Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem volt rossz az eheti Chuck, bár egy kicsit lightosabb rész volt.

 

Jó volt újra látni Sarah apját, de az is jó hogy Casey és Kathleen dolga végre elrendeződni látszik. Kíváncsi lettem volna, mi van az X-ügynökkel, de a rész címéből adódóan ezt csak 2 hét múlva fogom megtudni. :roll:

 

 

Közben végeztem a 24 5. évadjával, ami szerintem az eddigi legjobb. Minden a helyén volt, nem estek túlzásokba, egyszóval jó volt.

 

D. Palmer és Michelle halála meglepő volt, legalább annyira mint Tonyé. Érdekes, hogy mindhárom karakter rajta volt a Top5-ös listámon. Ennyit erről. :para: Remélem Jack és Chloe legalább megússza élve.

Nem semmi, hogy kiderült, Logan állt a nap történéseinek háttérben, de arra kíváncsi vagyok, ki volt az a kopasz tag, akivel mobilon beszélt. Olyasmit említettek, hogy mégsem Logan állt az egész mögött, vagyis valaki őt is irányította.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a Chuck (van, amikor nem? :)). Nekem pont az tetszett, hogy kicsit lightosabb lett és foglalkoztak a hétköznapokkal is. Sok jó poén származott belőle, és kicsit legalább Sarah múltjáról is megtudtunk még valamit (például, hogy a nagyanyja nevelte... mi lehet az anyjával?).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem tudom megmondani hogy melyik lehet a legjobb évad a 24ből, de az biztos, hogy ennek az évadnak az első része a legsokkolóbb!

 

Ennyi főbb karaktert kinyírni egy részben...wow. De ez a szép ebben a sorozatban, hogy konkrétan senki sincs biztonságban. Ez az a sorozat, ahol még a főszereplő is 2x meghal... XD

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

legalább Sarah múltjáról is megtudtunk még valamit (például, hogy a nagyanyja nevelte... mi lehet az anyjával?).

 

Nagyon remélem, nem akarják eljátszani, hogy ő is kém, aki azért hagyta el a lányát, hogy megvédje. Ezt már láthattuk Chuck és Ellie szüleinél.

 

 

Hát én nem tudom megmondani hogy melyik lehet a legjobb évad a 24ből, de az biztos, hogy ennek az évadnak az első része a legsokkolóbb!

 

Ennyi főbb karaktert kinyírni egy részben...wow. De ez a szép ebben a sorozatban, hogy konkrétan senki sincs biztonságban. Ez az a sorozat, ahol még a főszereplő is 2x meghal... XD

 

 

Engem Palmer halála lepett meg legjobban. Tonyé viszont olyan semmilyen volt. Egy koszos injekciós tű végez vele... :roll:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nagyon remélem, nem akarják eljátszani, hogy ő is kém, aki azért hagyta el a lányát, hogy megvédje. Ezt már láthattuk Chuck és Ellie szüleinél.

 

Csak nem, az azért már nagyon olcsó húzás lenne. Plusz, Sarah arra már biztos rájött volna. Szerintem inkább ő is valamiféle bűnöző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

 

Jah... Tonynak nagyon semmilyen halála volt. Ő az a karakter, aki az első évadban rettentően idegesített, aztán megkedveltem nem is kicsit.

 

Ez a sorozat egyik erőssége, hogy eleinte senkiről nem lehet tudni, hogy mikor hazudik és mikor mond igazat. :)

Meg valahogy az emberismeretnek sem lehet sok hasznát venni, mivel senki nem az, akinek látszik.

 

Amúgy Tony konkrétan mitől halt meg? Mert az a szer, amit kapott, elvileg csak fájdalmat okozott, nem halált.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

 

Ki tudja Sky, talán meg sem halt. :D Amúgy már nagyon rég láttam nem emléxem mitől halt meg. Arra emlékszem, hogy beadtak neki valamit, de konkrétabban semmire. Újra kéne néznem őket.

