Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

BSG

Mikor Gaeta meglátogatta a börtönben Baltart, és utóbbi súgott neki valamit, Gaeta nekiugrott. Nem tudtuk, mi a fenéért tette ezt, most kiderült.

Akkor ezek a webizódok mikor játszódnak időrendben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még van úgy 10 Sneak Peek (és 20 másik promó) itt, de én nem ajánlom megnézni őket, túl sokat árulnak el.

 

Amúgy őrült egy évad lesz, az új sztorimesélési mód pedig baromi jó. A kritikusok akik látták az első néhány részt azok el vannak ájulva. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új sztorimesélési módszer? El ne árulj többet, már így is túlságosan izgatott vagyok, az elmúlt 15 napban 4 évadnyi történést néztem újra :para:

Nekem mondhatnál többet, de csak spoiler gomb mögött. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerdán lesz a premier igen, méghozzá dupla epizódokkal.

 

Nekem mondhatnál többet, de csak spoiler gomb mögött. :)

Spoiler:

Csak arról van szó, hogy a válaszokat most már leginkább időutazásos módon fogjuk megtudni. Tehát saját szemünkkel fogjuk látni ahogy Rousseasu-ék csapata megérkezik a Szigetre, vagy sok rész fog a Dharma-s időszakban játszódni.

És egy kicsit nyitottabb lesz egy epizód, kevésbé karakter-centrikusak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Spoiler:

Nálam is felülmúlta a várakozásomat, de ezzel együtt értetlen vagyok a webepisodeok miatt. :S Minnek kellettek? A vége igy teljesen értelmetlen lett annak.

Másrészről érdekesen fog alakulni ez a kétezer éves dolog. :) Azon se csodálkoznék ha anno az emberek írtották volna atommal a kenyérpirítókat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármi lehetséges. Viszont innentől remélem, hogy megmaradnak most már a magyarázatoknál és nem lesz megint tele a sok üres frázisokkal. :) Vallást teljesen nélkülözik végre. Az nálam már a halál. :) Eseménydús sci-fit akarok mint az első évadban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármi lehetséges. Viszont innentől remélem, hogy megmaradnak most már a magyarázatoknál és nem lesz megint tele a sok üres frázisokkal. :) Vallást teljesen nélkülözik végre. Az nálam már a halál. :) Eseménydús sci-fit akarok mint az első évadban :D

Én is remélem, hogy tartják ezt a színvonalat.

 

Spoiler:

Ami még nagyon tetszett, az a kialakuló anarchia bemutatása. Adama piálása is ok volt! Meghívtam volna egy sörre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a BSG :)

Spoiler:

Szerintetek tényleg Ellen az ötödik cylon? Vallási dolgokkal meg nem kell sokat izgulni, elvégre az elnök csaj most égette el a vallási könyvet :) Tényleg jól kikattantak. Viszont nem vagyok abban biztos, hogy gyorsan továbbállnak innen, még ha indulásra kész is vannak. Bár máshol is lehet agyalni a dolgokon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Spoiler:

Micsoda feltételezéseitek vannak :) Na de ha Kara nem cylon, akkor micsoda? Meg ugye ott van a jóslat is hozzá, szóval még lehet valami egészen más is, á, pár hét múlva mindent megtudunk úgyis :) Már csak 9 oszt, vége :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.