Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hű, nem semmi volt a Sarah Connor folytatásának a startja sem!

Baromi jó volt. Kicsit lagymatag volt az eleje, de aztán szépen felpörgött. És a vége...

Spoiler:

Egy T-1000-es IGEN-IGEN-IGEN!!!! Reméltem, hogy egyszer még látok egyet, és reméltem, hogy az SCC készítői - ahogy majd a most kiszülő T filmek valamelyikében is - kihasználják. És IGEN!!! Ráadásul a csaj egész jó mimetikus termi, akárcsak Robert Patrick volt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó volt. Kicsit lagymatag volt az eleje, de aztán szépen felpörgött. És a vége...

 

 

Egy T-1000-es IGEN-IGEN-IGEN!!!! Reméltem, hogy egyszer még látok egyet, és reméltem, hogy az SCC készítői - ahogy majd a most kiszülő T filmek valamelyikében is - kihasználják. És IGEN!!! Ráadásul a csaj egész jó mimetikus termi, akárcsak Robert Patrick volt.

 

Nekem marhára bejött Cameron érzelmi progija is( múltkor még csak táncolt ugye). Már a sori elejétől kezdte ott motoszkált a fejemben, hogy nem hiába őt küldte vissza John. Ámbár az most nem ugrik be, hogy őt is elkapták e a felkelők, vagy maguk építették, ha utóbbi akkor tuti az jön be amire számítok. De én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mi is volt az a zene a jövőben amikor kihallgatták Reeset.

Fene...Sok kérdés van még itt. :rock:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretnék kérdezni tőletek valamit.Egy ismerősömnek kiírtam most a 24 6.évadát.Belenézegettem és nagyon megtetszett a történet.A kérdés az lenne, hogy meg lehet így nézni ezt az évadot külön is önálló történetként, vagy az évadok egymásra épülnek?Magyarán szükséges-e a történet megértéséhez az első 5 évad megtekintése?

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretnék kérdezni tőletek valamit.Egy ismerősömnek kiírtam most a 24 6.évadát.Belenézegettem és nagyon megtetszett a történet.A kérdés az lenne, hogy meg lehet így nézni ezt az évadot külön is önálló történetként, vagy az évadok egymásra épülnek?Magyarán szükséges-e a történet megértéséhez az első 5 évad megtekintése?

 

Lesz 1-2 dolog amit nem értenél, de szinte teljesen különállnak az évadok egymástól. Én inkább azt ajánlanám hogy az első évadtól kezd el nézni a sorozatot, különben lelövöd a poénokat, és amúgy is jobban élvezhető a történet így. Meg hát a tét évadról-évadra nő, eléggé furán hatna ha egy teszem azt atombombás évad után sima elnök elleni merényletről szóló évadot nézel meg.

 

Mire végzel a 6 évaddal már jön is a hetedik, szóval jól jársz. Én azt hiszem hogy 6 hét alatt végeztem az összes évaddal, de nekem akkoriban jóval több időm jutott ilyenekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz 1-2 dolog amit nem értenél, de szinte teljesen különállnak az évadok egymástól. Én inkább azt ajánlanám hogy az első évadtól kezd el nézni a sorozatot, különben lelövöd a poénokat, és amúgy is jobban élvezhető a történet így. Meg hát a tét évadról-évadra nő, eléggé furán hatna ha egy teszem azt atombombás évad után sima elnök elleni merényletről szóló évadot nézel meg.

 

Mire végzel a 6 évaddal már jön is a hetedik, szóval jól jársz. Én azt hiszem hogy 6 hét alatt végeztem az összes évaddal, de nekem akkoriban jóval több időm jutott ilyenekre.

 

 

Köszi szépen a választ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 1x01

 

Újra megnézve -immár a némi változtatáson átesett bevezető részt-, jobban ütött mint a nyár közepén kijött változat. Ha fent tudja tartani ezt a légkört és tempót akkor az idei évad nagy befutója lesz ez a sorozat, melynek csak halvány árnyéka lesz az X-akták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy közületek anno hányan nézték a Beugró című műsort a TV2-ön, de tegnap óta, nézői nyomásnak engedve az M1 elkezdte folytatni a helyzetszituációkon alapuló műsort. :)

 

A tegnapi adás is nagyon jó volt, de aki folyamatosan nézi, annak ezt nem is kell részletezni.

