Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Revan, egy kérdés:

 

Joffrey kinek az igazi fia? Baratheonné, vagy Jaime-é? Mivel vérfertőző a Lannister (már éretm, miért is lett Tyrion törpe :lol: ) család, így az utóbbira egyre jobban hajlok. Légyszí áruld el :D

 

A kovács fia Eddard szerint Robert király fia.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, egy kérdés:

 

Joffrey kinek az igazi fia? Baratheonné, vagy Jaime-é? Mivel vérfertőző a Lannister (már éretm, miért is lett Tyrion törpe :lol: ) család, így az utóbbira egyre jobban hajlok. Légyszí áruld el :D

 

A kovács fia Eddard szerint Robert király fia.

 

 

Természetesen Jaime fia. Tyrion tudtommal nem vérfertőző kapcsolatból született.

Így van a kovács fia valójában Robert király fia.

 

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Castle, na az lassú, a huszadik részhez majdnem egy hónap alatt készült el a felirat (és le vannak maradva két résszel, így például Karrde valószínűleg az évadzárót majd valamikor nyáron nézi meg, ha csak fel nem hergeli magát :)).

Ezt akartam én is írni éppen. Nem tudom, most valahogy nincs türelmem az angolt fordítgatni, stb. Szombattól hetente két vizsga, most inkább kihagyom, várok a magyarra.

 

Game of thrones

 

Srácok, én már egy lépéssel továbbgondoltam a kovácsot. Ha a király fia, akkor az anyja nem lehet a király egykori szerelme, aki meg Ned húga volt? Ned nagyon megnézte magának.

Várom is, hogy Jon Snownak több szerepe lesz, mert a sorozat kezdése alapján előtérbe kell majd kerülnie az Őrségnek.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt akartam én is írni éppen. Nem tudom, most valahogy nincs türelmem az angolt fordítgatni, stb. Szombattól hetente két vizsga, most inkább kihagyom, várok a magyarra.

Nem csodálom. Te legalább türelmes vagy, mondjuk van is mivel lekötni magad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT

 

Ha Lyanna fia lenne, nem kéne titkolnia származását, hisz ő is királyi családból származik. Szerintem egy kis nőcske kapta be a legyet Robert királytól. Havas is egy noname nőtől jött világra, azért fattyú. Ha az anyja is nemesi vérű lenne, nem lenne fattyú.

 

Itt a családfa: http://desmondwallace.freeblog.hu/files/2011/05/Trónok%20harca%20családfák.jpg

 

 

Pár érdekes kép a családról és a térkép a 7 királyságról.

379198131831568.jpg 1b34f6131833931.jpg 279dfb131831692.jpg 739872131833897.jpg

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

 

Hát Oldieval ellentétben nekem tetszett, ez a rész. Rész? Egy korszak zárása. Nem azt mondom, hogy méltó volt, de azt hiszem kellőképpen széppé tették. (és még egy kis akció is volt benne) Sokkal jobban tetszett mint a SG1 utolsó része, de az SGAnál azért nem.

14 éve után nincs többé SG. Rohadtul szomorú voltam az egész rész alatt. Basszus és ami a legdühítőbb hogy mennyire jó lett így a végére megint...

Sok lehetőség lett volna még benne. Azért hagytak egy apró reményt, legalábbis a történetszállal, ha már mással nem is. :(

Hiányozni fog!

stargate761828rh9.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenéztem angolul, de nem kellett volna. :D

Itt a következő rész előzetese. Finoman fogalmazva: nem lesz semmi. :cool:

 

Már a videó preview képe is spoiler, úgyhogy átszerkesztettem, mert csak az e heti rész lényegét puffantottad le majdnem. ;) - Dzséjt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Nagyon jó rész volt, érdekes betegekkel :)

House-nak örülök, hogy helyreállt a lába, de remélem, hamar megtudja, hogy szegény egérke meghalt és ő nem követi a sírba.

