Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most volt a 7. rész a PB második évadából, és most lesz egy hónap szünet. Zseniális rész volt, Ody-éknak üzenem, hogy nem kell aggódni a színvonal csökkenése miatt. :D

És Obi, azt a spoiler gyanús dolgot máskor tényleg ne ilyen közvetlenül írd be! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszarás. Azt hittem h ez a rész már nyugisabb lesz kicsit. Erre a frászt. Ebben a sorozatban a klisé legkisebb szikrja is hiányzik. Ki a franc gondolta volna h megölik a srác anyját. Mert én biztos nem. De lassan rá kell jönnöm, h itt minden megtörténhet. De hát kétségtelen h bonyolítani kell hiszen szinte már kint is vannak és még visszavan 13 rész kb. :P

a Dokinő még mindig eszméletlen jól néz ki. :D Ez csak olyan apróbb megjegyzés volt még hozzá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER

Valóban eszméletlen jó. A kis ribanc alelnökasszony kavar... Az tényleg mellbevágó volt, ahogy kiírtották a srác családját, de akkor is pilláztam, amikor a srác felvette a mobiljával az ügynököt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már jó sori akk még1x megemlíteném a Heroes-t. Nem tudom ki látta innen, esetleg több részt is, de egyre durvásabb a történet. És ezt nem csak én, hanem a nézettség is igazolja. 22részes lesz az első évad. Nem annyira erőteljes mint a PB, de nagyon jó. :P Lassan indul be, de ha egyszer nekiindul akk csak néz az ember. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért annyira nem nagy a nézettsége.

Heroes:

Én nem azt mondtam h megdönti a legnézettebb sorozatokat. :P

 

És ha érdekel akk olvasd el a cikket amit Bomarr belinkelt mert -bár lehet h elfogult vok- jókat írnak róla. :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A most indult 30 Rock sitcomban van egy kis SW vonatkozás az egyik jelenetben. :)

Afroamerikai mukso egy fehér fecskében rohangál a csúcsforgalomban egy fénykard játékkal és I am a Jedi! mondatot ordibálja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap három hét szenvedés után végre tisztes tempóval jött lefelé a BSG második szezon, és estére le is ért :D Igaz, hogy még az elsőből is van, de sebaj.

Úgyhogy a harmadik kitárgyalásával egy picit várjatok, ha szóba kerül egyáltalán, amíg utolérem magam. Addigra biztos lesz már néhány felirat is.

Egyébként remek kis sorozat ez, tetszik :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgyhogy a harmadik kitárgyalásával egy picit várjatok, ha szóba kerül egyáltalán, amíg utolérem magam. Addigra biztos lesz már néhány felirat is.

Amilyen tempóban ezek csinálják, már az ötödik részt is leadják, mire megnézem az első két részt. Sőt, mire ezek befejezik a TVRipeket, már kezdhetik előlről, mert elkészülnek a DVDRipek :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ezt a rém rendes család bp-n sorozatot.Hát ennél nagyobb trágyát életemben nem láttam.A teljes lekoppintása az eredetinek, mintha ugyan az lenne a szövegkönyv is.De tényleg, a szövege teljesen megegyezik az eredeti első részének a szövegével, és az az 5 mondat amit mellé toldottak az szörnyű volt.

Természetesen amit előre sejteni lehetett, mindenki rettentően túljátsza a szerepét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az eredetit se szerettem igazán, szerintem ez a magyar verzió se sokkal múlja alul. :)

Nem csoda, a rész 98%-a szóról-szóra megegyezik az eredeti első résszel. Tehát ilyen viszonylatban ez csak 2%-al rosszabb az eredetinél. De ha azt vesszük, hogy ez egy sima CTRL+C eljárásos pénzkidobás volt, hát akkor ez 1000000000%-os szánalom. Erre pénzt adtak? ERRE??? Vették volna meg a RTL-től az eredetit, olcsóbban kijöttek volna.

 

Az RTL viszont most kibabrálhatna velük, ugyan abban a műsoridőben elkezdené adni az első résztől az eredetit. Meglenne az összehasonlítási alap :D

 

Új értlemezést nyert bennem a Deja vu... ez egy szánalmas fos volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Momentán nem is nézek bele, mert nem érdekel, ezért azt sem tudom, hogy milyen, vagyis véleményt nem tudok formálni róla. Ellenben 9 után az utolsó pillanatban eszembe jutott, hogy új részekkel jön a Vészhelyzet, így azt megnéztem. Skacok, a vörös hajú, kicsit unszimpi dokinak régen is Moser Károly volt a magyar hangja? Bekerült azon szereplők közé, aki ki van írva a stáblistára a film elején. Carter meg már nincs :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.