 

http://www.beugro.videa.hu/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy közületek anno hányan nézték a Beugró című műsort a TV2-ön, de tegnap óta, nézői nyomásnak engedve az M1 elkezdte folytatni a helyzetszituációkon alapuló műsort. :)

 

A tegnapi adás is nagyon jó volt, de aki folyamatosan nézi, annak ezt nem is kell részletezni.

 

http://www.beugro.videa.hu/

Az eddigi legjobb szituációs helyzet:

:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is a Dex első részét. Azt kell mondjam tetszett. Meglepő volt a sok szex jelenet, de örültem nekik mert Rita a kedvenc színésznőm. Egyszerűen megőrülök érte. :D:) Örültem Bail Organa felbukkanásának is és a sztori is kellemes volt. Szóval csak így tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban jó rész volt, és újabb izgalmas zűr/fordulat, amibe Dex belebonyolódott :) Kíváncsi vagyok, hogy fog ebből kijönni :angry:

 

Sztem nagyon rá fognak szállni. :?

Bár a rész vége kicsit érdekes volt...az annyira nem jött be, de azon kívül jó évadnak nézünk elébe!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ollé!

 

Emlékszik valaki a Kamélen című sorozatra? Ismét műsorra tűzte az RTL klub. Ma lesz az első része, 16'35-kor Reménykedem, hogy ezúttal végig leadják. Szerettem nagyon! :angry:

Rémlik valami. :? Most éppen nézzem, de marhára homályosak az emlékeim. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ollé!

 

Emlékszik valaki a Kamélen című sorozatra? Ismét műsorra tűzte az RTL klub. Ma lesz az első része, 16'35-kor Reménykedem, hogy ezúttal végig leadják. Szerettem nagyon! :angry:

 

Amikor régen ment akkor néztem. Akkor tetszett. Most nem vagyok benne biztos ezért nem akarom az illuziót lerombolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés.

 

Remek rész volt a mostani is. :angry:

Disznó volt!

 

Spoiler:

Ezt a néger bérgyilkost ezerszer jobban utálom mint Gratchen-t. :? azért ez nem semmi, hogy ennek a sorozatnak még egyetlen unalmas epizódja sem volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt SGA?

Majd írj ha megnézted. Sztem ez egy marha jó rész volt!

Már tegnap megnéztem, csak még nem jutottam el oda, hogy írjak is róla. Szerintem is nagyon jó volt, mindig is szerettem a lidérces részeket, ez meg majdnem mind közül a legjobb. Az előző rész után meg kiváltképp tetszett :angry:

Spoiler:

RL-nek inkább lidérc királynőt kellene játszania, nem Teyla-t. Baromi jól játszott (ebből látszik, hogy Teyla felé az alkotók sem támasztanak nagyobb elvárrásokat a harcon és a dekoráción kívül... :? Todd meg a legjobb volt.

 

A következő résztől viszont már előre félek. Szerintem az (meg egy későbbi) lesz az évad mélypontja, ha csak Hewlett a poénokkal meg nem menti valami csoda folytán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szökés tényleg állati jó volt!

Úgy érzem h ezt még mindig tudják majd fokozni.

 

SGA

Spoiler:

NEm tudom mi lesz a köv részben de mindjárt utána nézek.

Amúgy tényleg nagyon jó volt királynőnek és a történet és a csavar is nagyon ki lett találva. Todd meg egy állat már az elejétől kezdve bírom, de hát sztem ki nem!? :angry:

Amúgy az egyetlen ami nem tetszett benne h nagyon könnyen kinyírták a királynőt, de beletörődtem. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a Terminator.

 

Valyon ki írta fel vérre azt a szöveget a falra, és mi volt a szöveg? Az biztos, hogy ezt bebukták, Skynet győzött ebben a csatában.

 

 

SGA

 

Nekem az nem tetszett, hogy Teyla ilyen fapados és kiszámítható módon lepleződött le a kopasz előtt. Lett volna jobb mószder, mondjuk Shepiéket beküldik, hogy a királynő egyen, mire az képtelen lenne rá.

Királynőt ölni nagy vonalakban nem nehéz, pl. a 4x10 This Mortal Coilban is pár pisztolylövéssel megölte Shep azt, amelyiket Teyla irányított. Meg az első részben is elég volt átdöfni, pedig az akkor evett.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.