Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Frindzs

 

Remélem megmutatják később hogy Dzsonsz bá' hogy fúrt lyukat a falba.

Az írógépes dolog még ennél is jobban érdekel.

 

 

 

Az írógépeset annyira nem értettem, mert ott elfelejtettek fordítani. Gondolom az is érdekes volt amit írtak.

Más. Felvetődik, hogy vajon nem-e Peter kapcsolta e le a lámpákat. :D Nekem nagyon gyanús, bár ezzel a Jacksonvillie-i dologgal Olivia felé billen a mérleg nyelve. :D

Jah, Jones........Valahol írták, hogy biztos átalakult Hulká. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerintem Livi kapcsolta le őket. Kettő lámpabuherálósdit már egy kicsit uncsinak találnék.

Az az átváltozósdi érdekes lenne.

Fringe

 

 

Nem buherálásra gondoltam, hanem Peternek lett volna ilyen képessége. Ugye még nem tudjuk, hogy anno Walter milyen kísérleteket végzett rajta. :D De tuti, hogy itt Olivia csinálta ezt a dolgot, mert Nina Sharpnál is már volt egy apró jel amikor a nő a műkezére panaszkodott.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Nem buherálásra gondoltam, hanem Peternek lett volna ilyen képessége. Ugye még nem tudjuk, hogy anno Walter milyen kísérleteket végzett rajta. :D De tuti, hogy itt Olivia csinálta ezt a dolgot, mert Nina Sharpnál is már volt egy apró jel amikor a nő a műkezére panaszkodott.

 

 

Az is érdekes lesz amikor kiderül hogy mit csinált Wal Petivel.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kiterjedésben leszálltak egy olyan bolygóra ahol elkaptak egy génvírust. A kapitány is megfertőződött és átalakult.

Hát az Enterprise szerintem ott bukott meg, hogy a teljes 3. évadban a Xindiket hajkurászták. Egy idő után már unalmas lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az Enterprise szerintem ott bukott meg, hogy a teljes 3. évadban a Xindiket hajkurászták. Egy idő után már unalmas lett.

Én nem érzem unalmasnak. Változatosnak érzem a teljesen különálló szorikkal lévő részekhez képest. Amúgy ez nem a negyedik évad már? Sorry ha nem vágom pontosan, anno asszem hazai csatornán csak az első két évadot adták le talán, azokra jobban emlékszem. A TV6-on meg nemrég kezdtem neki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem érzem unalmasnak. Változatosnak érzem a teljesen különálló szorikkal lévő részekhez képest. Amúgy ez nem a negyedik évad már? Sorry ha nem vágom pontosan, anno asszem hazai csatornán csak az első két évadot adták le talán, azokra jobban emlékszem. A TV6-on meg nemrég kezdtem neki. :D

Nekem a Voyager a kedvenc Star Trek sorozatom. Az tetszett a legjobban. A többi annyira nem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a DS9 volt a favorit, aztán a Voyager. De immár az Enterprise is dobogós. :D

A DS9-et én is néztem. Bár nekem az tetszett a legkevésbé. Ott az utolsó évadokban már nagyon untam a háborút, meg azt, hogy örökké a Domíniummal a baijoriakkal és a cardassiakkal voltak elfoglalva.

A Voyagerben ott volt a Borg. A kedvenc ST fajom. Bár ott nem foglalkoztak minden részben velük, bár azt egyáltalán nem bántam volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az Enterprise szerintem ott bukott meg, hogy a teljes 3. évadban a Xindiket hajkurászták. Egy idő után már unalmas lett.

Szerintem onnantól lett igazán jó. Az első évad szódával elment, a második halálosan unalmas, és végre a harmadik belendül, a negyedik meg velejéig Trek és végre azzal foglalkozik, amivel már az első évadtól kellett volna.

 

Én nem érzem unalmasnak. Változatosnak érzem a teljesen különálló szorikkal lévő részekhez képest. Amúgy ez nem a negyedik évad már? Sorry ha nem vágom pontosan, anno asszem hazai csatornán csak az első két évadot adták le talán, azokra jobban emlékszem. A TV6-on meg nemrég kezdtem neki. :D

A xindis még csak a harmadik évad. A negyedik a Föderáció megalakításával fog foglalkozni kisebb történetekkel (mint a TCW). Aztán jön az arculcsapás az utolsó rész képében, be inkább a két csodamókustól jövő pofánköpés jobban illene rá.

 

A DS9-et én is néztem. Bár nekem az tetszett a legkevésbé. Ott az utolsó évadokban már nagyon untam a háborút, meg azt, hogy örökké a Domíniummal a baijoriakkal és a cardassiakkal voltak elfoglalva.

A Voyagerben ott volt a Borg. A kedvenc ST fajom. Bár ott nem foglalkoztak minden részben velük, bár azt egyáltalán nem bántam volna. :D

Hajaj, mintha a Voyagerben nem csak a borgokkal foglalkoztak volna. Borg volt borg hátán, én is imádom őket, de amit a 7. évadban műveltek, az már betett nekem, főleg a legvége... szar volt, na, nincs mit cifrázni rajta. Ott megint megszaladt a két csodamókus keze, és senki sem vágta őket fejbe egy baltával.

A DS9-ben azért bőven nagyobb volt a változatosság, mert a felsorolt fajok mellett azért még erősen foglalkoztak olyanokkal, mint pah démonok, féregjárat lakók, romulanok és klingonok, no meg a ferengik is, hogy az embereket már meg se említsem. Szóval erősen ajánlom az újranézést, ha úgy véled, hogy a végén csak azzal a három fajjal foglalkoztak, mert határozottan nem így van. De, általában egy sorozatban, főleg egy történet központúban, nem árt a főellenséggel foglalkozni, ami ez esetben a legjobban kidolgozott volt az összes Trek közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj, mintha a Voyagerben nem csak a borgokkal foglalkoztak volna. Borg volt borg hátán, én is imádom őket, de amit a 7. évadban műveltek, az már betett nekem, főleg a legvége... szar volt, na, nincs mit cifrázni rajta. Ott megint megszaladt a két csodamókus keze, és senki sem vágta őket fejbe egy baltával.

