Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nálam SWTCW, SGU, HMD, BSGC, mikor elindul talánm újrázom a TSCC-t, az SG-1-t, az SGA-t, a BSG-t, az STDS9-t, a BSG-t is újrázni kéne, meg be kéne fejezni az STTOS-t és elkezdeni az STTNG-t. Ja és persze ott van még az NCIS, abból is új évad megy. Bár e mellett lehet el kéne kezdeni nézni a CSI-t, a CSI:NY és a CSI:M-et is. Ja, és ha már SWTCW, újra kéne nézni az első évadot, hogy ráhangolódjak a másodikra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam SWTCW, SGU, HMD, BSGC, mikor elindul talánm újrázom a TSCC-t, az SG-1-t, az SGA-t, a BSG-t, az STDS9-t, a BSG-t is újrázni kéne, meg be kéne fejezni az STTOS-t és elkezdeni az STTNG-t. Ja és persze ott van még az NCIS, abból is új évad megy. Bár e mellett lehet el kéne kezdeni nézni a CSI-t, a CSI:NY és a CSI:M-et is. Ja, és ha már SWTCW, újra kéne nézni az első évadot, hogy ráhangolódjak a másodikra. :)

Dzséjt, te ki tudsz igazodni ezen? :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, lehet, hogy első hallásra ódzkodni fogsz tőle, de én nagyon komolyan ajánlom neked a Lostot. Az első évadnál lassan indul be, de szerintem tetszene neked, még akkor is, ha nem épp az űrhajók a központi téma. :)

Tényleg nagyon jó. :D Én ma fogok az S05 végére érni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, te ki tudsz igazodni ezen? :P :P

Naná :P

 

Dzséjt, lehet, hogy első hallásra ódzkodni fogsz tőle, de én nagyon komolyan ajánlom neked a Lostot. Az első évadnál lassan indul be, de szerintem tetszene neked, még akkor is, ha nem épp az űrhajók a központi téma. :D

Előbb-utóbb mindenképpen sort akarok majd arra is keríteni, mert az, meg a 24 azok a sorozatok, amikre még nagyon kíváncsi vagyok. Csak amíg nincs hely a gépemen, addig nem tudom őket elkezdeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha gondolod, az első két évadot oda tudom neked adni dvd-n (magyarul, néhol angolul) mert én meg tudtam venni olcsón eredetiben, így az írott dvd-kre jelenleg nincs szükségem...

Ezt nagyon szépen megköszönném. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Defying Gravity

 

Egész jó kis lassan csordogáló sci-fi :) Túl vagyok a piloton és gyűnnek lefelé az első részek is, már ami eddig tv képernyőre került :lol:

Hééé... az sfportalon pont ma olvastam ajánlót róla és döntöttem el, hogy belenézek :) Már gyün az első rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Defying Gravity

 

Megvolt az ötödik rész is. :)

Tényleg jó lassan csordogálnak a történések, de szerencsére még nem érzem ezt hátránynak, mert ezek az időben való vissza-visszatekintések azért elég érdekesek. :) Viszont talán a kamatyolásokból már visszavehetnének. Oks, hogy ki kell használni, hogy vannak férfi és női űrhajósok és köztük kapcsolatok, de ennyi kever-kavar már bőven elég volt ;) Van még nyolc rész, azt már használják fel a küldetésre. :D

Ja, és ezeket a real-time üzenetváltásoknak is lassan véget vethetnének az űrhajósok-irányítók között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.