Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Apám anyám, de durva volt ez a PB!

Spoiler:

Hát asszem az évad legjobb része. Szegény Brad, ááá nagyon sajnáltam. Pont az jutott előtte eszembe, h eddig semmi szerepe nem volt ebben az évadban. Kár hogy ien szerepet szántak neki. Mahone meg egy állat. Kira! Durva lesz innentől a sorozat. Remélem Brad nem hiába halt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Sejtettem, hogy a baba nem fog összejönni, bár drukkoltam. Szegény Cuddy, nagyon sajnáltam.

A vége nem volt semmi. De a következő rész hogyan fog alakulni ennek fényében, arra leszek igazán kíváncsi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DeXter 3x6

 

 

Haj nagyon jó volt még a sok kis mellékág ellenére is, gondolok itt most a sütihordásra. Dex tényleg elkezd bízni Mig-ben. ost még örül, de úgy érzem ennek nagyon nem lesz jó vége. CSak még azt nem tom elképzelni, hogy mi is lesz a gixer. Jó lesz ez még nagyon.

 

 

Tényleg állat rész. Az a nyúzós dolog is egyre érdekesebb. A végén még tényleg valamelyik hekus lesz a bőrdíszműves. Talán az amelyikkel Debi Ramit figyelte az ablakból. Hát az a Rami is mekkora egy állat már. Az a nyúzott gyerek meg nagyon durva.

Dex meg rendesen megszívatta Migit. Azért éredekelne hogy milyen hatással lenne rá Dexi műsorszáma. :D

Azon a parkolós köszöngetésen meg majdnem elröhögtem magam. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe rajongók figyelem, elkészült egy új magyar site, hasznos infókkal. :D

 

http://fringehungary.hu/

 

Érdekesség, hogy majdan a Transformers második része is kötődni fog egy ponton a sorozat egyik híres cégéhez. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Direkt bevonultam az ambulanciára, hogy ha gyors újraélesztésre lesz szükség a PB nézése közben, akkor gyorsan ki tudjanak ütni. Hát majdnem az asztalon maradtam. :D

 

Spoiler:

Brad!!! Nooooooooo!! :D:D Beindult a szereplő hullás. A néger barátunk is csúnya véget ért, a végén már majdnem sajnáltam. De Brad....sokkolt a halála. Gretchen meg kissé ideges lett Scofield halálhíre miatt. :D Iszonyat jó ez a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudni már valamit a BSG folytatásáról? Merre halad majd a sztori?

Én annyit tudok, hogy januárban folytatják a 4. évadot, amint véget ér a Stargate Atlantis (már csak hét rész van vissza, szóval január eleje, az fix, de hátha tud valaki pontos dátumot). Meg a vége egy DVD film lesz, aztán jön a Caprica prequel széria, mely, ha jól tudom, ugyanúgy filmmel nyit, mint anno a BSG. Illetve lesz egy cylonokkal folglalkozó film is.

De, hogy hogy s mint alakulnak majd a sztoriban a dolgok, azt nem t'om, kerülöm a spoilereket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett a heti TSCC és a Dexter is :)

TSCC

 

Nem igazán értem én se ezt a Jesse-s dolgot. Vajon Ellisonnal meg mi a fenét akarhatnak? Körülötte annyi a homály, hogy az már éjszaka.

 

Dexter

 

 

Szerintem nem lesz Dexék kapcsolata ilyen idilli majd. A Lila-ügy, vagy hogy hívták azt a csajt, is remekül indult az előző évadban, aztán mi lett belőle. Most egy totál megértő barát tűnt így fel. Remélem, azért inkább valami újjal rukkolnak elő, mint hogy hasonlóan kövessék ennek a kapcsolatnak is a vonalát.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Spoiler:

Ez is jó volt. :) Immár , mint Bail Organa valójában messze nem tűnik fel, de azért Obi-want is "becsempészték" a sorozatba Dexter apjaként. :) A szövege és jelenléte engem őt juttatja eszembe. :D

Miguel "Organa" Prado mekkora spanja lett Dexternek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem igen, nem hiszem, hogy nagy spoiler lenne, ha elárulom, Dex magánéletében ezer meg ezer megfontolásra való dolog történik egyfolytában :)

A végén még rendes ember lesz. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KUdar, hogy tetszett az SGA? Szerintem az évad egyik legjobbja.

Spoiler:

Michaelnek végre kampó. És nem volt finomkodás, Teyla lerúgta a francba onnan.

 

HÁt akkor tegnap este azt kellett volna néznem, és ha ma nem is tudom majd megnézni, remélem holnap sikerül! ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KUdar, hogy tetszett az SGA? Szerintem az évad egyik legjobbja.

 

Michaelnek végre kampó. És nem volt finomkodás, Teyla lerúgta a francba onnan.

 

Tényleg az évad egyik legjobb része volt!

 

Nagyon ötletes volt, akciódús, szóval amit egy SG résztől el lehet várni, ami nekem egyedül nem tetszett, de az valahogy nagyon, hogy Teyla lerúgta Michaelt a "tetőről." Ez valahogy annyira nem illett a karakterhez. Nemtom megmagyarázni, de nekem...hát ez nem jött be. Persze örülök h Michael kampó, bár marha jó ellenség volt, lassan varrják el a szálakat... :) :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA

 

Spoiler:

Nekem nagyon bejött. Végre nem a nyafogós "jaj megbocsátok a leggonoszabb gonosznak is" dolog, amit annyira húztak Michaellel (Ronnon hányszor nyavajgott, hogy nyírják ki, Shep meg mindig "elengedte"). Ráadásul Teyla sokat szenvedett Michaeltől, hiszen kis híján kiírtotta a népét, elrabolta őt és a gyermeke apját, és többszörösen fenyegette a fiát, naná, hogy végül ő ölte meg. És Teylaban ott volt az agresszivitás csírája nem kicsit, emlékezzük csak arra, mikor megütötte Bates őrmestert az első évadban, pedig ő a társa volt. Vagy mikor kiderült, hogy elrabolták a népét (4x07), ott kivégzett egy harcképtelenné tett ürgét, másokat meg baltával csaptt hasba, és nem a tompábikk végével. Vagy mikor a Kindred I-ben találkoztak azzal a fickóval, aki végül segített elrabolni őt. Szóval benne van ez a karakterben, ha elpattant nála a húr, akkor nem volt kíméletes sosem.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA

Spoiler:

Ezekben mind igazad van, de nekem valahogy nem jött ez így ennyire át. Nekem Teyla mindig az a nő volt, aki bárkinek meg tudott bocsájtani, bármit is követett el, de lehet h tévedek. :) Mert h Ronon azonnal kinyírta volna az egy dolog... :) De jó ezen nem akadok fenn, még ezzel is az egyik legjobb rész az évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.