Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát, a literszámra folyó vér és a pucér csajok folyamatos emlegetése már kezdte sejtetni. De most jön az RTL-en a másik könnyfakasztó dráma, a 300 is.
:D Öldöklés és b*szás nélkül már nem is lehet drámai egy sorozat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem láttam semmit a Spartacusból, de az tuti, hogy a Lost nyomába nehéz odaérni. Olyan színészi játékok és drámai vonal van benne (persze csak azok számára, akik ezt képesek érzékelni, kedves Oldie :D), hogy csak lesel. De nem zárnám ki, hogy a Spartacusban nincs ilyesmi, hisz mint említettem, még nem láttam belőle semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó most én veszem át a moderátor szerepét és már most megkérdek mindenkit, hogy hagyjuk abba a Lost és a Sparta hasonlítgatását, mert itt megint beszólogatások lesznek. Köszi
Nem is lehet összehasonlítani őket. :D Aki meg nem nézte őket, főleg ne alkosson véleményt :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már dráma, akkor LOST és 24. Bár a Dexter is egész jó ... csak másképp drámai.

Anno tán még a Babylon 5 drámázásai voltak számomra emlékezetesek.

 

De ha abszolút kedvenc drámát kellene választanom, akkor nem kérdéses ... a LOST nyerne.

 

Spartat néztem pár rész erejéig (de ahogy már írtam korábban is) sajnos számomra az év csalódása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartat néztem pár rész erejéig (de ahogy már írtam korábban is) sajnos számomra az év csalódása.
Szerintem korán feladtad. Jó néhány HSz-t olvastam amikben azt írják hogy az első vagy az első négy rész nagy nulla de a későbbieket már mind dícséri hogy ilyen meg olyan jó. Nekem speciel semmi bajom az elejével de megértem őket. Nem lehetnek egyformák az elvárások.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem korán feladtad. Jó néhány HSz-t olvastam amikben azt írják hogy az első vagy az első négy rész nagy nulla de a későbbieket már mind dícséri hogy ilyen meg olyan jó. Nekem speciel semmi bajom az elejével de megértem őket. Nem lehetnek egyformák az elvárások.

Amúgy most hogy mondod én is így voltam vele, az első 3 résznél még bizonytalankodtam, hogy inkább dara sorozat lesz, de a kb a 4. résztől már muszáj volt néznem.

És pont tegnap néztem tv.comon a részek értékelését, ahol szintén ezt láttam, hogy az első 3nál elég alacsony pontszámokat kaptak a részek, de aztán utána mind 9 felett. :D A tegnapi 9,7 Oldie! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a készítők is elismerték, hogy az elején kissé elvetették a sulykot. :D De nekem se volt baj azokkal a részekkel. Azóta meg egy negatív véleményt se olvastam. :D

De tény és való nem egyezhetnek az ízlések. Kinek a pap, kinek meg a paplan ugye :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus! TE Jézus Crixus... :D

indy.gif

 

:D

 

FF a többieknek:

Spoiler:

Szerintem a cukorkavargatás csak jelzés volt, hogy infói vannak a csajnak, de az infókat már másképp adta át.

Ennél jobb magyarázatot én se tudok elképzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar... Usopp Noise... :D :D :D Mr. 7 és Miss Fathersday miért nem voltak ott a tisztügynökök találkozóján? Tudod, ők azok, akik fel akarták robbantani a fővárost az óratoronyból.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar... Usopp Noise... :D :D :D Mr. 7 és Miss Fathersday miért nem voltak ott a tisztügynökök találkozóján? Tudod, ők azok, akik fel akarták robbantani a fővárost az óratoronyból.

Hát szerintem azért mert a 7 nem elég nagy szám. :D Oda csak a TOP volt meghívva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

One Piece, a negyedik évad után...

 

Elképesztően nagy lendülettel indult ez az évad is, de aztán az a tengernyi filler epizód, amely csak feleslegesen húzta az időt, elég rendesen lelassította a cselekményt. De aztán a tisztügynökök találkozója után újra belendült, hogy aztán egy szenzációs végkifejletben záruljon le. A poénok pedig mostanában meglepően jók. Kiemelném Luffy paródiáját Sanjiról, illetve Usoppét Crocodile-ról, aztán az Usopp Noise, és amikor Luffy egy harapással befalta azt a sok gyümölcsöt, amit Igaram felesége hozott neki. Ezeknél mindig le kellett állítanom az Indavideót, mert nevetnem kellett. :D Sir Crocodile rohadt jó főgonosz volt, főleg a képessége miatt, a személyisége pedig... Nos, nincs mit mondani róla, ugyanolyan aljas, rohadt szemétláda, mint majdnem az összes főgonosz a One Piece-ben. A röhejesebbnél röhejesebb tisztügynökökkel pedig mégis az eddigi legizgalmasabb küzdelmek bontakoztak ki. Nami kapott egy f*sza fegyvert, és a legénység is gazdagodott egy archeológussal. :D Én örülök annak, hogy Vivi hercegnő végre otthagyta a legénységet. Nem tudom, hogy miért, de nekem ő annyira nem jött be. Nem is igazán a karakterével volt a bajom, hanem azzal fanatikus, hazaszerető életérzéssel, ami nem csak őt, hanem az egész Arabastát (Sőt, még Drum Islandet is) jellemezte. Én valahogy nem tudtam ezzel azonosulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért linkeltem múltkor azt az oldalt, hogy ki tudd hagyni a fillereket. Azokat később is megnézheted, és úgy jobban fognak tetszeni.

Amúgy Vivinek én is örültem, hogy ott hagyták. :D De az az egyik legmeghatóbb jelenet, amikor mindenki mutatja a kezén az Xet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Vivinek én is örültem, hogy ott hagyták. :D De az az egyik legmeghatóbb jelenet, amikor mindenki mutatja a kezén az Xet. :D

Igen, szerintem is... :D Érdekes módon, abban az egy jelenetben mégiscsak megkedveltem Vivit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chloe mitől ribanc, ezt áruljátok már el nekem. A ribanc az, aki több pasival kamatyol (azaz Dr. Parker). Chloe csak Scottal van együtt, senki mással.
Né'má' mit találtam. Hát nem furcsa?! :D :D

 

"Chloe meg szerintem most ******** *******, hogy lőnék ki azt a ribancot az űrbe."

 

Szóval Dzséjt, miért is? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Né'má' mit találtam. Hát nem furcsa?! :D :D

 

"Chloe meg szerintem most ******** *******, hogy lőnék ki azt a ribancot az űrbe."

 

Szóval Dzséjt, miért is? :D

Hát igen szerintem is ki lehetne vágni a légzsilipen. A legidegesítőbb karakter. Full fölösleges volt bepakolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Né'má' mit találtam. Hát nem furcsa?! :D :D

 

"Chloe meg szerintem most ******** *******, hogy lőnék ki azt a ribancot az űrbe."

 

Szóval Dzséjt, miért is? :D

Hm... én tudok olyat, amit te még nem :D

 

Hát igen szerintem is ki lehetne vágni a légzsilipen. A legidegesítőbb karakter. Full fölösleges volt bepakolni.

Benne az a jó, hogy tudja magáról, hogy fölösleges. Szóval neki a fölöslegesség a szerepköre :D Nem úgy, mint Teylanak, aki ugyanilyen fölösleges volt, de úgy állították be, mintha fontos szereplő lenne. Aztán csak lődörgött a mélyen dekoltált trikójában, ebben igazándiból ki is merült a szerepe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.