Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kanada kéri a folytatást, szóval szó sincs törlésről :hmm: Jön a második évad is majd.

Erről még nem is hallottam. Hoppáré! Na, ennek örülök, máris nagyobb lelkesedéssel fogok bele a maradékba (én még le vagyok maradva valahol a 6. környékén).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én is úgy vagyok vele, hogy túl sok, muszáj nem belekezdeni újba, de a megszünő három helyett azért egyet csak bevállaltam. Vagyis izé... a nyáron megnéztem a Tudorokat is :hmm: De szerencsére az most nincs, még utána kell néznem, hogy egyáltalán lesz-e következő évad. Szerintem, ha lesz, úgyis csak tavasszal, addigra a Dexternek vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam öt sorozatot nézek: NCIS, House, TCW, Stargate Universe, Defying Gravity. A durva az, hogy az NCIS-House-Stargate trió már lassan tíz éve van fenn. Stargate ugye már lazán megvan tíz év (mivel a franchise idén lép a 13. életévébe), NCIS idén hét éves, a House hat. És általában mindig öt sorozatot nézek. Anno a BSG-t váltotta a TCW, a Terminatort a DG, ezeket meg mások előztek meg. Ötnél többet sosem néztem, kevesebbet néha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes, House, CSI, SupNat, TCW, South Park - ezeket nézem mostanában. A CSInak már 10. évada megy. Ez volt az első sorozat amit elkezdtem nézni.

 

Heroes: T-Bag és Sylar :hmm: Amúgy nem volt valami nagy rész :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kezdeti kritikák elég pozitívak az SGU-t illetően. Van aki a Fireflyhoz hasonlítja; a humor ügyesen keveredik a komorsággal. :hmm: Mondjuk ez eddig is így volt véleményem szerint az SG-1 és az Atlantis esetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért egyik sem volt olyan nagyon komor. Pláne nem az SG-1. De biztató, hogy ennyire és ilyen sok pozitív kritika érte a pilotot (ráadásul csak ötből csemegéztem, de vagy 10-15 kritikát elolvastam... jó le is lőttem magam előtt minden lehetséges spoilert, egyik-másik kritika nagyon részletes volt). Jószerivel csak az az egy volt negatívabb, de összességében az is jónak találta. Csak aztáb a sorozat a végéig tartson ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam meg fogyatkoznak a sorozatok. Idén nincs PB, Flight of the Conchords, IT Crowds, Earl.. a Heroes az évad közepéig nem fogja kibírni ilyen nézettséggel, ráadásul a Fringe is veszélyben van. A Lostnak meg jövőre vége lesz.

De a Flashforward meg a V nézős lesz valószínűleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is kevesebb lett az idén a nézett sorozat. Azért is vágtam bele másikba, ami érdekelt, de úgy, hogy még mindig kevesebbet nézek, mint tavaly. A tavalyi év rekord volt sorozatnézés szempontból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Már vannak spoilerek amikből leszűrhető hogy miként folytatódik, de ne az utolsó évadnál kezdjél el már spoilerezni. :D

LOST

 

Spoiler:

De rohadtul érdekel mi történt a robbanás után :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House elég lájtos volt, na de majd a következő :D

Spoiler:

Én felaprítom őket, ha ilyenek lesznek a House-ok. House mint kitűnő szakács és sehol egy remek sziporka? :D

Azokat az időket akajom amikor még Apuci-Anyuci majták egymást és a gyerekek orvosoztak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én felaprítom őket, ha ilyenek lesznek a House-ok. House mint kitűnő szakács és sehol egy remek sziporka? :D

Azokat az időket akajom amikor még Apuci-Anyuci majták egymást és a gyerekek orvosoztak. :D

Remélem, hogy amit ebből kikövetkeztettem, az nem az ötödik évad végének a poénja, mert átfejelem a falat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a 2. évadra gondoltam itt.

Azt sejtem, de én speciel az anyuci és apuci már nem marják egymást részre gondoltam. Ezt összekombinálva a 5x06-07-tel, ahová most jutottam el (illetve valameddig idáig láttam korábban is), már le lehet vonni egyet s mást az évad vége, a következő évad elejét tekintve. És mivel a House-nál sohasem spoilereztem, ezért nem esne jól, ha most esnék bele egybe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.