. Másrészről a hibrid jóslata pont a Föld megtalálásáról szólt. Szóval nem hinném, hogy azok után bukkannának fel a 13. törzs cylonjai, hogy már a szereplők eljutnának a Földre. :S

Karát meg már a Razorban is így nevezte a cylon. Valszeg csúnya vége lesz a történetnek. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

És mivan, ha az ember Tigh már meghalt, és az emlékeit ültették át a cylon verzióba? ;) Na jó ez elég erőltetett. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

És mivan, ha az ember Tigh már meghalt, és az emlékeit ültették át a cylon verzióba? :) Na jó ez elég erőltetett. :)

Hát ha így megy tovább a sorozat akkor elég sok minden erőltetett lesz már. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Szívem, nem igazán lenne logikus, hogy ők mégsem cylonok, mivel Samet leszkennelték a raiderek az évad elejei csatában, azért vonultak vissza. Szóval ő tuti cylon, akkor már a többiek is azok lehetnek. Viszont Tigh esetében tényleg kilóg a lóláb, ha cylon, akkor remélhetőleg jól meg tudják magyarázni a negyven év katonai szolgálatot, stb.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Szívem, nem igazán lenne logikus, hogy ők mégsem cylonok, mivel Samet leszkennelték a raiderek az évad elejei csatában, azért vonultak vissza. Szóval ő tuti cylon, akkor már a többiek is azok lehetnek. Viszont Tigh esetében tényleg kilóg a lóláb, ha cylon, akkor remélhetőleg jól meg tudják magyarázni a negyven év katonai szolgálatot, stb.

Miért lenne már biztos, hogy ő attól már cylon? Lehet, hogy teljesen más oka volt. Persze lehet, hogy én tévedek és én várok valamelyest értelmesebb magyarázatot. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én péntekig várok, akkor lesz hozzá felirat. De bíztató, ha ennyire tetszett :)

Szintén. Felirat nélkül semminek sem állok neki, nemhogy House-nak, aminek a negyedét felirattal sem értem :)

 

Még a BSG-t sem tudtam megnézni... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az embereknek általában nem szokott vörösen világítani a szemük, ellnben neki igen. Szerintem ez elég ok a cylonságra :clap:

 

BSG

Remek rész volt. A végén feszültség ezerrel. Azt hittem, hogy az utolsó pillanatban robannak be. Aztán azt, hogy elkésnek. Erre bumm, a határidő után bezuhantak. Az eleje sem volt semmi, azt hittem, Felix hip-hop hátba lesz lőve, de olcsón megúszta. Kicsit azért elfajultak a dolgok, bár lehet a báziscsillag fényében eltusolhatják az ügyet.

D'eannat vaj' honnan fogják kidobozolni? Mert arra is tuti rámegy pár rész, mert szerintem ő a másik cylontábor egyik hajóján lapít.

Tigh-ékra kíváncsi leszek, de szerintem 1000%, hogy ők a négyek, és az ötödiket meg majd D'eanna leplezi le előttünk. Eleve baromság lenne a finish utolsó szakaszán előrántani, mint nyuszit a kalapból egy újabb négyes fogatot, mikor fél évada vezetik fel ezt a négyet - aztán lehet, ha visszanéznénk, már egy tucat utalást is találnánk rájuk :). Plusz még mindig nagy kérdés, mire fel volt a nagy hepaj Halo és Athéna gyereke körül, hol jön a képbe Baltar, mi a túró a Six és a Baltar látomás Baltar és Capricai 6-os fejében? Szóval vannak itt még kérdések, de innét nézve, elkezdtünk döcögni a megoldás felé.

Miért lenne már biztos, hogy ő attól már cylon? Lehet, hogy teljesen más oka volt. Persze lehet, hogy én tévedek és én várok valamelyest értelmesebb magyarázatot. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért kell megvárni Earl fordítását, ami remek, és kerülni kell az ilyen noname oldalak feliratait, amik inkább a gyorsaságra hajtanak, nem a minőségre.

 

Szerintem ez a House rész 10/10

És még csak most jön az évadzáró, egek.

Hát én ennyire utoljára az első évad uccsó részénél döbbentem meg, mikor besétált a fószer és lepuffantotta House-t. De ez, a vége, ahogy rádöbbent a megfejtésre - és ezzel kiderült, hogy az elején sem Wilson miatt volt ott -, ahogy aztán átváltott a kép arra, ahogy próbálják újraéleszteni. Hát én azt hittem, leszédülök a székről. Amúgy is egy nagyon jól vezetett epizód volt a hipnotizálással, halucinálással és fantáziálással (mekkora volt már Cuddy vetkőző száma, kár, hogy a tudatalattija visszazökkentette House-t a finisben :) ). Most már várom a következő részt. Vajon sikerül megmentenie Ambert? Vagy ezzel jön az ötödik évad témája, mondjuk azzal, hogy House és Wilson között megváltozik a kapcsolat, mert Amber meghal? Azt hiszem, ez a duplarész lesz a legjobb House évad-finálé, bár nem tudom, hogyan tudnák überelni ezt a részt.

 

Itt a felirat a House-hoz.

 

SZERK:elég rossz minőségű.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért kell megvárni Earl fordítását, ami remek, és kerülni kell az ilyen noname oldalak feliratait, amik inkább a gyorsaságra hajtanak, nem a minőségre.

 

Szerintem ez a House rész 10/10

És még csak most jön az évadzáró, egek.

Hát én ennyire utoljára az első évad uccsó részénél döbbentem meg, mikor besétált a fószer és lepuffantotta House-t. De ez, a vége, ahogy rádöbbent a megfejtésre - és ezzel kiderült, hogy az elején sem Wilson miatt volt ott -, ahogy aztán átváltott a kép arra, ahogy próbálják újraéleszteni. Hát én azt hittem, leszédülök a székről. Amúgy is egy nagyon jól vezetett epizód volt a hipnotizálással, halucinálással és fantáziálással (mekkora volt már Cuddy vetkőző száma, kár, hogy a tudatalattija visszazökkentette House-t a finisben :) ). Most már várom a következő részt. Vajon sikerül megmentenie Ambert? Vagy ezzel jön az ötödik évad témája, mondjuk azzal, hogy House és Wilson között megváltozik a kapcsolat, mert Amber meghal? Azt hiszem, ez a duplarész lesz a legjobb House évad-finálé, bár nem tudom, hogyan tudnák überelni ezt a részt.

Láttad már a promót?

Üt. (a vége.) :)

Sőt, a közepe is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.