Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

LOST

 

 

Az a zseniális az egészben, hogy az egész részben beetettek hogy ez egy sima flashback, aztán a végén bámm, mi a fenét csinál Kate és Jack a zuhanás előtt? Ismerték egymást? Óó, hát ez egy flashforward.

Szerintem hatalmas.

 

Nálam ez nem működött.

 

 

Már az első szakállas dokis jelenetnél rájöttem hogy az nem korábban hanem később játszódik.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a Sparta felirata. :) Nmag fórumán meg van adva a link hozzá :)

 

I AM SPARTACUS!!! :D

 

Az nmag fórumon hány embernek van már Spartas avatárja. :D

 

Nagyon jó kis rész volt ez is!

Spoiler:

Egy jó kis karakterfejlődés. Sparta már védi az elesetteket, és szépen meg is torolta a szemétállaton. Nagyon placcsant a feje.

Batiatust jobban utálom mint bármikor, remélem csúnya vége lesz. Ja és remélem hogy Doctore is csatlakozni fog a felkeléshez, mert rájön mekkora mocsoknak dolgozik.

És a végén amikor már az ember azt hinné, hogy az egész rész csak dumából áll, betesznek egy 6v1es harcot. Nagyon állat volt!

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batiból nekem is elegem van már. :)

 

LOST

Spoiler:

Nálam az a fajta doki valahogy nem illett a visszaemlékezésekbe. Szakállas, totál maga alatt van, hót depi, gyógyszerezik. Nem tudtam elképzelni a sziget előtti dokiról hogy olyan legyen. Úgy voltam vele hogy ha addig nem volt majd később biztos lesz valami amitől annyira megváltozhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

I AM SPARTACUS!!! :)

 

Az nmag fórumon hány embernek van már Spartas avatárja. :D

 

Nagyon jó kis rész volt ez is!

 

 

Egy jó kis karakterfejlődés. Sparta már védi az elesetteket, és szépen meg is torolta a szemétállaton. Nagyon placcsant a feje.

Batiatust jobban utálom mint bármikor, remélem csúnya vége lesz. Ja és remélem hogy Doctore is csatlakozni fog a felkeléshez, mert rájön mekkora mocsoknak dolgozik.

És a végén amikor már az ember azt hinné, hogy az egész rész csak dumából áll, betesznek egy 6v1es harcot. Nagyon állat volt!

Hová a mennykős istenbe tudják ezt még fokozni?!?!?!?!

 

"CSODÁLATOS MŰSOR VOLT."

 

 

 

Ez maga a No.1. sorozat!!! Már azt hittem, hogy a Theo-s harcot nem lehet überelni. Pedig DEHOGYNEM! Alig van pár perc az epizódból, de olyan csatát rityentettek össze, hogy azt minimum ötször oda-vissza nézi meg az ember, -még ha képletesen is- egymás után. "Én...vagyok...Spartacus."

Én pedig el is hiszem neki. Hatalmas volt.

Batiatus egy r*hadt aljas állat, de az ég szerelmére, ezt egy olyan remek színész mint Hannah el is tudja velem hitetni. Egyre jobban hasonlít Palpatinera.

Doctore. Tőle jobb ha Ashur fényévekre tartja majd a távolságot. Tuti el fogja kapni és abban nem lesz köszönet.

Crixus. Egyre jobban van és ami szöveget lenyomott Spartanak hatalmas. Lehet itt most ezzel szembeszállni, de tény, testvérek, még ha ennek Pietros meg is itta a levét. De Spartanak is igazat adok, Gaedus megérdemelte a sorsát.

Nagyon kemény volt a nyitójelenet, illetve ami azt követte. Megható volt az egész, de később is amikor Sparta flashbackelt és felelevenítette a tábortűznél elhangzott beszélgetést.

Nah, nem ömlengek tovább, pedig ez a sori most megérdemelné. :) De ha ez így megy tovább, ilyen színvonal emelkedésekkel, akkor mi lesz itt a második évadban????

