Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dex 3/3

 

Jól alakul, jól alakul.

Hatalmas amit Dex és Mig együtt lenyom. Nagyon bejönnek a közös jeleneteik. Jimmy rohadt jól nyomja. :)

 

Igen igen, azok a jelenetek nagyon jók!

 

Egyik kedvencem mikor este beállít, és az apjukról beszélgetnek. Na nagyon kemény volt. Mi ki nem fog még derülni mig bácsiról. :D

 

 

Heroes

Character development... :D

 

Igen sajna a végén lévő csattanó engem sem lepett meg, de az nagyon tetszett h parkman apja Lindermann. Ez egy marha jó ötlet volt. Suresh bedinkul, csakúgy mint Peter...hát nem is tudom, kezd olyan lenni ez a Heroes mint a Pókember 3, mindenki átmegy pár pálforduláson. Az kéne még a végén hogy Hiro is gonosz legyen és kész... :D Ami részben már bejött,hiszen leszúrta Andot, persze biztos nem...remélem csak látszatra. :roll: De vajon miért akarja Mr Petrelli hogy mindenki képességeket kapjon?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Frindzs-hez már majdnem szívgyógyszert kellett bevennem. Nagyon állat. :)

Wal ebben is sziporkázik.

Spoiler:

Az öreg fogja magát és elindít egy szívet az asztalon. Nem semmi. :D

A kopasz "földönkívüli" és Dzsoni körül meg egyre jobban bonyolódnak a dolgok.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam immár tökéletesen átment a Hősök a szánalmas kategóriába. Nem is csodálom, hogy az amcsik kivégezték a sorozatot.

Azért a szánalmas az túlzás. Bár volt 1-2 hülye húzása, de én sokkal jobban élvezem a megnézését mint a PB-nek, jobban érdekel a sztorija(és azért szerintem jobb is), és itt fordulatok is vannak dögivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meddig kínzod még magad oldie? :)

Eddig kínoztam magam. Több rész nem lesz az tuti. Számomra gyenge a történet. Ott tart az egész ahol majdnem elkezdődött. Mindenki mindenkivel kavar mint Magdi anyusék pereputya. Sehová se tart az egész. Világváge, jövőbe utazás.....újra világvége...és láss csodát megint valaki a jövőben köt ki. :S

Konyec.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Frindzs-hez már majdnem szívgyógyszert kellett bevennem. Nagyon állat. :)

Wal ebben is sziporkázik.

Spoiler:

Az öreg fogja magát és elindít egy szívet az asztalon. Nem semmi. :D

A kopasz "földönkívüli" és Dzsoni körül meg egyre jobban bonyolódnak a dolgok.

Várom a feliratot mintazállat. :D Látni akarom!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Juj, a Heroes kezd durvulni :) Nagyon jó. + Hiro Star Wars-os vonatkozású mondata :)

Spoiler:

Bár nem értem Sylar képességét. Az első évadban megölte azt a nőt aki kilométerekről hallotta a hangokat, most meg nem hallja, hogy mit mond Noah a csávónak :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az esetek többségében vasárnapra szokott kész lenni. Személy szerint furcsáltam is kicsit, hogy az utóbbi időben ilyen gyorsan kész lett.

Azt hittem, hogy most késnek vele, mert én a nyáron néztem meg az eddig összest, és most, hogy egyesével kezdtem el követni normál menetben, azt hittem, hogy péntekre megvan a felirat. No jó, akkor eddig korán volt :D Így csak pár nap múlva tudom megnézni, de jó lesz akkor is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Hát nem tudom de valahogy ez a rész annyira nem jött be. Túl sok volt a kitöltős rész. Amikor az államügyésszel dumál az marha jó, meg mikor miguelt tőrbe csalta, az király volt. De valahogy túl sok a családalapításos dolog. Annyira tetszett az első évadban, h nem voltak érzései stb stb, és valahol szeretném ezt viszontlátni, de annak is örülök h azért tovább léptek ebből. Jó évad lesz ez, csak most már beindulhatnának a dolgok.

