Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szvsz a spoilerrel van a gondja, jogosan.
Aha... De akkor hogy különítsük el jobban? Mert én is spoiler gomb mögé raktam ezt a hírt (én raktam be annó ide). Karrde is spoiler mögé rakta, akkor mi mást tegyünk a jövőben? :angry:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha... De akkor hogy különítsük el jobban? Mert én is spoiler gomb mögé raktam ezt a hírt (én raktam be annó ide). Karrde is spoiler mögé rakta, akkor mi mást tegyünk a jövőben? :angry:
Pl.:

 

House jövőjére (6-7. évad) vonatkozó spoiler!

Spoiler:

Aztán ide már lehet írni a spoiler-spoilert. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2-3 részre előre, hogy lehet spoilert gyártani? :angry: Valaki esetleg már bejutott a tv-csatorna székházába és belelesett a "tekercsekbe"? :lol:

Nem bonyolult, csak olvasni kell a neten a megfelelő fórumokat. Én pl. már most todom két-három, sőt, 5-6 résszel előre az SGU történetét, de már 2. évados dolgokról is tudok, pedig az se biztos, hogy lesz 2. évad.

 

Na jó, de ez még ezen évad közepén történik meg tudtommal :)

Vagyis tökéletesen beleillik a spoiler fogalmába... Minden spoiler, ami még nem volt bemutatott részekben. Az is, ha tíz rész múlva House fingani fog, és az is, ha a jövő heti részben Cameron éppen havizik. Minden, ami nem volt, spoiler, úgy is kell kezelni. Csak itt nekünk annyiból rossz, hogy külön kell figyelni a 6. évad még le nem vetített részeire, és külön arra is, hogy a magyar TV-n éppen hol jár, meg külön azokra is, akik még egyáltalán nem láttak bizonyos részeket a korábbi évadokból (pl.: Jake). De ez sem teszi bonyolultabbá, csak ki kell írni, hogy éppen miről fogsz spoilerezni, és akkor tudja, ki ne nyissa meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 3.évad közepe táján

 

Szegény House főnökasszonya teljesen ki van éhezve , valaki megdöngethetné már alaposan, teljesen el van kenődve..

Wilson vagy House rá vethetné magát igazán.

Cameron se totojázik, ha lefekvésről van szó hehe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagyis tökéletesen beleillik a spoiler fogalmába...
Azért néhány ilyen általad felsorolt spoiler azért már nevetséges, hogy olyan nagy titok kell hogy legyen :lol: A történeti fordulatokat meg nem hinném, hogy bárki is vágná öt-hat részre előre :angry:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie

A történeti fordulatokat meg nem hinném, hogy bárki is vágná öt-hat részre előre

 

Ezt most komolyan gondolod?

 

Phobos: attól még, hogy a 6. évados dolgokat spoiler gomb mögött tárgyaljuk, a jövőre vonatkozó infókat különítsétek már el... nem akarok ilyenekbe futni, még szerencse, hogy nem olvastam el az általad betett cikket. Hogy ne legyen kavarodás, ha valamilyen olyan dolgot említetek, ami a 6. évadban még nem ment le, akkor azt jelezzétek külön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért néhány ilyen általad felsorolt spoiler azért már nevetséges, hogy olyan nagy titok kell hogy legyen :lol: A történeti fordulatokat meg nem hinném, hogy bárki is vágná öt-hat részre előre :angry:

Nem soroltam fel sehol semmit (ha csak nem a költőien túlzó példákra gondolsz, ami mondjuk technikailag igaz - minden spoiler, amit még nem mutattak be TV-ben, moziban stb -, de természetesen túlzó a hatás kedvéért). Ha meg Donátnak olyan igényei vannak, hogy abszolúte semmit nem akar előre tudni, akkor tán nincs ahhoz joga? Azért egy főszereplő távozása nem éppen apróság.

A történeti fordulatokat pedig sokszor lehet vágni már nagyon korán. Én már most (sőt, valójában hetek óta) tudom az SGU egyik lényeges fordulatát is, ami majd csak az évad végén derül ki (de a kérdést már Carter feltette a nyitóepizódban). Az pedig nem 5-6 részre, hanem 18 részre van. Nem lehetetlenség, annyi mindent elkotyognak a producerek, készítők, csak tudni kell az infókat megtalálni (Tibur tudna erről mesélni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az opensubtitle-ről szedem le. A hosszúpuska és a supersubtitle szépen lassan kezd egy kalap sz*rt érni.

Persze nem akárkinek, de annyi jó feliratozó lézeng a neten, csak kezd egyfajta belterjesség eluralkodni a nagyobb feliratos oldalakon. "Az én sorozatom, csak én fordíthatom" mottóval.

Ncore-on a hozzászólások között be szokták linkelni, ha megvan az egyik tag által elkészített megbízható felirat :) De jó a feliratok.org is, de oda más rakja fel, a hiányos angol tudásommal annyit tudok megállapítani, hogy nincs gond vele.

