Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jaja, ezek a Lostban Hurley baljós számai :D

Bezony. Ha másra nem, arra jó volt a Lost másfél évadát megnézni, hogy az ilyen utalásokat észrevegyem :) Az Oceanic Airlines gépét is kiszúrtam még az első évadban (bár az nem teljesen Lostos, mert a Tűzparancs című filmben találták ki a társaságot, csak a Lostban lett híres).

 

Dzséjt! Megvolt az első prequel-es utalás a Chuck -ban. Padmé és Anakin. :D

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha másra nem, arra jó volt a Lost másfél évadát megnézni,

Direkt provokálsz? :cool::)

 

Sparta finálé eszméletlenül jó volt. Nagyon szépen elvarrták a szálakat, amire azt hittem, még simán kéne pár rész, de ügyesek voltak. Én néztem volna még egy előévadot, de azt hiszem most majd összeáll a nagy 3as a 2. évadban! :) Nagyon kemény írtások lesznek itt! ^^

 

Supnat: egyik legjobb rész volt az évadban, bár lehet ezt azért is mondom mert már hiányzott ez a fajta ökörködés, ami kapott egy kemény körítést. Többször azt hittem leesek a székről akkorákat röhögtem. Nagyon állat volt. Nem akarom hogy ezzel az évaddal vége legyen a sorinak! Szerintem sok van még benne, de most legalább azért nagyjából tudjuk, hogy mi is lesz a fő szál a maradék részekben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a Castle tetszik, szerintem ez is fog.

 

Nem nehéz. Én már a második évad felétől így nézem - sőt, speciel ezt a részt felirat nélkül néztem, mert még nem volt hozzá angol sem - és a nagyját megértem. Egyedül Esposito és Montgomery lehet elsőre nehéz, mert elég sok szlenget használnak.

Oks, akkor majd egyszer csak próbát teszek vele :)

 

Megnéztem angolul. Az a baj, hogy elég pocsék a szókincsem, a hallásomról nem is beszélve, így nekem mindenképpen szükséges a felirat. A szleng meg pláne nem megy :para: Majd gyakorolok, muszáj lesz.

Egyik legjobb rész volt.

 

Fenébe, mégsem írták ki a Josh gyereket. Nagy kár, mert remek pillanataik voltak Castle-nek és Beckettnek. Ha én írnám, ez lenne az a pont, ahonnan a Kate-Josh-párosnak órái lennének hátra ebben a formációban. Mondjuk Castle sem volt túl rámenős.

A végén meg jót nevettem :lol: Ilyet is csak filmen lehet, de attól még marha jópofa volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem angolul. Az a baj, hogy elég pocsék a szókincsem, a hallásomról nem is beszélve, így nekem mindenképpen szükséges a felirat. A szleng meg pláne nem megy :para: Majd gyakorolok, muszáj lesz.

Angol felirattal megpróbálhatnád, úgy sokkal könnyebb, ha nagyon nem tudsz várni a magyar feliratra. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angol felirattal megpróbálhatnád, úgy sokkal könnyebb, ha nagyon nem tudsz várni a magyar feliratra. :)

Angol felirattal néztem, kicsit lentebb írtam, hogy azzal fogom megnézni, bár itt meg nem írtam egyértelműen, hogy felirattal vágtam neki :) Anélkül biztosan nem nézném angolul :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Direkt provokálsz? :cool::)

Nem állt szándékomban, sőt, kifejezetten dicsérően léptem fel :lol:

 

Megnéztem angolul. Az a baj, hogy elég pocsék a szókincsem, a hallásomról nem is beszélve, így nekem mindenképpen szükséges a felirat. A szleng meg pláne nem megy :para: Majd gyakorolok, muszáj lesz.

Egyik legjobb rész volt.

 

Fenébe, mégsem írták ki a Josh gyereket. Nagy kár, mert remek pillanataik voltak Castle-nek és Beckettnek. Ha én írnám, ez lenne az a pont, ahonnan a Kate-Josh-párosnak órái lennének hátra ebben a formációban. Mondjuk Castle sem volt túl rámenős.

A végén meg jót nevettem :lol: Ilyet is csak filmen lehet, de attól még marha jópofa volt.

 

Ha az ember sokat nézi így (angol hang + angol felirat), akkor elég gyorsan belejön az ember.

