Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 hét múlva a SupNatos Anna angyal feltűnik a Fringe-ben :yes:

Előbb Balthazar, most meg Anna. :yeah:

Remélem nem csúnya, gonosz alakváltóként fog felbukkanni. :D

 

Egyébként én is nekifeküdtem ismét a Spartacusnak. Különösebb gondom nincs vele, abszolút nézhető. ;) Arra azért kíváncsi lennék, hogy az ORTT hogy cenzúrázná ezt a sorozatot. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként én is nekifeküdtem ismét a Spartacusnak. Különösebb gondom nincs vele, abszolút nézhető. ;) Arra azért kíváncsi lennék, hogy az ORTT hogy cenzúrázná ezt a sorozatot. :lol:

Lemenne a főcím, meg a stáblista :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl vagyok a 6. részen és most éreztem először azt, hogy tényleg érdemes volt újra elkezdenem.

 

Az informátor sz*rkavarása Barca körül (PB-be illő) mestermunka volt. :clap: Sura halála viszont meglepett, de ami még jobban, hogy maga Batiatus adta parancsba. Igazi mocsadék ez az ember, remélem kínhalála lesz. :D

Nem tudom, ezek után mivel fogja motiválni Spartacust. Már ha ez a neve egyáltalán. Érdekes módon, eddig mindig arra utaltak, hogy nem is így hívják, csak a rómaiak nevezték el így. Na megyek, nézem tovább. :yeah:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, életben vagy még? :D

Amúgy a rosebb enné meg, késik, vagyis csak holnapra lesz meg mind a Spartacusnak, mind pedig a Fringnek a felirata.

De viszont :D ....elkezdtem nézni a Gengszterkorzót. :) Nagyon jó így az első két rész után. Remekül képezték le a húszas éveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De viszont :D ....elkezdtem nézni a Gengszterkorzót. :) Nagyon jó így az első két rész után. Remekül képezték le a húszas éveket.

Én még a külföldi adást követve néztem, és azt kell, hogy mondjam, a kedvenc sorozatom lett.

Nagyon jók a szereplők, Nucky-tól kezdve Van Alden ügynökön át egészen Eddie-ig :D

Az egyetlen "negatívuma", hogy nem tudom eldönteni melyik karakter a kedvencem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még a külföldi adást követve néztem, és azt kell, hogy mondjam, a kedvenc sorozatom lett.

Nagyon jók a szereplők, Nucky-tól kezdve Van Alden ügynökön át egészen Eddie-ig :D

Az egyetlen "negatívuma", hogy nem tudom eldönteni melyik karakter a kedvencem. :D

Picit sok a szereplő benne, de majd csak letisztul a dolog a későbbiekben :) Azért azt megmosolyogtam mikor Al bemutatkozott :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit sok a szereplő benne, de majd csak letisztul a dolog a későbbiekben :) Azért azt megmosolyogtam mikor Al bemutatkozott :D

Le fog tisztulni. Elsőre nekem is sok volt, kb úgy voltam velük ahogy az első részben Sebso ügynök, mikor megpróbálta lejegyezni, hogy ki kicsoda a gengszterek találkozóján, de hamar különválnak, mert mindenki kap elég időt rá, hogy jobban megismerjük.

Na hajrá, nézd tovább, de nehogy infarktust kapj majd nekem, a sok váratlan fordulattól, amiktől hemzseg a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te csak ne félts egy hivatásos KERESZTAPÁT.

Én csak figyelmeztettelek.

Remélem majd eszedbe jutok, mikor a szívdonorra vársz. :D

 

Egyébként engem is nagyon megfogott a kor hangulata, amit a sorozat tényleg remekül ábrázol. A Katedrálisnál(amit a napokban néztem meg, és szintén toplistára került nálam sorozatok terén) is hasonlót éreztem. Ez a két sorozat nagyon jól megfogja az általuk bemutatott korszakok szellemét, az akkori embere gondolkodásmódját, így sokkal személyesebbé, átélhetőbbé teszik a történelmet, amit én nagyon nagy érdemüknek tartok.

Bomarr nem azt mondta, hogy őt is érdekli a Boardwalk? Neki is csak ajánlani tudom, ha olvassa ezt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még a külföldi adást követve néztem, és azt kell, hogy mondjam, a kedvenc sorozatom lett.

Nagyon jók a szereplők, Nucky-tól kezdve Van Alden ügynökön át egészen Eddie-ig :D

Az egyetlen "negatívuma", hogy nem tudom eldönteni melyik karakter a kedvencem. :D

Decemberben megnéztem öt részt, azóta meg valahogy leálltam vele. Majd folytatom, de most mozifilmeket nézek, azokhoz van kedvem :) Nekem se sikerült még kedvencet választani. "Nucky" pedig ezért a szerepért megkapta a Golden Globe-ot kb. két hete :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.