Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon frankó a mostani Frindzs.

Amikor megláttam Wal-t a fürdőköpenyben rögtön tudtam hogy valamilyen poént el fognak sütni és úgy is lett. Akkorát röhögtem rajta hogy majdnem lefordultam a székről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon frankó a mostani Frindzs.

Amikor megláttam Wal-t a fürdőköpenyben rögtön tudtam hogy valamilyen poént el fognak sütni és úgy is lett. Akkorát röhögtem rajta hogy majdnem lefordultam a székről. :D

Én meg megint várhatok még a feliratra. :D:)

Node türelmes ember vagyok...........Egy darabig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi hype-al kezdték el a tavaszi idényt. :)
Nemsokára bármerre járunk megfigyelőkbe botlunk. :D

 

Spoiler:

Az a tánc... :D
Azon most nem röhögtem mert a teve szpotben korábban már láttam. Mondjuk akkor se röhögtem rajta. Azon csak vigyorogtam. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 5/20 :D

Spoiler:

Azta mindenit, durva rész volt. Jól megleptek minket az írók ezzel a fordulattal. Bár nem szép dolog fordulatot írnom valaki halálára, még akkor sem, ha filmben volt. Az eset se volt semmi. Eh... már most sajnálom ennek a sci-fi rajongó szimpi karakternek a kiírását :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HOUSE

 

Spoiler:

A mindenit! Karrde, amikor kitetted a csodálkozó fejet a spoiler elé, már éreztem, hogy itt valami készül, no de ez...! Ezt álmomban sem gondoltam volna. Remélem, nem járunk úgy, mint a második évad végén, amikor sosem derült ki, hogy az a pszichopata miért lőtte le House-t... bízom benne, hogy itt kiderül a valódi ok. Hogy valóban öngyilkosság volt-e Kutner halála, vagy nem. És annyira fura... semmiféle előzménye nem volt ennek az egésznek, Kutner jópofa volt végig, poénkodott, stb., jó ötletei voltak... nem értem!

 

A Battlestar Galacticás résznél szerintem te is meg Dzséjt is felkaptátok a fejeteket... :D

 

Még mindig le vagyok döbbenve...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Szerintem House képtelen lesz abbahagyni a "nyomozást", és a végén csak kiderül valami. Még mindig lehet az, hogy gyilkosság volt, mert így valóban fura az egész ügy. Lehet, hogy ebből akarnak egy jó kis évad végét összehozni. Vagyis már megint meghalt valaki. Ami egyébként az öngyilkosság mellett szól, hogy a film végén volt egy öngyilkosságokkal kapcsolatos felhívás. Persze ez nem jelenti azt, hogy ezzel le is van zárva az ügy.

Igen, a BSG utaláskor egy picit elmosolyodtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karakterének távolmaradására nagyon kíváncsi vagyok. Nem tudom mennyi esélye van annak amit a második résznél mondtam. :D
Szerintem lehet rá esély. Az is lehet hogy amnéziásan kerül elő és beletelik néhány részbe míg kiderül mi történt vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem lehet rá esély. Az is lehet hogy amnéziásan kerül elő és beletelik néhány részbe míg kiderül mi történt vele.

Spoiler:

Ez most fejembe juttatta azt, hogy vajon Johnt nem e azért hallgatják éppen ki. :D Esetleg ott volt vele egy előző küldetésen ahol ő eltűnt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ez most fejembe juttatta azt, hogy vajon Johnt nem e azért hallgatják éppen ki. :D Esetleg ott volt vele egy előző küldetésen ahol ő eltűnt.
Akár így is lehetett. Remélem valami jó csavaros dolgot találtak ki az írók ennek az esetnek a feltárására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég jól tartja magát, ha még ebben a korban szerepeket vállal. :D

A poén az, hogy már elvben nem vállal. Abramsék is alig tudták rávenni a Star Trekre, mert 2001-ben visszavonult. Lehet megjött a kedve a Trek után :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A poén az, hogy már elvben nem vállal. Abramsék is alig tudták rávenni a Star Trekre, mert 2001-ben visszavonult. Lehet megjött a kedve a Trek után :D

Gondolom jól jött Abramsnak az ismeretség. :P "Messzire" nem kellett mennie a színésznek, ugyanaz a "cég". :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.