Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

én most kezdtem el nézni a befejező 4. évadot, már a felénél tartok, és szerencsére nem rontották el, gondolok itt most a 3. évad végére. De azért még vissza van 9 rész szal nem szólok el semmit, de reménykedem a jó végben!

Mivel azt írtad a negyedik évad eddigi részeire, hgy nem rontották el, akkor valószínűleg fog tetszeni a vége is :) De persze semmi nincs kizárva :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinek a pap, kinek a paplan. :D Nekem borzasztó csalódást okozott a második évad utáni epizódok. Ez van. Marad az eredeti a nagy kedvenc. :)

 

Nyílván az első meg a második a legjobb, sokkal hihetőbb, mondjuk így, itt a végére már mindenkinek látomása van minden részben. :) Sokkal misztikusabb így a 3. 4., de azért még élvezhető. :D Na majd 9 rész múlva megírom hogy tetszett a vége. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinek a pap, kinek a paplan. :D Nekem borzasztó csalódást okozott a második évad utáni epizódok. Ez van. Marad az eredeti a nagy kedvenc. :P

Borzasztó csalódásnak nem mondanám, de azért egy két fellángolástól eltekintve sokkal gyengébb lett a 3-4. Összességében soha rosszabb sci-fi sorozatot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jobban örültem volna egy újabb rendes történelmi sorozatnak mint a Róma volt, de ha nem változtatnak sokat a történeten, ami valljuk be előforulhat...akkor egész jó lehet.

 

BSG: hát érdekes volt a vége. Nekem tetszett, szép befejezése volt, talán túl szép is, még a mondanivaló sem maradhatott el. A szálakat szépen elvarrták, amiket meg nem tudtak, annak adtak egy misztikus befejezést.

Nekem azért tetszett, nem rontották el ezt a befejező évadot, mint ahogy a 3. végén gondoltam volna. :D

 

Harper Island: hát ennek a vége rettenetesen gyengus lett. Erős közepes, végére jó kis sorozatnak ilyen finálét adni...:lol:

 

Na most jön a PB vége, aztán elkezdem a Fringet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyilkos megszállás: frankó kis Irakos sorozat volt ez, bár az Over There jobban tetszett (akciódúsabb, ezáltal szórakoztatóbb). Életszerű, és hát igen, ennek azért több köze lehet egy valódi katonai csapathoz, mint mondjuk a Black Hawk Down hőseinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javában csinálják a Tűz és Jég Dala TV sorozatot. Az első évad 12 részes lesz, az első könyv, a Trónok Harca adaptációja. Egy rész 60 perc lesz. Sean Bean is szerepelni fog benne. AZ Imdb adatai alapján még idén elkezdődne az HBO-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazság szerint még én sem olvastam, de hallottam róla rengeteg istenítést. A közeljövőben belekezdek majd a sorozatba.

Egy tolkieni igényességgel kidolgozott fantasy világban játszódik. A sárkánykirályok hatalmát megdöntötték és most Robert Baratheon és barátai Jon Arryn és Eddard Stark uralkodnak. Ám hamarosan egy gonosz hatalom emelkedik fel. Kaland, ármány, árulás, szerelem és izgalom. Ezek mind megtalálhatók benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Retekklubon most fejezték be pénteken a Fring első évadát. :D Durván üt még így második megnézésre is. Ezt és majd a Spartacust várom, meg azt az új Inváziós sci-fit.

Hogy hagyhattad ki a LOST -ot? Abrams alapműve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.