Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó volt a LOST: :) Mi a véleményed Obi? Mi lesz a végén?

 

Remélem nagy harc, és kinyírják Keamy-t. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nagyon hangulatos volt.A vége és az eleje nagyon hatásos azzal a zenével.

Ha meghal Keamy akkor lehet hogy robban a hajó is, mivel az előző részben felerősített valamit a karjára, ami gondolom a pulzusát figyeli, és találtak a hajón egy nagy rakás C4-et.Félek hogy így fog meghalni Jin is, meg pár másik háttérszereplő is.

 

 

A promóból ítélve megint előjön a man of science, man of faith téma. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, nagyon jó volt! Azt a két kakukktojás részt nem értem még most se....

 

6-os nem halt meg!!! :D:D

 

Milyen volt már a BSG, nekem nagyon tetszett, majd halálra izgultam magam rajta :D Szerintem még Gaeta éneklése is oké volt, mert nagyon szép a hangja :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megint van benne sci-fi. Bár még így is elmaradt az első szezontól. Most annyi a csavar, meg a kavar, hogy követhetetlen. Le kéne már tisztulnia, hogy élvezni lehessen a sztorivezetést. Én legalábbis így érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megint van benne sci-fi. Bár még így is elmaradt az első szezontól. Most annyi a csavar, meg a kavar, hogy követhetetlen. Le kéne már tisztulnia, hogy élvezni lehessen a sztorivezetést. Én legalábbis így érzem.

Ebben is van valami igazság. Én eleve annak örülök, hogy történik valami izgalmas. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House: nálam ez a második legjobb évadzáró. Azt hiszem, a sorozat most megint átesik majd némi változáson.

Az évad is nagyon tetszett, az nálam most a legelső helyen van.

Hát kíváncsi vagyok, House megváltozik-e, hogy kevésbé lesz-e majd nyomorúságos, ahogy azt mondta. Vagy, révén nem kaphat meg mindenki mindent, amit akar, marad továbbra is a jó öreg House. Minden esetre a legjobb, és majdhogynem az egyetlen barátját lehet el fogja veszíteni. Ráadásul még 13 is pozitív lett Huntingtonra, ez is megér majd valamit jövőre, remélhetőleg. Bár kár érte, így már tuti meg fog halni... pedig ő a kedvencem az új team-ből :D Szóval, szomorú, de jó évadzáró volt. Jöhetne már az 5. évad.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy ez az évadzáró fel lett építve... hát le a kalappal! És az egész évad előtt is... ahogy benntartották Formant, Cameront és Chase-t, valamint hozzávették ezt az egész kiválasztósdit, és méltóképpen le tudták zárni... hát nem semmi volt. A vége pedig rendkívül szomorúra sikeredett, nagyon megsajnáltam House-t, aki tényleg mindent megtett, hogy tudassa Wilsonnal, aztán hogy megmentse Ambert, az életét nem egyszer kockára tette, de így se tudja elfeledtetni Jimmyvel, hogy az ő lelkén szárad valahol Amber halála, még akkor is, ha ő kifejezetten kérte Ambert, hogy szóljon Wilsonnak.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekiálltam sorozatot nézni... Gilmore Girls :) Már a hatodik évadnál tartok... XD Egy-két hete kezdtem, tök durva... Gondolom ti ilyeneket nem néztek :D

Én most pillanatnyilag csak az NCIS-t nézem. Ez is egy tuti sorozat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekiálltam sorozatot nézni... Gilmore Girls :) Már a hatodik évadnál tartok... XD Egy-két hete kezdtem, tök durva... Gondolom ti ilyeneket nem néztek :D

Na azaz a sorozat amit életemben nem néznék, már akkor is rögtön elkapcsolok ha reklámozzák a tv-ben.

 

Ody: 2+1 órás, mivel megint leadják a There is no place like home első részét, bővített jelenetekkel - a sajtókonferenciás jelenet legalább is hosszabb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg ha 13 meghal, akkor Taub is elmegy. Láttátok, amikor a végén vigasztalta (sőt, be is feküdt mellé :))? :D

És,(-sel nem kezdünk mondatot :D ) ha 2 ember elmegy, kell helyettük valaki. :P


House: nálam ez a második legjobb évadzáró. Azt hiszem, a sorozat most megint átesik majd némi változáson.
Az évad is nagyon tetszett, az nálam most a legelső helyen van.
Hát kíváncsi vagyok, House megváltozik-e, hogy kevésbé lesz-e majd nyomorúságos, ahogy azt mondta. Vagy, révén nem kaphat meg mindenki mindent, amit akar, marad továbbra is a jó öreg House. Minden esetre a legjobb, és majdhogynem az egyetlen barátját lehet el fogja veszíteni. Ráadásul még 13 is pozitív lett Huntingtonra, ez is megér majd valamit jövőre, remélhetőleg. Bár kár érte, így már tuti meg fog halni... pedig ő a kedvencem az új team-ből :D Szóval, szomorú, de jó évadzáró volt. Jöhetne már az 5. évad.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Ott szopna be, ha még Taub is elmenne... aztán maradna Kutner, mellé meg visszajönne Cameron meg Chase... az annyira nem tetszene. Bár szerintem most az évad első fele House-ról és Wilsonról fog szólni, míg a második meg 13-ról.

 

Taub amúgy a neje mellé feküdt be, nem 13 mellé. Elég nehezen lett volna az 13, mivel ő a kórházban van, és "ha csak nem lett döglött macska, akkor nem tud egy időben két helyen létezni".

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.