Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szökés, utolsó hat rész előzetese:

 

Azt olvastam Junkie h azt nyilatkozta az író, h attól függ mit akar a Fox, lehet h lesz 5.6. évad. Azt mondta h van rá ötlete, de ha nem akaráják, akkor most lesz vége, de h ez még nincs eldöntve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is olvastam, viszont én jobban örülnék, ha ezt a Céges cuccot lezárnák már.

Lehet, már tudni, hogy mikor lesz pontosan a folytatás? Olyasmit olvastam, hogy március-május időszakban valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a legutolsó két PB részt és.. ez valami borzasztó volt. Nem tudom hogy minek kellett a remek akciójelenetek mellé olyan méretes baromságokat beletenni, hogy leszakad a plafon. Logikátlanság logikátlanság hátán, az érzelmesnek szánt jelenetek pedig úgy rosszak ahogy vannak.

Spoiler:

A bargain-os fejtegetések hallatán hangosan felröhögtem.

 

Pedig az évad közepe milyen jó volt..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem semmi, hogy már a játékokban sem menekülhet meg az ember a reklámoktól (nem az első eset, bár ez eddig a legfrappánsabb, a legtöbb esetben csak plakátok vannak a pályákon... kedvencem: valami háború súlytotta afgán vagy iraki, vagy tököm tudja milyen városban érintetlen Rainbow Six, Ghost Reacon és Splintel Cell plakátok az egyik Rainbow játékban) :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FELHÍVÁS

 

Ajánljatok sorozatot. Mindegy, hogy 40, vagy 20 perc, lényeg, hogy sokat szövegeljenek, és élvezhető legyen. ;)

 

Háttértörténet: ebben a hónapban napi fél óra, februárban napi egy óra, márciusban pedig napi két óra angol filmet/műsort kell néznem, felirat nélkül, felkészülésként a szóbelire. Ma elkezdtem bepótolni a House-t, még van hátra ööö... 9 rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB-hez Dexter ;) Mondjuk azt hiszem, az nem könnyű. Ha valami könnyebbre vágysz angol nyelv terén, akkor Hősök, mintha Obi1 írta volna róla, hogy azzal meg lehet birkózni, és van belőle két és fél évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le is jött már, de túl nagy elvárásaim a webepizodok után nincsen. :)

Én még azokat sem néztem meg. Befejezték már? Mert csak akkor vagyok hajlandó megnézni ezeket a bőrnyúzó vacakokat (három perc egy epizód, ne röhögtessenek már), ha már mind megvan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még azokat sem néztem meg. Befejezték már? Mert csak akkor vagyok hajlandó megnézni ezeket a bőrnyúzó vacakokat (három perc egy epizód, ne röhögtessenek már), ha már mind megvan.

Tíz rész készült belőle. Mindegyikhez van felirat is. Egyébként nem egy nagy durranás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De legalább BSG volt :D Na jó, viccet félretéve, tényleg nem volt nagy szám, viszont legalább kiderült belőle valami, amit a harmadik évad végén nem értettünk.

Reggel elindítottam, már nagyon várom, hogy láthassam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.