Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megkaptam, a Star Trek Voyager összes évadát. Én csak a filmeket láttam egyetlen sorozatot sem. Érthető lesz a többi sorozat nélkül? Ha jól emlékszem anno beszéltünk róla, csak már nem tudom mit. :D

A Star Trek Voyager nagy kedvencem, a legjobb Star Trek sorozatnak tartom. A többi nem jött be annyira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ütős kis kép Sky :)

Egy újabb előzetes Sera Gamble kommentálásával

http://www.youtube.com/watch?v=S6xZoSa-ZmA

 

És megnéztem egy képet az évadzáróból. Bár ne tettem volna. Ti ne nézzétek meg a kikerült képeket!

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkaptam, a Star Trek Voyager összes évadát. Én csak a filmeket láttam egyetlen sorozatot sem. Érthető lesz a többi sorozat nélkül? Ha jól emlékszem anno beszéltünk róla, csak már nem tudom mit. :D

Érthető, bár szerintem pont az egyik legrosszabb Star Trekkel kezded (az eleje kicsit lapos, aztán a közepére beindul, hogy a végére ritka sz*r legyen). Legfeljebb az első tiszt és néhány haverjának múltja lesz kicsit homályos, de arról úgyis felvilágosítanak, meg néhány régi szereplő, meg korábbi eseményre visszautalás, de azok sem jelentősek. És ha láttad a nyolcadik filmet, akkor a borgot is vágni fogod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érthető, bár szerintem pont az egyik legrosszabb Star Trekkel kezded (az eleje kicsit lapos, aztán a közepére beindul, hogy a végére ritka sz*r legyen). Legfeljebb az első tiszt és néhány haverjának múltja lesz kicsit homályos, de arról úgyis felvilágosítanak, meg néhány régi szereplő, meg korábbi eseményre visszautalás, de azok sem jelentősek. És ha láttad a nyolcadik filmet, akkor a borgot is vágni fogod.

Nekem a Voyager a kedvencem, kivéve az utolsó részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ütős kis kép Sky :)

Egy újabb előzetes Sera Gamble kommentálásával

 

És megnéztem egy képet az évadzáróból. Bár ne tettem volna. Ti ne nézzétek meg a kikerült képeket!

 

Úgy néz ki, Cas központú lesz a finálé, aminek örülök, mert Dean után ő a 2. kedvenc karakterem. :)

Viszont most, hogy felhívtad a figyelmem, hogy NE nézzem meg a képeket, csak azért is megnéztem. :D Ütős finálé lesz, annyi szent. :yeah:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érthető, bár szerintem pont az egyik legrosszabb Star Trekkel kezded (az eleje kicsit lapos, aztán a közepére beindul, hogy a végére ritka sz*r legyen). Legfeljebb az első tiszt és néhány haverjának múltja lesz kicsit homályos, de arról úgyis felvilágosítanak, meg néhány régi szereplő, meg korábbi eseményre visszautalás, de azok sem jelentősek. És ha láttad a nyolcadik filmet, akkor a borgot is vágni fogod.

 

Egy St-rajongó haveromtól kaptam, kiírta nekem az egészet. Meglepi volt nem is kértem. Majd akkor elkezdem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, végül folytattad a The Borgias sorozatot? Én nézegetem vacsi alatt :) Elvagyok vele, de valahogy hiányom van, és nem tudok rájönni, hogy micsoda. Talán a szenvedély hiánya, mert ez a kor nagyon olyannak tűnik, de pont ezt hiányolom a sorozatból úgy igazán (leginkább hangulatilag). Az meg külön kínos, hogy ezer év után jöttem rá, ki játssza Juant :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg a Voyagerből a vége lett a legjobb.

Komolyan? Szerintem ezzel a véleményeddel egyedül vagy. :D Pocsék, sz*runk bele írói húzások, két sorozat és egy film legnagyobb nemezisét porig alázó, logikátlan, unalmas és erőltetett befejezése az egész szériának. Ezt már csak az Enterprise utolsó részével tudták alulmúlni, amire ugyanez ráhúzható, csak aztán érdemes négyzetre emelni és megszorozni kettővel.

 

Castle 3x21 - remek rész volt, jókat lehetett rajta nevetni. Ráadásul mintha már a Castle-Beckett vonal is tartana valamerre. Csak aztán nehogy megint olyan pofánvágás legyen, mint a második évad végén.