A DS9-ben azért bőven nagyobb volt a változatosság, mert a felsorolt fajok mellett azért még erősen foglalkoztak olyanokkal, mint pah démonok, féregjárat lakók, romulanok és klingonok, no meg a ferengik is, hogy az embereket már meg se említsem. Szóval erősen ajánlom az újranézést, ha úgy véled, hogy a végén csak azzal a három fajjal foglalkoztak, mert határozottan nem így van. De, általában egy sorozatban, főleg egy történet központúban, nem árt a főellenséggel foglalkozni, ami ez esetben a legjobban kidolgozott volt az összes Trek közül.

Na ebben teljesen nem értünk egyet. A Voyager utolsó 2 részét a lejobb Trek részek közé sorolom. A Végjáték mellett még kedvenceim az Unimatrix Zero és a Skorpió 2 részes sztorik.

A DS9 nem jött be annyira. Szerintem a klingonokkal és a romulánokkal épp eleget foglalkoztak az előző 2 sorozatban. Nekem túl egyhangú volt az egész, még a pah démonokkal, ferengikkel, klingonokkal együtt is.

De lehet, hogy azért érzek csak így, mert a Borg és a 8472-es faj a kedvenceim.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: Én meg csak pénteken látom... :D

Hogyhogy?

Már kíváncsi voltam a részből levont következtetéseidre.

 

Addig is kitartás. :D

 

Addig is a következő rész promója:

 

Úgy néz ki hogy a következő rész az eddigieknél is ütősebb lesz.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ebben teljesen nem értünk egyet. A Voyager utolsó 2 részét a lejobb Trek részek közé sorolom. A Végjáték mellett még kedvenceim az Unimatrix Zero és a Skorpió 2 részes sztorik.

Az Unimatrix Zero és a Scorpio valóban jó részek. Persze, az előbbi jól jellemzi a két csodamókus inkompetenciáját, mivel amit elindítottak az Unimatrixban, annyiban is hagyták ott, mintha sosem lett volna az a sztori. Az utolsó rész viszont egy logikátlan, nyuszi a kalapból marhaság szvsz. Egyrészt, hol van a sorozat alatt több ízben is előrángatott - és amúgy hülyeség, ha az összes többi epizód időmanipulálós részét vesszük alapul - Relativity nevű hajó? Sehol. Most hőseink szólnak bele az idővonalba, és nekik szabad. Aztán, Janeway ha annyira változtatni akar a múlton, miért abba az időbe megy vissza? Miért nem hét évvel korábban, és szól önmagának, hogy el se induljon arra az útra. Vagy miért nem megy el mindjárt a Gondviselőhöz, és csapkodja meg kicsit, hogy hagyjon fel az Alfa-kvadráns hajóinak ellopkodásával. Akkor nem csak Hetest mentené meg, hanem mondjuk az összes többi embert, aki meghalt a hajón. Persze, azok smafuk, csak statiszták az idióta és baromira önfejű, az emberei életét semmibe vevő Janeway-nek, akit jó lett volna már az elején leölni, hogy aztán Chakotay (vagy Tuvok) képében normális kapitánya legyen a hajónak. Az egy torpedó/egy borg felállásról meg már ne is beszéljek, ami a borg faj hihetetlen mértékű megalázása az utolsó részben. Ja, a transztér csomópont meg rendkívül izzadtságszagú, mivel a borg addig a pillanatig bárhol képes volt transztér járatot nyitni, de erről is megfeletkeztek kedves íróink. Ja, és ha a Borg így képes a Föld mellett járatot nyitni, ugyan miért is tartott neki két kockát is olyan lassan odaküldenie. Csak két TNG epizódot és egy filmet tettek értelmetlenné. És mi is történt az amúgy totálisan fantáziátlan (de legalább cool) jövőbeli technológiával? Semmi, eltűnt (hál' isten) a süllyesztőben, mert a Nemesisben híre pora sincs. És persze, egy ilyen hét éves hazautazás megoldását richtig az utolsó két részben kell lezavarni, nehéz is lett volna egy évadra kibonatni. A vége pedig... diadalittas képek a hősökről? Nem, a Paris családot véletlen sem láthatjuk egyesülni, Tom nem veheti kézbe a kicsi lányát, nem adhat szerető csókot a feleségének, akit mellesleg nem is látunk már a végén. A doki hangját búcsúként csak halljuk egyszer, Chakotay-nek sem jut ölelés vagy valami Hetestől, Neelix el is tűnt az utolsó részre, Kesnek már emléke sincs, és ami a legdurvább, Janeway szinte fapofával veszi tudomásul: jéééé, itthon vagyunk, hát akkor "irány a Föld". Voltaképpen az, hogy a Voyager hét év alatt végre hazaszenvedte magát, el lett intézve egy vállrándítással. Ez pedig smafu a DS9 flashbackokkal teliszőtt végéhez, vagy a TNG pókerező befejezéséhez képest. A Voyagert nem befejezték, kínok közepette abbahagyták. Elmaradt a történet lezárása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha vége lesz az évadnak, akkor fogom folytatni. Nem tetszett, hogy az első két évad bedarálása után ezt epitzódikusan kell néznem ;)

Hát amilyen gyenge a harmadik évad második fele, nem sokból marad az ki aki nem nézi. Az előző két rész meg se néztem még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.