Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Közben kivégeztem a Chuck második évadát is. Óriási! :D

 

 

Az egyik jelenetben a világ sorsa a tét, a másikban meg a Buy More -ban áll a bál. :D Ráadásul néha ezek keresztezik is egymást. A beszólások és a kikacsintások pedig.... :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chavey Chase, mint főgonosz, mindent vitt. Shotival a kezében: "Hm... puskaporos egy esküvő." :lol:

Én meg lassan a végére érek másodszor is. :)

Nagyon genya volt! Érdekes, hogy ezek a régmúltban vígjátékokban szerepelt fickók a legjobb fő gonoszok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon genya volt! Érdekes, hogy ezek a régmúltban vígjátékokban szerepelt fickók a legjobb fő gonoszok.

Ja, baromi jól nyomják. Lehet azért lubickolnak az ilyen gonosz szerepben, mert örülnek, hogy végre nem a megszokott figurát kell hozniuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez viccnek is gyenge szerintem...

Nem is annyira erről, mint inkább a többi dijról akartam ezzel véleményt alkotni. Az Oscar, BAFTA meg a többi újabban annyira nem érdekel, hogy arra se vettem a fáradságot hogy legalább átfussam kik versenyeznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is annyira erről, mint inkább a többi dijról akartam ezzel véleményt alkotni. Az Oscar, BAFTA meg a többi újabban annyira nem érdekel, hogy arra se vettem a fáradságot hogy legalább átfussam kik versenyeznek.

Ja értem. :) Én ezeket soha nem kísértem figyelemmel, csak akkor ha az SW -ről volt szó. Színház az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Teljesen megértem miért kattantál rá annyira a chuck -ra! Egyszerűen AWESOME! :D

:D Ugye, hogy ugye? :)

Kíváncsi vagyok, mit fogsz majd szólnia 3x11-12-13(-14) epizódhoz, szerintem azok a legeslegjobb részek.

Shaw megjött már?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Ugye, hogy ugye? :)

Kíváncsi vagyok, mit fogsz majd szólnia 3x11-12-13(-14) epizódhoz, szerintem azok a legeslegjobb részek.

Shaw megjött már?

A 3x05 -nél járok, szóval megjött. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead

Igaz, hogy csütörtökön néztem meg, de elfelejtettem megírni. Marha jó kis horror-sorozat, nincs üresjárat benne, leköti az embert és egy nagyon jó kis zombi történet. Csak ajánlani tudom, egy hibája, hogy rövid a 6 részével :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is, többet segít Chuck kémmé válásában, mint Casey és Sarah együtt véve. Csak...

Nana! :D

 

 

Egyébként valahogy úgy érzem, hogy mind Saw, mind pedig Chuck új nője sumákol.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.