Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sparta - hát ez aztán egy igazán nekünk való eyecandy rész volt. :cool:

 

Na jó persze az se volt csúnya ahogy Sparta elkapta Ilithyiát, de hát mi Oldieval azt hiszem egyből felismertük őt. XD :D

 

Az nálam toplistás jelenet. Ki nem állom azt a csajt. Amúgy én is felismertem. :o

 

ht a végén mira. Nagyon jó nő,

Ja ő télleg frankó csajszi. Biztos nem dobnám ki az ágyból. Talán nem is engedném felkelni. :o

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosabban melyikben? :o

Igen féltem, hogy ezt megkérdezed, mert leírni jó volt de értelme talán annyira nincs. :o

Maradjunk annyiban hogy akik...

Spoiler:

maszkban, meztelenül is felismerik ilithyát klubban. :cool:

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maradjunk annyiban hogy akik...

Spoiler:

maszkban, meztelenül is felismerik ilithyát klubban. :cool:

Nálam még számításba jött egy Mirát jó nőnek tartók klubja és egy Spartának szurkolók klubja is. Az kavart be. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Róma

 

Hatodik rész is már letudva. Egész jó, bár némi kaszabolást már elvárnák. Meztelen nők, dugás van dögivel, ezzel nincs is gond, de vér több lehetne :o

Nah, perverz szóhasználatér megyek gyónni egy Spartacus epizóddal :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

 

Azanyját! :o

 

Spoiler:

Hát ennyi gyönyörű nőt! A feliratból mit sem láttam :o

 

Node micsoda fejlemények voltak!!!! :o

Ilithya mit művel a kiscsajjal má'! Amúgy előszőr nem is kapcsoltam, hogy a csajokat cserélték ki, de aztán úgy voltam vele, hogy biztos a helyes párosítással vannak, aztán amikor Lucretia "benyitott", akkor esett le igazán a tantusz :o Lehet, hogy ha napközben láttam volna a részt, akkor jobban feltűntek volna Ilithya vonalai, de így...álmosan?! Meg annyi nő látványa után?! :D

No mindegy, a lényeg, hogy piszkosul jó rész volt. A Róma után meg főleg,. Sokat nem változott a látvány :cool:

Mira meg ha nem is No. 1 ( korábban megnéztem róla pár civil képet, és arcra ott nem igazán jött be), de alakra nagyon kéz alá való :o Az ajtót tuti nem csapnám rá, de még neki is elviselném az ajtócsapkodást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én is túl vagyok a Spartacuson. Összegezve: ejha. Bővebben: hát erre számítani lehetett :cool:

Spoiler:

Mikor mindkét szöszi egyszerre akart gladiátort vinni az ágyikóba, már tudtam, hogy jön az, amit kb. a második résznél tudtam: Spartacus kománk jól megdöngeti az az utálatos libát. Ezt nem bejátszani nagy érvágás lett volna a sorozatnak, és hát ott is lógott a levegőben kb. azóta, hogy a szöszi benedvesedett az első gladiátor megpillantásakor. De, hogy ebből ezt hozzák ki, wow. Na ilyen, mikor az ember vár egy előre látható csavart, aztán csavarnak rajta még egyet egy: "ne baz' meg, erre számítottál, hülye gyerek!?" felkiáltással :o Határozottan tetszik.

Valaki amúgy megszámolta, hogy az epizód alatt hány pár női kebelcsodát vonultattak fel? Mert rekorder gyanús :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Spoiler:

Keményedik rendesen a sorozat.Nagyon várom már hogy a maradék két ribit a rabszolgák felkoncolják.A végén a nő teljesen megérdemelte, jól szétverték a fejét.A hp meg most már teljesen Batiatusék kezében van, gondolom bejutatja majd őket a felsőbb körökbe.Lassan különben már elindulhatna sorozat a lázadás felé ,mondjuk Sparta és Crixus barátságosabbak lehetnének egymással.Különben úgy belegondoltam milyen lehet így élni.Rabszolgaként.Nem tehetsz semmit, nem szólhatsz semmmit azt kell csinálnod amit mondanak.Én már rég nekik menrtem, volna.Milyen élet az ilyen?Ok, vannak a katonák de a ház urát simán ki lehetne nyírni, vagy Crixus elintézhetné Lucrétiát vagy túszul ejthetné.Különben szerintem az lesz, hogy Crixus csaját meg fogják ölni(mert rajtakapják őket) és az egykori bajnok hűsége odalesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, a becsületük eddig többet ér minthogy fellázadjanak. Ashurnak meg nézd meg milyen aranyélete van. :) Jóformán szabadon kijárhat, szervezkedhet, áskálódhat. Mondjuk azért némi különbséget azért nem árt tenni a gladiátorok és a rabszolgák közé. A gladiátorok még pénzt is kapnak. A rabszolgákba meg gyerekkoruk óta a dominustól/dominától való függést nevelik. Majd nézd meg a Rómát is. Ott is van, hogy ugyanolyan perverz mód használják ki őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan, a gladiátor afféle elit rabszolga. Őket elhalmozzák, ha jól küzdenek (ha nem, meghalnak). Persze az ő életük sem az aranyélet, de azért mégsem mezei rabszolgák, hiszen kedvükre kufircolhatnak, kapnak fizetést, bulizhatnak, levelezhetnek, stb. Eme jogaik a rabszolgáknak nincsenek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a mi szabad életünkhöz az keményen nulla.Abban a lukban kell leélnie az életét se feleség se semi.Szabad döntése sincs.Hiába halmozzák el őket akkor sem jó.A mezei rabszolga meg nagyon durva.Lelkileg nem tudom hogy birták azt ki.Ha nő akkor bárkivel le kell feküdnie, nem lehet szerlmes stb.Én nem bírnám ki.Kést az úrba aztán valószinü kinyírnának.De primitivek voltunk egykoron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De primitivek voltunk egykoron.

Egykoron?? :)

 

Amúgy én is így lennék, nem tudom elviselni, ha megaláznak vagy parancsolgatnak. Ha abban a korban lettem volna, gyorsan véget vetettem volna a gazda "szenvedéseinek." És csomó olyan helyzet van, mint láthattuk is, hogy senkinek lövése se lenne, hogy ki volt.

PErsze ilyenkor biztos bosszúból az összes rabszolgát kivégeznék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kicsit a Caprica is visszajött, de a TCWnek a nézettsége kb annyi mint a Ben10nek... Hmmm

Jobb részek vannak egy ideje Caprica terén, biztos azért :D A TCW-t illetően ez mit is jelent pontosabban? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8/13

Jó és fordulatos rész volt

Spoiler:

Tetszik, amikor Chloe így bedurvul :D Dana se volt semmi, de ez a fordulat és elég érdekes, még ha nem is nagy meglepetés, láttunk már hasonlót. Az Owen-gyereket meg sajnálom :) Az NSA-ről meg most olvasok a Digitális erődben, legalább tudom, hogy igazából mivel is foglalkoznak.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.