Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Amúgy ki vette észre magán, hogy általában amit épp néz sorozatot, vagyis darál, az mindig benne van a TOPban. :D

Nálam valahogy nincs így. Kevés sorozat van, ami darálás közben annyira megtetszik, hogy topos legyen. Most éppen a Jim szerint a világot darálom, és bár nagyon tetszik, nem lesz benne a top3 szitkomomban (Egy rém rendes család; Két pasi, megy egy kicsi; Így jártam anyátokkal).

 

Mondjuk az all time top3 momentán a Chuck-Firefly-Stargate SG-1 trió.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van ezen az oldalon egy olyan opció is, hogy "keresés". Oda csak be kell írni pl. hogy BSG vagy valami más kulcs szót és csak azokat a hozzászólásokat adja ki amik érdekesek. Ennyi.

Ezt te se gondolhatod komolyan :D

Van olyan hozzászólás, ahol le se írtátok a címét. Még rövidítve sem :)

Ha meg külön kulcsszavakként keresek rá, csak az összevisszaságot kapom. Na de lépjünk túl, majd veszem a "fáradságot" és egyenként visszakeresek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt te se gondolhatod komolyan :D

Van olyan hozzászólás, ahol le se írtátok a címét. Még rövidítve sem :)

Ha meg külön kulcsszavakként keresek rá, csak az összevisszaságot kapom. Na de lépjünk túl, majd veszem a "fáradságot" és egyenként visszakeresek :)

Ki sem próbáltad de nyavalyogsz. Akkor kínlódjál a visszakereséssel, ha az jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlestar Galactica

Megnéztem a 3. évadot is, most szenvedhetek holnapig, míg nem hozzák a 4.-et :)

 

Kezd egyre jobb lenni a sorozat, kár, hogy már csak 1 évad van hátra. Örülök Baltar ártatlanságának, de annak, hogy a Halál Angyala visszatért, nem kifejezetten, bár gondoltam, hogy visszajön, hisz a Cylon megmondta, hogy ő vezeti el a Földre az embereket, de vigyázzanak vele :)

A 4-es pedig rájött igaz kilétére, kíváncsi vagyok, hogy ezután mennyire változnak majd meg :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell szenvedni. Torrent a megoldás.

Ja, amikor alig seedeli valaki :)

Na meg nekem kicsit hosszadalmas letölteni, mert ujonnan torrent ha 300 kbit/s-sel jön (amiknél több, mint ezer a seedelő, az jön ennyivel), akkor nagyon boldog vagyok. Szerintem valahogy korlátozza a forgalmat az Invitel, mert Megauploadról meg rapidshare-ról 750-800-al jön a cucc, csak ilyen linkeket már nem találok mióta megszünt a sorozatokingyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áhh egyre jobban megkedvelem az SGU szereplőit, és ezáltal egyre jobban szomorodom el minden résznél...pedig ebbe is marha sok poént tettek, és ebből a részből is látszik, mennyi lehetőség van még benne.

Úgy örültem hogy visszahozták ezt a két szépséget, csak úgy érzem már nem lesz elég rész ahhoz hogy visszakapják a testüket, viszont biztos lesznek még, túl értékesek infó szempontjából ahhoz, hogy ne szerepeljenek. De még a műtős rész is tetszett. Greer egy állat. :D

 

Na és kik lesznek a köv részben????? :D ááááááááááááááááá

http://www.youtube.com/watch?v=cFbgaN0Y4cs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=7sjyVlH3QMg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bántottam a Lostot, csak akkor nagyban beszélgettetek róla, íg a BSG 1-1 hozzászólása elvesz a Lost tengerben :(.

Értem, de nem is komolyan írtam, amit írtam :) Annak idején sokat tekertem a hozzászólások között, mert egyiket sem néztem, azután pedig nem tudtam erőt venni magamon, hogy ennyi idő után visszanézzem, hogy mikről folyt akkoriban a szó :) Sajnálom egy kicsit, hogy nem párhuzamosan néztem én is, mert jó dumák mehettek erről a két sorozatról, bár a BSG-nél a 3. évadnál én is bekapcsolódtam. Emlékszem, hogy milyen jó időszak volt az :)

 

Nálam is változott időnként a top3, de nem mindig úgy, hogy az éppen aktuális volt a top3 része :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki sem próbáltad de nyavalyogsz. Akkor kínlódjál a visszakereséssel, ha az jobb.

Én már próbáltam másik topikban a keresést, de elég nehézkesen működik, akkor sem tudtam vele dűlőre jutni, így inkább kézileg kerestem meg, amit akartam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még 4. Most volt a 17. rész és a House mindig 21 részes (kiv. a 4. de az a sztrájk miatt ennyi).

 

Phobos, ha nem tudsz valamit, bölcsebb dolog a hallgatás.

 

Dzséjt: Az idei évad 23 részes lesz, május 23-n jön az utolsó.

 

Most a 17. résznél járunk (ez az egyetlen információ, ami Phobos hsz-éből igaz), azaz még hat rész van. Az eddigi évadok pedig soha sem voltak még 21 részesek, ivel az első évad 22 részes, a második 24 a harmadik 24, a negyedik 16, az ötödik 24, a hatodik 22 és a hetedik 23 részes volt illetve lesz.

 

Köszönjük Phobos, egyes, leülhetsz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most fejeztem be, vagyis értem ugye utol a Fringe-t. ÉS ezzel egyidőben most elkezdtem darálni a Bones 4. évadát, és komolyan mondom már uncsi sima hullákat és csontvázakat látni. Várom a részek elején, hogy valaki megkővüljön, felgyulladjon vagy valamitől elsorvadjanak a csontjai. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bepótoltam a Stargate Universe lemaradásom. Hát kérem, így kellett volna kezdeni és innen javulni. Akkor nem lövik le. Tudnak még ezek, ha akarnak, csak nem másfél év után kellett volna elkezdeni akarni. Kár volt az a sok időhúzás az első évadban... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.