 

 

Heroes

 

Ez a Heroes rész nagyon állat volt. Peter és Sylar jó páros lehetett volna, de neeeem. :D Mr Petrelli meg oan lesz mint apokalipszis az xmen-ben. Mindenkinek elszívja az erejét, ő lesz a legerősebb és mindenkinek össze kell majd fognia, hogy legyőzhessék. Szegény Peter, azért sajnáltam. Azért ez az a rész volt, amiben nem volt unalmas rész. Hiro szála is tetszett, jókat lehetett rajta röhögni, PArkman és Defni szála is aranyos volt, Mohinder vs Nathan állat lesz a köv részben, és a puppet mester is ötletes volt. ÖSzzességében nagyon ott volt sztem ez a rész.

 

 

PB

 

Jó volt nagyon. ÉRdekesen alakulnak a dolgok. Most kicsit felgyorsul gondolom, mert ha pár napon belül átköltöztetik a sylat máshova akkor gyorsan kell ásniuk és megszerezni a 6. kártyát. Remélem most mahon ccsúúúúnyán elintézi wyatt-et. Jobban megérdelmi mint gretchen. Sajnáltam kicsit a kis árulót, de megérdemelte amit kapott. Most is megjegyzem, hogy remélem nem a semmiért volt a 4 évad és Michael nem hal meg a végén.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind a Sarah Connor, mind pedig a Szökés marha jó volt. :D Sarah Connorba egyre jobban elfogadom ezt a filózofikus, kissé talán akcióhiányos részeket. Nem érzem azt, hogy ez terhére lenne a Terminator mitosznak. :D A Szökés pedig egész egyszerűen fantasztikus. Egyszer se ül le, pörög, pörög és csak pörög. Köröm nem maradt megint az ujjaimon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a PB is, a SCC irányvonala nekem picit fura, de azért az is jó volt :D Sajna Hősöket csak holnap nézek.

SCC

Spoiler:

Most akkor az az új termi csajt kit nyúvasztott ki? Nem igazán értem ezt a Jesses dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Heroes most annyira nem tetszett, az előzőek jobbak voltak.

 

 

A PB olyan mint a Duracell nyuszi. Soha nem fogy el a szufla. :D

Valóban elég jó a 4. évad, sokkal jobb mint az előző kettő. Bár nagyon erőltetett sok helyen és sorozatos a cápaugrás, de még is elnézném még egy darabig. Kár hogy valószínűleg ez lesz az utolsó évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Heroes most annyira nem tetszett, az előzőek jobbak voltak.

 

 

 

Valóban elég jó a 4. évad, sokkal jobb mint az előző kettő. Bár nagyon erőltetett sok helyen és sorozatos a cápaugrás, de még is elnézném még egy darabig. Kár hogy valószínűleg ez lesz az utolsó évad.

Engem a PB szórakoztat a legjobban. Most arról lehetne polemizálni melyik sorozatban mi a rossz. Mindegyikben van valami...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, kudar, mit szólsz az előző két Atlantishoz?

Spoiler:

Asgard is back. Erről még én sem tudtam - szándékosan kerültem - ráadásul Todd gonosz lett. Aztán meg Beckett doki fertőzése és Sheppard emberáldozása lepett meg, bár a múlt heti rész annyira nem volt ütős, mint a dupla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a PB szórakoztat a legjobban. Most arról lehetne polemizálni melyik sorozatban mi a rossz. Mindegyikben van valami...

Hát a PB a minisorozat mivolta miatt nem is tudna sokkal jobbat hozni, nem gondoltam volna régebben hogy ilyen sokáig fog tartani az egész.

Van 1-2 sorozat amiben hibát nem nagyon tudok találni, még egy kicsit se ( pl.: Lost, South Park 1-4 évad, Simpsons, Jóbarátok..), maximum említésre nem méltókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.