Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó mozgalmasra sikerált a heti Sparta. Már az elején beindul és csak néhány dologra lehetne ráfogni hogy felesleges. Azért akad olyan is amire simán rá lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ha érdekel valóban a Róma, akkor a lentebb linkelt ingyenes oldalról le tudod tölteni az első évadát szinkronosan. :cry: Én elkezdtem leszedni mert máshol nem seedelik. Csak itt marha lassan csurog lefelé.

 

 

Mennyire hasonlit a Spartahoz?Ebben is van szeretkezés és harc?Jó a storyja?Mivel nyitott embernek tartom magam, ezért meg fogom nézni.De valami ajánlót azért írjál. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire hasonlit a Spartahoz?Ebben is van szeretkezés és harc?Jó a storyja?Mivel nyitott embernek tartom magam, ezért meg fogom nézni.De valami ajánlót azért írjál. :D

Nem tudom nyilatkozni, hogy mennyire hasonlít, csak a Rómát láttam :cry: Az első évadot mindenképpen nézd meg, érdemes :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire hasonlit a Spartahoz?Ebben is van szeretkezés és harc?Jó a storyja?Mivel nyitott embernek tartom magam, ezért meg fogom nézni.De valami ajánlót azért írjál. :)

Anno az első két rész után elvesztettem az érdeklődésemet feléje, de most a Spartacus gyanánt sokan ajánlják mert a 300 mellett, a Rómához is hasonlítják. :lol: Most este még talán megnézem az első részét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire hasonlit a Spartahoz?Ebben is van szeretkezés és harc?Jó a storyja?Mivel nyitott embernek tartom magam, ezért meg fogom nézni.De valami ajánlót azért írjál. :)

Szerintem eléggé más a 2, de mindenképpen érdemes megnézni a Rómát, remek egy sorozat. A történet ugye adott, szóval elrontani nagyon nem lehetett. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az első részt. :D Frenkie, kapaszkodj meg. Több meztelen nő van a Róma első részében mint amennyi a Spartacuséban volt :lol: A többiről nem is beszélve. Szóval ennyit arról, hogy a Spartacusban csak gyilok meg dugás van :) Ugyan az ebből a szempontból mint a Róma.

Érdekes mennyire megkopott az emlékezetem :D Ilyet elfelejteni? :D Vén fejem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eheti LOST nagyon ott volt a szeren :D

Spoiler:

Nagyon örültem, hogy végre kaptunk egy részt, ami Bennel foglalkozik, és a készítők ismét kitettek magukért. Az elején még a hazug, manipulatív Bent láthattuk, akivel még a 2. évadban ismerkedtünk meg, de a rész végére egy teljesen más személyiséget ismerhettünk meg benne: egy vívódó és szenvedő embert. Ilana is kezdi megkedveltetni magát velem, azzal, hogy képes volt megbocsátani Bennek. Az alternatív idősíkos történetszál is jó volt, és megerősítette, Hogy Ben alapvetően egy jó és gondoskodó ember. Jó volt viszontlátni Arzt-ot, Ben apját( :) ) és főleg Alexet( :lol:) is. Jack és Hurley szála is hozott érdekességeket, végre megtudhattuk, hogy került Richard a szigetre, és honnan származik a halhatatlansága. Összességében ez az epizód nálam eddig az évad legjobbja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jó öreg Róma... Emlékszem, mindig néztem péntekenként az HBO-n. :)

Az első évadot még én is ott néztem :D Utána meg kidumáltuk itt :D Bár talán csak Bomarr-ral, mintha akkor más nem igazán nézte volna :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a 24 első évadának második részét. Nem kapkodtam el, de jó volt! Innentől már nézni fogom.

 

Spoiler:

Jack nagyon-nagyon csúnya dolgokat fog még tenni azokkal akik a lányát elvitték. De szerintem a többiekkel is. :lol: Amúgy nem hiszem, hogy Nina lenne az áruló. Túl egyszerű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok neked adni olyan linket, ahonnan szedhetném a 24 első évadát? Olyan kellene ami összehozható valami felirattal. Ami most nekem van az nagyon nincs szinkronban egymással. :lol:
Szinkronosan fent van a lentebb jelzett oldalon, ahonnét sok más egyéb sori is letölthető. Sajna a 24-ből csak az első évad van fent. Mostanság úgy tűnik, hogy nem frissítik :S
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nézd meg itt is mert egész sorozatok vannak fent szinkronosan és még csak le sem kell tölteni, csak nehéz megtalálni néha a megfelelő keresőszót a sorozatra.

www.yv.hu

 

Amúgy Ody, Jack már csak ilyen! :lol:

Köszi neked is meg oldinak is. Ugye egy vadállat lesz? Ugye???? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi neked is meg oldinak is. Ugye egy vadállat lesz? Ugye???? :lol:

El sem tudod képzelni miket fog csinálni. :)

Amúgy itt a linkje az első résznek, a címet másold be és módosítsd ha tovább akarod itt nézni.

http://www.yv.hu/p=bd8f819e9c0e7048695b12d1ac82d0b5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akar elindulni a lejátszás. :lol:

 

Iiiigen az elég lassú alatt lehet azt értettem, hogy néha marha sokáig tart amíg elkezdi játszani. Kicsit erőseíteniük kéne a szervergépet. Sry, azért hagyd belépve hátha elindul. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iiiigen az elég lassú alatt lehet azt értettem, hogy néha marha sokáig tart amíg elkezdi játszani. Kicsit erőseíteniük kéne a szervergépet. Sry, azért hagyd belépve hátha elindul. :lol:
Tíz perc alatt se sikerül elindulnia. Töltöm inkább.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok neked adni olyan linket, ahonnan szedhetném a 24 első évadát?

Nyílt oldalakról elég nehéz megtalálni, anno nem is próbálkoztam vele sokáig, maradtam egy tisztességes magyar zárt oldalnál, onnan régi dolgok is remekül leszedhetők. Csak ebben sajnos nem tudok segíteni.

Remélem, azért találsz megfelelő letölthető évadokat.

 

Kudar, szerintem ennyi előrejelzés elég is volt, már ami Jacket illeti :lol:

Láttad már a heti részt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, szerintem ennyi előrejelzés elég is volt, már ami Jacket illeti :roll:

Láttad már a heti részt?

 

Majd remélhetőleg ma este nézem meg.

 

Chuck - nagyon jó volt az új rész, úgy érzem kicsit több poén lesz mostantól, az új "csapattag" miatt. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

 

Egyet kérek a készítőktől. Fejezzék be az "übereljükállandóanazelőzőrészt" féle hozzáállást. Bőven jó volt a kettővel előbbi is. Nem akarok keserű szájízzel úgy befejezni egy epizódot (főleg) majd a második évadban, hogy ejnye, ejnye, volt ennél jobb is. Szóval a léc már többszörösen is át lett ugorva, hegesszék inkább oda, vagy valami, de a továbbiakban ne rakják feljebb.

 

Egyenlőre ennyi, még keresem az államat.

Lehet szépen levonni a látottakon a konklúziót, hogy Spartacus mivé vált az első rész óta. Ebben a részben minden benne volt....ott az új glad...bocsánat, rabszolgáknál....Crixusnál.....a megleckéztetésnél.....

No meg Ilithya szívása.....ronda dolog volt. Nagyon ronda.....És véres.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.