Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

És...ismét csak House spoiler, de már a heti rész :o

Spoiler:

Na, kellett nekünk 13-ast emlegetni. Mi lesz még ebből? Viszont lehet egy másik szál is, hátha kerítenek Cuddy babája mellé valami bonyodalmat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

:) jó kis rész volt ez, jó kis csaj 13-as, épp nemrég láttam az Alpha Dogban lévő szereplését is... :o

Valamint örülök, hogy House-Wilson kapcsolat is helyrejött végre. Viszont az, hogy Cuddy Wilsont bízta meg a babával kapcsolatban, kicsit rossz lehetett Housenak, ki a 2. évadban segített (pont ma voltak a TV-ben ezek a részek :)) neki ezzel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Banyek. Ez mekkora rész volt már! :)

 

Spoiler:

Marha jól vezetik a sztorit. Most talán kicsivel mélyebbre ástak az összeesküvésekkel. Nagyon jó volt, hogy Peter nem csak úgy lóg Olivia oldalán hanem némileg önérvényesül és nem rest a maga feje után menni. Oliviáról meg végre megtudtunk valami a múltjából.

Walter meg.....Hatalmas beszólásai voltak megint. :)

 

Valaki látta most a Megfigyelőt? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

Valaki látta most a Megfigyelőt? :roll:

 

 

 

Én 25:50-nél láttam mászkálni.

fringes01e06og1.jpg

 

Amúgy tényleg marha jó rész. A csaj fejének a felrobbanásáról nekem a Cloveres csajszinak szétrobbanása ugrott be.

Wal-on jókat röhögtem. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Én 25:50-nél láttam.

fringes01e06og1.jpg

 

Amúgy tényleg marha jó rész. A csaj fejének a felrobbanásáról nekem a Cloveres csajszinak szétrobbanása ugrott be.

Wal-on jókat röhögtem. :D

 

 

 

Köszi. :roll: Pedig lestem mintazállat, hogy hol bukkan fel. :D

Aha, tényleg ahhoz hasonlított. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB 8 -ik rész. Megettem közben egy vagon szívgyógyszert, és alig hatott. :roll: Hatalmas volt!

 

Spoiler:

Végre elkapták a nigger köcsögöt! A végén sajnáltam a ferde szeműt, de hát ő kereste magának a bajt. Én azt se értettem igazán, hogy miért is lett áruló?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Hát nem bejött a 13-as tipp? Csak még egy-pár részt sem kellett rá várni. Jó volt, bár kicsit untam. A danolászásnál már ránéztem az időre, és meglepett, hogy még a negyede hátra van. Annyira nem volt most feszült ez a rész, hiányoztak belőle a "hű-bakker" tünetek. Sőt, még az sem rémlik, hogy emberi működés jelenetek lettek volna, mikor lemennek sejtszintre a képek.

Cuddy meglepett, bár hallottam, hogy a színésznő mostanában gyereket tervezget, és az valószínűleg a sorozatban is benne lenne. Szóval, szerintem-e körül még lesz bonyodalom. House meg szerintem azért szontyolodott el, mert össze akarna jönni Cuddy-val (erre utaltak is az egyik részben, mikor a magándefekt is hajtani kezdett rá), de hát egy gyerek ebbe igencsak nem fér bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex 3/5

Spoiler:

Elég nehézkesen akart indulni ezzel a "nézzünk-ne nézzünk új házat dologgal" de valamennyire az is érdekes volt.

Onnan azért végre pörgősebb lett hogy Dex elindult azt a mandrót elintézni. Mig a végén még nagyobbat alakított mint Fríbó házánál. Dex totál ledöbbent miatta. :roll:

Nem lepne meg ha kiderülne hogy az ő múltjában is történt volna valami ami miatt Dex kinyírná. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex 3x05

Spoiler:

Egyetértek Roggal. Dex jól nyomta ebben a részben. Már kezdtem elveszíteni benne a hited, de tudtam h ez csak felvezetés lesz. Végre Miguel is tudja h Dex egy igazi gyilkos és ezt ki fogja használni. A rész eleje tényleg nem volt vmi jó, de a Harrys Migueles részek tartották, és hát a vége, ááááá. Nagyon jó lesz ez, és milyen sz*r lesz mikor a végén majd ki kell nyírnia Migit. :) LEgalábbis nekem valami ilyen érzésem van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes 3x07

Spoiler:

Ajjajjj nagyon keverik a sz*rt, talán túlságosan is, de azért még követhető. Szóval mindenki átáll ide oda, és ez tetszik. Sylar sztem még mindig jó, csak elhiteti Petrelli papával/aki szinte már legyőzhetetlen és elhozhatná egymaga az apokalipszist/ h vele van bár még az okát nem tudjuk. Peternek muszáj lesz visszakapni a képességeit valahogy, különben eléggé idegesek lesznek a rajongók. Hiro ebben a részben nem igazán volt benne, majd a következőben. És az is igaz, hogy ebben a részben több ember halt meg mint szinte az összesben együttvéve. :) Csodálkoztam PArkman apukán, jóarc volt, és vele együtt akk Lindermann is távozik. ÉS bár a cliffhanger nem volt vmi nagy durr, azért jó kis rész volt és a következő is az lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex 3x05

 

milyen sz*r lesz mikor a végén majd ki kell nyírnia Migit. :) LEgalábbis nekem valami ilyen érzésem van.

 

 

Nekem már az is eszembe jutott hogy talán az a Csiki olyan balhéért ül amit Mig követett el. Kicsit gyanús nekem hogy Mig nem akarja szabadlábra helyeztetni. A végén még rá akarja venni Dexit hogy nyírja ki azt a mukit de persze Dexi rájönne hogy mi az ábra és azért nyírná ki Migit.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiderül, hogy Sylar Peter apja. :)

....aki a jövőből jött vissza, hogy aztán lefeküdjön a saját mostohaanyával, majd a többi főszereplő szüleit is felkereste, majd azok nagyszüleit is, végül a jelenbe kötött ki, aztán rejött, hogy totál eltévedt és már maga se érti, hogy ki merre hány lépés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A november 10-i lesz a Heroes ?legcoolabb epizódja?, mondta Tim Kring, amelyben a legnagyobb titkokról hull le a lepel.

:)

Ez a Tim Kring mindig is ilyenekkel jött hogy növelje a nézettséget.

"Az első évad xar volt, a második már nagyon tuti lesz...

A második évad első fele xar volt, de készüljetek a második felére, mert az már valami!...

Figyeljetek, az egész egy nagy xar volt eddig. A harmadik évad csapni fog!...

Eddig elég xar volt... De majd a következő fejezet!"

 

És hidd el, ez ment végig már két éve.

 

Aztán ez a nagy titok kb. megint olyan Barátok Közt szerű összefüggésekkel fog jönni szerintem, mindenki kavar mindenkivel és mindenki kapcsolatban van mindenkivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De majd a következő fejezet!"

 

Azért sztem abban van valami, hogy az első vége nem lett jó, ezért az egész felépítése fölösleges volt. A második jó lett volna ha nincs az írósztájk, és most a 3. sztem a legjobb. Persze mindenkinek más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.