 

 

Hohóóó ma ismét sorozatdömping van!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

 

Elég fura volt az egész, mert először nem is gondoltam, hogy Tony attól a szertől meghalt, aztán mégis csak úgy folytatódott, hogy igen :( Már én sem emlékszem kristálytisztán.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Nem is tudom...Ez olyan semmilyen rész volt. Oks, a főszállal durvulnak, de a sodró lendület ebből a részből hiányzott. Számomra :) Viszont nézve a kövi két rész előzetesét, évad végére le fogok hidalni tuti :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

 

Marha jó kis rész volt, nekem bejött ez a vadnyugati feeling. Jó, hogy régebbi dolgokat is újra képbe hoznak, mint amilyen a colt vagy az Ördög Kapuja, de új lények is megjelennek, mint a Főnix. Érdekes ez hamu, mint fegyver dolog, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle. A visszatérés előtt, szerencse, hogy Dean elejtette a coltot, különben eléggé megváltozott volna a jelen: nem kerül Arkins-hez a colt, tőle meg John-ékhoz, nem hal meg Azazel, stb. A végén a csomagos jelenet pedig szép kis Back To The Future II utalás lett. :D

 

 

Fringe

 

 

Egész jó volt ez is, bár részemről nem ártana már egy alapos újranézés, mert vannak homályos dolgok. Peter önfeláldozása nem semmi, bár valami azt súgja, hogy ő biztos volt a sikerben. A másik Olivia meg kezd egyre szimpatikusabb lenni, a végén még kiderül, hogy nem is rossz arc. :cool:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

Á! Mennyit röhögtem a rész alatt :lol:

Nagyon jó volt ez a vadnyugatis téma, na meg a Főnix is. Én is kíváncsi vagyok, hogy mire mennek a hamvakkal, hisz az előzetesben láttuk, hogy bájcsevegnek Anyucival na meg Anyucival :lol:

 

Coltba csalódtam, valahogy nem ilyen emberre számítottam, de jobb is így, mert Dean nagyon állat volt a részben :D

Castiel meg miben ügyködhet? :hmm:

 

"Én meg itt maradok, és megnézem, kinek van uncia.[...] Vonzom a csajok unciát. És én bírom az uncit.

Ebből póló lesz." :lol: :lol: :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre én is megnéztem a Chuck -ot. Nagyon jó volt. :) Az az igazság, hogy ezt a sorozatot a végtelenségig el tudnám nézni, annyira jól vannak benne keverve a stílusok. :) Számomra tökéletes mix.

 

 

És persze a három kém megint magyar volt. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűű de régi (és sz-r) sori volt.

Régen néztem egy két részt belőle. Torrentet nem tudok, de az az FHM megvan amiben a sori lányai vannak. :D

Én még kicsi voltam akkor, amikor ment, de nekem is megvan a 2001. júniusi FHM :lol:

Viszont ha már magyar sorozat: ha az Űrgammákat valaki elő tudná keresni, attól nagyon boldog lennék. :lol: Csilla zolg :love:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Uh2iyeWWb94

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Game of Thrones

 

Hogy én mennyire utálom a királynőt! :D Ellenszenves picsa :lol:

Remélem a kissrác nagy balhét csinál a láttotakból, most hogy a végén felébredt. De amúgy a szöszi kissrácot se kedvelem, ő is egy beképzelt kis p*cs :D

Viszont a barbár vezér kis szöszi felesége bejövős, meg a bátya is jófej, remélem elérik a céljaikat.

Boromir meg tejbetök, nem valami jó a karaktere, remélem karizmatikus lesz nemsokára, mert így...

 

Mindenesetre egész jó kis történetnek néz ki, a Mások is baromi királynak néznek ki és a Sárkányok is remélem kikelnek a tojásokból :lol:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=CSxODw7y1AE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Game of Thrones

 

Hogy én mennyire utálom a királynőt! :D Ellenszenves picsa :lol:

Remélem a kissrác nagy balhét csinál a láttotakból, most hogy a végén felébredt. De amúgy a szöszi kissrácot se kedvelem, ő is egy beképzelt kis p*cs :D

Viszont a barbár vezér kis szöszi felesége bejövős, meg a bátya is jófej, remélem elérik a céljaikat.

Boromir meg tejbetök, nem valami jó a karaktere, remélem karizmatikus lesz nemsokára, mert így...

 

Mindenesetre egész jó kis történetnek néz ki, a Mások is baromi királynak néznek ki és a Sárkányok is remélem kikelnek a tojásokból :lol:

 

 

Később még jobban fogod utálni a királynőt.

Hát, ha felébred...

Geoffrey hercegen még meg fogsz lepődni.

A Másokat és a sárkányokat mát én is várom, de sajnos még soká lesznek...

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.