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádom az aréna jeleneteket is, de várom már hogy várdoroljanak. :)

 

Jajj majdnem elfelejtettem Lost 3. évad végén! :)

Spoiler:

Hát nagyon jó volt az utolsó dupla zárórész. Simán megkönnyeztem Charlie halálát. Nagyon megható volt, és hősies. Kár érte, így a végére már nagyon megkedveltem. És hát a hajós téma. Most akkor tényleg Bennek volt igaza? De hát nem lehet hiszem a jövős emlékképekben otthon vannak. Kíváncsi vagyok nagyon mihez kezdenek a 4. évadban ezzel a szállal. Sok felé mehet. Nagyon sok felé. De leginkább John érdekel mert itt az évad végére nagyon badass lett. Ahogy kinyiratta az apját. Már itt volt az ideje, megérdemelte a mocskos szemét, főleg hogy aztán kiderült ő Sawyer...SZépen mozgatják a szálakat. Mondjuk azért Tomot egy kicsit sajnáltam hogy megölték.

Ami most még eszembe jut hogy miért pontpenelope jelentkezett be a képernyőn amikor megszűnt a blokkolás, főleg ha nem is ő jött hajóval. Mindenesetre John a király, de néha Bent is bírom. :D Bár eléggé elmebeteg! :D Jó kis sori, nézzük a folytatást.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy tetszett kudar, nekem az egyik ha nem a legkedvencebb részem a 3x22-23.

Jut eszembe szinkronnal nézed? Csak mert ha az valahol, akkor a Lostnál nagyon ront a színvonalon (legalább is a későbbi évadoknál, az elsőnek még normális volt).

Hatalmas:

"Csak mondd el a lánynak.. hogy TELERAKTAD A GATYÁDAT" :D

Az se volt semmi amikor Claire-t lecsárlizta egyszer Locke a negyedik évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő héttől újabb sorozat jön, bitorolni a legjobbaknak fenntartott helyet. :D

 

 

Remélem nem mennek el teljesen a Csak Amerika, Csak ők a jók, pátosz stílusú moziig, hanem valami egyvelege lesz az Elit Alakulatnak és Eastwood MESTER Iwo Jimás filmjének :D Amúgy ez a csata itt is fog szerepelni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy tetszett kudar, nekem az egyik ha nem a legkedvencebb részem a 3x22-23.

Jut eszembe szinkronnal nézed?

Tényleg nagyon jók voltak, eddig kétségtelenül a legjobbak.

És igen szinkronosan nézem, mivel eddig tetszett a sori, ezért nem rovom fel neki a szinkront, egyedül az nem tetszett, hogy a 2. évadban megváltoztatták Jack hangját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az se volt semmi amikor Claire-t lecsárlizta egyszer Locke a negyedik évadban.
Én azt bírom nagyon hogy Szójer Zizitop-nak hívja Tomot míg az angolban Zeke-nek nevezi. A magyar megoldás jobban bejön. :D

 

Vajon kijön majd DVD-n a sori? :D
Szerintem kiadják. Azt viszont már nem tippelném meg hogy nálunk is megjelenik-e. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus 7: Nem gondoltam volna, amikor elkezdten nézni a sorozatot, hogy ilyen jó lesz.

 

Spoiler:

Már a kezdés sem volt semmi.Sparta felesége valami iszonyú jó nő, hihetetlenűl természetes szépség.

Nagyon jól megcsinálták, hogy végülis a felesége rávezette a sorsára.Tetszett, hogy tisztességes ember, hogy pietro mellé állt.Különben az döbbenetese, mennyire nem nézték embernek a rabszolgákat, csak annyit, hogy mennyit ér.Igazi primitív népség élhetett akkoriban ez látszik, a nézőseregen is.Egy Apache helikopter nyugodtan végiglőhetné annyira ostoba és buta népség.Tulajdonképpen az akkori csőcselék.