 

Valamint azt hallottam, hogy lesz 8. évad, már szerződtetik a színészeket is rá (7 éveados volt eddig a szerződésök) :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hivatalos, de állítólag az NBC be fog rendelni egy 13 epizódos 5. évadot a Chuckból. A hír egy olyan embertől származik, aki eddig is megbízható információkkal látta el a nagyérdeműt. Szóval lehet reménykedni. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csodálom. Te legalább türelmes vagy, mondjuk van is mivel lekötni magad. :)

Igyekszem türelmesnek lenni, ma pl. milyen jó lenne este megnézni szünetként.

 

Chuckon már én is agyaltam, de max. a szünetben nézem, ha nézem :) Még alszom rá egy hónapot!

 

Got

Köszi a családfát és az infókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hivatalos, de állítólag az NBC be fog rendelni egy 13 epizódos 5. évadot a Chuckból. A hír egy olyan embertől származik, aki eddig is megbízható információkkal látta el a nagyérdeműt. Szóval lehet reménykedni. :clap2:

Máris jobb a kedvem. :D

 

úgy látom, nekem is kéne vetnem egy pillantást erre a Chuckra. Phobos nem nézi, ez jó előjel az ízléskülönbségeinket tekintve. :D

Én a TCW-n kívül csak a Chuck -ot nézem. :) Igazi light -os sorozat, szerintem megéri belekezdeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Friss, pár másodperces: Chuck 4x23 Chuck Versus the Last Details felirat

 

Ja, és elvben már meg lett erősítve az NBC jóvoltából, hogy lesz ötödik évad. :yeah: :yeah: :yeah:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Friss, pár másodperces: Chuck 4x23 Chuck Versus the Last Details felirat

 

Ja, és elvben már meg lett erősítve az NBC jóvoltából, hogy lesz ötödik évad. :yeah: :yeah: :yeah:

Zsíííííííííííííííííííííííííííííííííííííradék. :lol: Köszi, máris nézem. Szegény Grivinek és Cut -nak így várnia kell. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Chuck, főleg a vége ütött.

 

Nem tudom, ebből hogy fog kimászni Sarah, mert akiken eddig alkalmazták a Norseman-t, nem élték túl. Gondolom valami olyasmi lesz a szerencséje, hogy Vivan nem volt elég közel hozzá.

Amúgy átlagos rész volt, de az apróságok megint sokat dobtak rajta. Főleg az Imperial March. :D De nem volt rossz a Chewie-s és Mary, alias Sarah Connor T2-es mutatványa sem a cellában. ;)

 

 

Elvileg már megerősítette az NBC az 5. évadot - de én csak akkor kezdek el örülni, ha már 100%-os az infó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Elfelejtettem írni a minap, hogy megnéztem én is a hetit, jó rész volt. Szerintem House-nak max. átmenetileg segített a lábán a szer, nem hiszem, hogy ennyivel megoldódott volna minden baja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg már megerősítette az NBC az 5. évadot - de én csak akkor kezdek el örülni, ha már 100%-os az infó. :D

Akkor kezdhetsz örülni, mert most már 100%. Egyben azt is megerősítették, hogy az ötödik évad 13 része lesz az utolsó. Ami jó is, bőven elég lesz ahhoz, hogy szépen lezárják a szériát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor kezdhetsz örülni, mert most már 100%. Egyben azt is megerősítették, hogy az ötödik évad 13 része lesz az utolsó. Ami jó is, bőven elég lesz ahhoz, hogy szépen lezárják a szériát.

Igen, én is épp most olvastam. :yeah:

Örülök neki, mégis sajnálom, hogy az 5. lesz az utolsó évad. Bármeddig elnézném, ha maradna a színvonal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is épp most olvastam. :yeah:

Örülök neki, mégis sajnálom, hogy az 5. lesz az utolsó évad. Bármeddig elnézném, ha maradna a színvonal.

Egyetértek, ellenben megértem a lezárást. Ugye az első évadból már csak egy rész van vissza?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.