Castle Josh (enyhe) spoiler

 

Már biztos nem sokáig marad, mert a színésznek már csak egy epizódra van szerződése. Kis szerencsével a következő részben mehet isten hírével.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck

 

 

Ceasy lesérült. :lol: Ki van éhezve egy kis akcióra, és komcsiirtásra. :D Mekkora volt a szövege az előző részekben: "ruszkikat kell ölnöm" :lol:

 

 

Szerk:

 

 

B+ a tábornok Casey -nél szált meg. :lol: :lol: Az a fej. :lol: Oltári. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El is felejtettem írni, hogy tegnap megnéztem House-t is

 

Majdnem agybajt kaptam attól, ahogy House nekiállt lelkizni a végén, de jól sült ki, na azon meg nevettem egy jó nagyot. Vajon ezek után mivel állnak majd elő?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézte valaki itt a Battlestar Galacticát?

Haver mondta, hogy nézzem, mert jó. Csak azt is mondta, hogy vannak belőle évadok közti filmek is.

Valaki le tudná írni, mikor milyen filmet kell megnézni, hogy beleilleszkedjen a történetbe?

Eddig egy 3 órás miniseries és az első 13 rész van meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó néhányan néztük, meg tudod kukkantani a Sorozatok legelső topik elejét, hogy mennyit beszéltünk róla annak idején :) Egyik legjobb sci-fi, nekem a legjobb, mert alig néztem/nézek másikat :D

Huha, azért minden évad között nem volt film, ha jól emlékszem.

Szerintem nyugodtan kezd el a minit, utána pedig az első évadot, mert ezek normálban követik egymást. Majd mindjárt megnézem, hogy mi volt közben, már ha Dzséjt nem előz meg, aki valószínűleg fejből vágja ezeket :D

Remélhetőleg feliratosan van meg, mert a szinkront a fórumon sokat szidták (amúgy sincs végig szinkron, ha jól rémlik, kivéve, ha végül megjelent dvd-n minden évad, és készítettek hozzá szinkront), én meg eleve felirattal néztem :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most valahogy ezek jönnek össze:

Mini, 1. évad, 2. évad, Razor film, 3. évad, 4. évad, The plan film.

Utána meg van egy külön pilot sorozat, a Caprica, mely nem volt túl sikeres. És elvileg jön a következő pilot is.

Vannak webisode-ok is, a 3-4 között biztosan, de azt hiszem, a 2-3 között is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mini, 1. évad, 2. évad, Razor film, 3. évad, 4. évad, The plan film.

Utána meg van egy külön pilot sorozat, a Caprica, mely nem volt túl sikeres. És elvileg jön a következő pilot is.

Vannak webisode-ok is, a 3-4 között biztosan, de azt hiszem, a 2-3 között is.

Hű, mondták nekem, hogy elég durva beágyazások vannak benne, de ez így előre kicsit húzós :para:

Na 1111, majd odafigyelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hű, mondták nekem, hogy elég durva beágyazások vannak benne, de ez így előre kicsit húzós :para:

Na 1111, majd odafigyelek.

Nem olyan húzós, mert szerintem pl. a webisode-okat simán ki lehet hagyni. Nekem talán valamelyik ki is maradt az életemből. A két film is kiegészítés, a sorozathoz nem hiányoznak, a történt nélkülük is kerek, de érdekes adalékok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek :) Nagyon szívesen, Dzséjt még biztos ki tud javítani, ha valamit elszúrtam :)

Nem szúrtad el, teljesen jól írtad :) Csak kiegészíteném annyival, hogy az első webisode széria (The Resistance) játszódik a második és a harmadik évad között, a második széria (The Face of the Enemy) pedig a negyedik évad első és második fele között. A The Resistance megtekintése ajánlott, mert némelyik karakterről kiderül egy-egy olyan infó, ami a harmadik évadban megérteti azt, hogy mi és miért történik vele. A The Face of the Enemy-nek viszont nincs különösebb haszna, Gaetáról és az egyik Nyolcasról árulnak el némi pluszt, de az nem oszt, nem szoroz, pláne akkor, amikor játszódik (a harmadik évad előtt annak is több értelme lett volna). Szóval érdekességként megnézhető a 4x10 és 4x11 között.

A két film közül pedig szintén a Razor a megtekintésre érdemesebb a második évad után, mert eléggé kiegészíti a történéseket, plusz az addigi két évad eseményeit másik szemszögből is megnézhetjük. A The Plan... érdekességnek elmegy, új nincs benne, és a film egy része a sorozatból kivágott jelenetekből épül fel. Szóval azt már a sorozat után érdemes megnézni levezetőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a második széria (The Face of the Enemy) pedig a negyedik évad első és második fele között.

Jaj, tényleg. Azért rémlett évadok közöttinek, mert a negyedik évadot külön évben adták le, és piszok sokat kellett várni az utolsó kb. 10 részre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.