 

Jó volt újra látni az írók pókerét, már hiányoltam. És szép megemlékezés volt az elhunytról. De szegény kezdőt, hogy megizzasztották. :)

 

 

Chuck 4x22 AWESOME!!! Az évad egyik legjobb része. Jól kiegyensúlyozott, tele poénokkal, brillíroztak a karakterek, megtudhattunk egy újabb infót az Intrsectről, és volt a végén egy nagy megdöbbentő fordulat is. És az a habfürdős jelenetet... Ó mámá... :yes::love:

 

Hát én sok mindenkit képzelten X Ügynöknek, de azt nem, aki végül lett. Volkoff, wow. :o

De ami igazán tetszett, az az Intersect múltja. A harmadik évad végén, mikor Chuck újrabootol és felidéződik benne, hogy már letöltődött egy korábbi Intersect belé, volt egy momentum, ami nem fért a fejembe. Miért volt Chuck olyan különleges, miért mondta Orion, hogy nem lett baja. Hiszen elvben addig senkin sem tesztelte - még magán sem -, akkor miért volt ez az izgatottság? Oké, feltételezhette, hogy az Intersect kárt okozhat, de Orion szavai alapján ő nem feltételezett, pontosan tudta, hogy az Intersecttel lehetnek gondok. Hát így már tudni, miért tudta. Volt már egy mutatványa, ami roszúl sült el.

A nagyi nagyon ütött, mikor előhalászta a géppsukát, aztán meg nekiállt aprítani, gurultam a nevetéstől. :lol:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan? Szerintem ezzel a véleményeddel egyedül vagy. :D Pocsék, szarunk bele írói húzások, két sorozat és egy film legnagyobb nemezisét porig alázó, logikátlan, unalmas és erőltetett befejezése az egész szériának. Ezt már csak az Enterprise utolsó részével tudták alulmúlni, amire ugyanez ráhúzható, csak aztán érdemes négyzetre emelni és megszorozni kettővel.

Szerintem meg nem. Évekkel ezelőtt volt egy pár Star Trek rajongó ismerősöm, akik szerint a Star Trek rajongók többsége szerint a Voyager a legjobb ST sorozat és annak a legjobba befejezése is.

De még ha nem is így lenne, az se érdekelne egyáltalán, mert nekem tetszett a Voyager elejétől, a végéig a végét tartom a legjobbnak és más vagy mások véleménye ezen nem fog változtatni. :P

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x22, szerintem az egyik legjobb epizód volt az évadban. Az új helyszín új színt hozott, ráadásul végre tényleg haladnak valamerre.

 

Szerintem meg nem. Évekkel ezelőtt volt egy pár Star Trek rajongó ismerősöm, akik szerint a Star Trek rajongók többsége szerint a Voyager a legjobb ST sorozat és annak a legjobba befejezése is.

Egészségükre, akkor már vagytok tucatnyian is. :evil::D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck

 

Jó kérdés. Szerintem visszahozzák, de vajon mit szól majd ehhez Vivian és a CIA?

 

 

 

Viven örül, a CIA nem. :) Lesznek itt még bonyodalmak! Remélem a következő évadban Volkoff és Chuck együtt dolgoznak majd. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a heti Chuck - mikor nem az? :cool:

 

A Volkoffos fordulat ütött a végén, miszerint ő X ügynök. Így érdekesebbé válik az a jelenet, amikor azt állítja, hogy fél tőle. Tehát a CIA kreálta a világ egyik legnagyobb rosszfiúját, de Chuck-ék titkolózni fognak, nehogy őket is kiiktassák. A végén még kiderül, hogy a CIA a leg-leg-legfőbb ellenség. Valami azt súgja, hogy Chuck és a Csapat mostantól a CIA ellenségei lesznek, így érdekes lesz a maradék 2 rész. ;)

Sarah habfürdős jelenete... :love: igen, már írtátok. :D De a Bin Ladenes poén is jó volt az elején - főleg mivel meglehetősen aktuális a dolog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áááá Fringe, Supnat és SV!!! :D Alig merek este majd nekikülni. :)

 

Most ringe évadzáró, jövő héten pedig dupla epizódos SupN évad, és SV sorozatzáró! Nem semmi.