Sajnos én is úgy látom, hogy a hosszúpuskások nagyon oda vannak azért, hogy mások ne feliratozzanak egy sorozatot, amelyiknek már van gazdája :lol:

 

Donát, ne haragudj, nem emlékeztem már rá, hogy ezt nem nyíltan beszéltük meg :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Tényleg, neked már hiába ajánlgatom :angry: Ezek szerint nem rendeződött az ügy.

Nem, de egy haverral már dolgozunk az ügyön, sorra teljesítjük a kéréseket (én beszerzem a dolgokat, ő meg feltölti), szóval egy-két hónapon kerül újra visszaengednek kedvenc boltomba :lol:

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

megkérdezhetem mi volt a gond az ncore-on?

 

Supernat5x5

Nagyon jó rész volt. Végre vissza a régi jó bevált írtáshoz. Azért hiányzott Cas, de majd lesz még.

Paris Hilton meglepően jó volt, persze azért nem kellett túl sokat színészkednie.

Nagyon jó eddig az évad színvonala.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igyekszem válogatni a spoilerek között, bár tényleg gond, hogy néha már nem emlékszik az ember pontosan vissza akár több hét távolából, mi volt szigorúan spoiler, mi nem, kivel mit beszélt meg és hogyan :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a k*rva életbe, a SupNat-ból nem lesz 6. évad ha így megy tovább :)

 

5x05: 2,41 millió néző

5x04: 2,57 millió néző

5x03: 2,66 millió néző

5x02: 2,80 millió néző

5x01: 3,39 millió néző

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

néha már nem emlékszik az ember pontosan vissza akár több hét távolából, mi volt szigorúan spoiler, mi nem, kivel mit beszélt meg és hogyan :)

Én ezt úgy kezelem, hogy mindent szigorú spoilernek veszek, és úgy állok hozzá, hogy senkivel sem beszéltem meg semmit (mivel én is rendre elfelejtem pár hétre rá). Ha meg én futok spoilerbe, akkor meg nem gond, szelektív spoileres vagyok, van, amit szívesen elolvasok, van, amit notóriusan kerülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azóta "harapok" a spoilerre, mióta moderátor lettem egy lost-os oldalon. Mivel nem a spoiler részlegbe lettem az, így onnantól kezdve nem olvastam semmit, hogy egyből lecsapjak arra, aki spoilerezik (ott ki kell fehéríteni, mert fehér a háttér, és nincs ilyen spoiler kapcsoló).

 

És megtapasztaltam, hogy így sokkal jobb az élmény, mintha előre tudok mindent (ott tényleg elég sok infó kiszivárog, kezdve azzal, hogy mi lesz a következő rész lényege, hány rész múlva ki hal meg, stb.). Úgyhogy igyekszem most már minimalizálni a spoilereket, persze ez a majd' 3/4 évig álló Lost esetében elég nehéz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasom az Sfportálon , hogy az SGU 3.része baromi unalmasra sikeredett, ki látta már?..

Unalmas, ha azt várod, hogy percenként kilőjenek 8 tárat. Nem unalmas, ha a jó történetre vagy fogékony és a részletekre. Mert ebben az egy részben több történeti lehetőséget nyitottak meg, mint egy fél évadnyi SG-1-ban :) Plusz tovább ismerkedhettünk a karakterekkel, az új "díszletekkel" (értem ezalatt a megszokott fenyőerdő-bolygótól homlokegyenest eltérő sivatagbolygót, amit ezúttal nem a stúdió mögött berendezett kamu-sivatagban, hanem valódi sivatagban vettek fel). Stb... összességében kiváló résznek tartom, pláne, ha hozzácsapom az első kétharmadát is (mert ugye ez így egyben ad egy részt, csak az okosok szétdarabolták).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unalmas, ha azt várod, hogy percenként kilőjenek 8 tárat. Nem unalmas, ha a jó történetre vagy fogékony és a részletekre. Mert ebben az egy részben több történeti lehetőséget nyitottak meg, mint egy fél évadnyi SG-1-ban :) Plusz tovább ismerkedhettünk a karakterekkel, az új "díszletekkel" (értem ezalatt a megszokott fenyőerdő-bolygótól homlokegyenest eltérő sivatagbolygót, amit ezúttal nem a stúdió mögött berendezett kamu-sivatagban, hanem valódi sivatagban vettek fel). Stb... összességében kiváló résznek tartom, pláne, ha hozzácsapom az első kétharmadát is (mert ugye ez így egyben ad egy részt, csak az okosok szétdarabolták).

 

Na ez jó hír! Az első rész, amit kiadtak bejött főleg történetileg, de egy kis hiányérzetem volt vele kapcsolatban, a vége számomra furcsa volt, de az igaz, hogy ez egy sorozat, jobban kiteljesedhet minden. Na, akkor még ma nézem meg a folytatást. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.