Az érdekes, az hogy én nagyon utálom az aljas embereket, de valahogy Batiatus szimpi.Pedig rettenetes dolgokat tett, de tulajdonképpen a céljai miatt csinálja.Hannah tényleg jól alakítja.Akit rühellek az a szőke hp.Remélem vagy 50-en megerőszakolják majd és megölik utána.Crixus szerintem azért áll majd Sparta mellé, mert akkor együtt lehet a csajával.A végső csata fenomenális volt, folyt a vér rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végére értem a Lost negyedik évadának :D Van kavar rendesen :) De most már legalább összehoztak két idősávot. Ez már haladás. :D

 

 

 

Frenkie. Az az érdekes, hogy a Spartában minden aljas mocsadék valahol szimpatikus, mert örömlány jól adják őket a színészek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincs bajom az ipsével. Legalább Spartának is van egy spanja akivel komázhat.

Lehet hogy elfilózgat majd azon hogy mennyire éri meg neki a luduszos akciózás. A mostani részben kapott okot rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, ilyet se mondtam még, de a Lost ötödik évadának első része fantasztikus :D Így már mindjárt más a kép, bár a tökéletestől messze van. Annyi szent, hogy a Doki szájából könnyebb megérteni az időt mint az itteni oxfordi ürgéjéből :D

 

 

Spartacus, Varros dolog:

 

Spoiler:

Én nagyot csodálkoztam amikor beengedték hozzá a családját. Mondjuk ő nem rabszolga volt, de valahol marha furcsa, hogy ezt Batiatus megengedte neki. Nem is tudom hirtelen hová tenni a dolgot. :D

Node ami érdekes, hogy ugye újra szerencsejátékozni támadt kedve, ahelyett, hogy véglegesen megváltozna. Persze, sz*r ügy, hogy megcsalta az asszonypajtása, node mindent magának köszönhet, hogy ilyen helyzetbe került.

 

Amúgy érdekesek azok a felvetések, melyeket egyes történészek vallanak, hogy a gladiátorharcok nem is a másik életének kioltásáig folytak. :D Jóformán csupán a mai ketrecharcoknak volt a korai megfelelője és hát ugye ha átgondoljuk az egészet miért lenne érdeke egy ludusvezetőnek az, hogy megölik a drága gladiátorát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Én nagyot csodálkoztam amikor beengedték hozzá a családját. Mondjuk ő nem rabszolga volt, de valahol marha furcsa, hogy ezt Batiatus megengedte neki. Nem is tudom hirtelen hová tenni a dolgot. :)

Node ami érdekes, hogy ugye újra szerencsejátékozni támadt kedve, ahelyett, hogy véglegesen megváltozna. Persze, sz*r ügy, hogy megcsalta az asszonypajtása, node mindent magának köszönhet, hogy ilyen helyzetbe került.

 

 

Én is furcsálltam hogy beengedték hozzá a familiját. Talán később megtudjuk hogy miért hagyta Bati nekik a találkát.

Amúgy a gyerek tiszta apja. :)

A hazárdírozásra gondolom azért adta újra a fejét hogy gyorsítsa a tartozásának a lerovását és véget vethessen a neje prostiskodásának. Az ő baja lesz ha rosszul jön ki a dologból.

 

 

Amúgy érdekesek azok a felvetések, melyeket egyes történészek vallanak, hogy a gladiátorharcok nem is a másik életének kioltásáig folytak. :) Jóformán csupán a mai ketrecharcoknak volt a korai megfelelője és hát ugye ha átgondoljuk az egészet miért lenne érdeke egy ludusvezetőnek az, hogy megölik a drága gladiátorát. :)
Bati agyvize is fel tud ám forrni az ilyenektől. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belegondolva abba, hogy egy ilyen széria, a magyar történelmi személyiségekkel hogy nézne már ki? :) Mondjuk egy Egri Csillagok remake? :) Vagy Hunyadi János lassított zúzása a törökök közt Simándy József Hazám, hazám dallamaira? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.