Légyszi szóljatok ha vége a Castlenek vagy a Chucknak mert azokat is be kéne már darálva pótolnom.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légyszi szóljatok ha vége a Castlenek vagy a Chucknak mert azokat is be kéne már darálva pótolnom.

Mindkettőből két rész van már csak, szóval két hét múlva vége. Két hét, plusz a Castle-nek még fél év, mire lesz felirat. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyó jó volt ez a Supnat rész! Castiel és a története hatalmas. Elég sok mindenre fény derült. Nagyon állat volt.

Azért sajnálom Cast, mert mindent megtesz amit tud, végülis hogy megmentse az embereket, még akkor is ha közben elveszti a barátait és csúnya csúnya dolgokat kell csinálnia. Kíváncsi vagyok rohadtul mi lesz a vége, és rem Cas nem hal meg. Ki mondta hogy abba kell hagyni ezt a sorozatot? :D Mázli hogy még ezután is folytatódik!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x22, szerintem az egyik legjobb epizód volt az évadban. Az új helyszín új színt hozott, ráadásul végre tényleg haladnak valamerre.

Remélem, nem kell megint 3 hetet várni a feliratra :( Jaj, a haladásnak örülök, csak ne szúrják el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El is felejtettem írni a részről délután :)

Supernatural

 

Hogyaza :o

Cas hozta ki Sam-et? Már akkor szövetségre léptek Crowleyval? :o

Hú, de felkavarta ez a szál az eddigi dolgokat, de sebaj, nagyon állat kis rész volt, és Cas-sel vagyok. A fiúk, ha meghallgatták volna őt...

Csalódtam most bennük, de Crowley és Cass párosa nagyon "badass" (vagy ahogy az urbandictinoary is írja: "Ultra-cool motherfucker." :lol: )

Viszont elég rég voltak a "démonfüst-szellemek", jó volt megint látni őket, főleg ilyen nagy számban és ahogy Crowley belépett az ajtón és egy intéssel eltüntette a szent tüzet, az az az... UCM :D

Na meg ahogy Cass visszanyomta a kitörő démont. :) Na jó, nem részletezem, ez hihetetlenül király rész volt, még jobban bírom Cass-t :)

 

Az évadzáró képeket nézve pedig :para:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan az eddigi kedvenc 6. évados Supernatural részem. :D Nagyon jó rész volt...

 

Végre kiderültek a Cas - Crowley szövetség részletei, hogy ki, mit, miért és hogyan tett. Cast nagyon sajnáltam, mert végig hitte, hogy jól cselekszik - sőt szerintem jól is tett, mindent - azt leszámítva, hogy elhallgatta Dean-ék elől az alkut. Ha nem szövetkezik Crowleyval, Rafael legyőzésére semmi esélye, ami garantálja az új Apokalipszist (érdekes 7. évados szál lenne), és Dean-ék feleslegesen akadályozták volna meg anno. Ha ezt közvetlenül Sam feltámasztása után osztja meg a srácokkal Cas, biztos, hogy megértették volna. Úgyhogy szerintem ott cseszte el Cas, hogy nem volt őszinte, minden másban jól döntött. Mert az szépen látszott, hogy Dean mennyire hitt benne, ezért is drámai ez a - ahogy ő fogalmazott "tragédia". A végén pedig, amikor Istenhez fohászkodik, mindent elárul.

 

Nagyon ütős volt, újra 100%-os SupNat rajongással várom a duplafinálét, ami sajnos csak 2 hét múlva lesz. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos Supnat:

 

 

Bár Casnak is igaza van, és égülis jó szándékok vezérlik, mégis a könnyebb utat választotta és lepaktált az ördöggel, pedig pont hogy az egész sorozat arról szól, hogy sosem a könnyebb utat választották a fiúk, hanem még ha lehetetlennek is tűnt valami, akkor is azt választották, de nem mentek rá a kikövezett útra. És most is pont ez a helyzet. Bár lehetetennek tűnne legyőzni Rafot, megtudnák valszeg oldani Crowley nélkül is, akinek persze biztos vannak hátsó szándékai, de Cas ezt tuti nem látja, mert azzal hitegeti magát hogy ő angyal és erős. Hát nagyon kíváncsi leszek mi lesz itt a végén. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.